Borys Stefan Piekarnia

Katowice

Opinie o Borys Stefan Piekarnia

Jacol 2011-06-01 10:50
Praca w piekarni Borys? Wolałbym nie. Chyba, że kogoś interesuje praca przez wszystkie lata na czas określony (co jak wiadomo jest zgodne z polskim prawem pracy) i pełny etat w wymiarze od pon do czw po 10 godzin,a pt i sob po 12 godzin. (usunięte przez administratora)
2013-09-17 20:10
Gdyby nie to że maja dobrą pizze oraz pieczywo to nie wybrałabym tego miejsca na spędzenie wolnego dnia ze względu na szefową która jest nie miła , beszczlena i mysli tylko o zyskach!
dlugi 2014-06-26 06:21
Mam kilku znajomych ktorzy tam pracuja(usunięte przez administratora)Szefowa kupila samochod wszyscy pracownicy obnizka pensji(jalmozny)
anonim 2014-08-01 14:35
Szefowa jest agogancka, beszczelna i bardzo nie miła. Gdyby nie pizza lub bagietka nie dałabym jej zarobic ani grosza! Wyzysk na pracownikach , zastraszanie i musztra.
gwarag 2014-12-18 20:39
potwierdzam pani szefowa kombinuje z umowami jak może
adam 2014-12-30 18:00
Ludzi traktują jak go..o umowy to jakaś kpina ze nie zainteresuje się tym pip.W końcu skończą jak szanowna Pani Piekielnik
klient 2016-05-21 11:10
zapytałem czy mają chleb żytni 100% to ekspedientka wyśmiała mnie i powiedziała że mogę sobie w domu upiec. Generalnie nie polecam.Przy Panewnickiej na przeciwko poczty.
Bogdan 2016-10-10 20:44
Kiedyś dobra Piekarnia. Obecnie chleb coraz gorszy np. chleb wieloziarnisty jest prawie bez ziaren i na dodatek słabo wypieczony.
Jestem ciekawy czy to oszczędności czy zmiana piekarzy. Tak czy inaczej wyjdzie im to bokiem.
Sam już poszukuję innej piekarni w Katowicach ze smacznym chlebem.
Ewa 2016-10-25 13:17
Chleb coraz gorszy. Nie wypieczony. Nawet jeśli skórka ciemniejsza na wierzchu to wsrodku gliniasty. Na moje oko za szybko pieczony w wysokiej temp.
Kiedyś ich duży wieloziarnisty był najlepszy w Katowicach. Dzisiaj najgorszy KŁOS lepszy od ich wieloziarnistego
Na dodatek jako jedyni doliczaja za krojenie.
Zniesmaczony 2016-12-22 19:42
Fuj, fuj, fuj i jeszcze raz fuj!!!!!!!!!!!!
Właśnie w batonie została znaleziona mrówka!!!!!!!!!
Kasia 2017-01-09 16:43
Bardzo niemila obsluga.
Tomek 2017-01-10 14:06
Zgadzam się obsługa jest fatalna. Byliśmy ostatnio ze znajomymi na Panewnickiej dramat . Pani obsługująca nas na kawiarni zachowywała się jak by tam była za karę i z wielką łaską nas obsługiwała. Minę miała posępną i niezadowoloną była niemiła i opryskliwa. Myślę że właściciele powinni lepiej dobierać personel. Takie osoby jak ta Pani z niezadowolonym wyrazem twarzy powinny pracować na kuchni a nie bezpośrednio z klientami. Patrząc na taką osobę odechciewa się cokolwiek zamawiać.
Magda 2017-01-11 17:48
Dzisiaj bylam ze znajoma na Panewnickiej i chyba mialam przyjemnosc z w.w Pania z kawiarni. Tego sie nie da opisac zero usmiechu , mina straszna strach podchodzic i zamawiac !!! A konsumowac w takim towarzystwie to naprawde kara. Kto zatrudnia takich ludzi do kontaktu z klientem?! Zgadzam sie z poprzednia wypowiedzia takie Panie na zaplecze po co odstraszac klientow!

Basia 2017-01-16 14:56
Obsluga do wymiany
Tomek 2017-01-27 19:37
Bardzo niemile ekspedientki
prawnik 2017-01-27 21:47
Kto Wam tam każe chodzić???? Ja kupuje tam chleb i inne wypieki. Dla mnnie i mojej rodziny jest extra. Ekspedientki?? Hmmm... może rzeczywiscie wiecej uśmiechu by sie przydało ale nie jest tak źle.
Co do jakosci chleba - kupowałem juz chyba wszędzie. Polecam od Byrysa - Reszty nie polecam.
Co do sfrustrowanych klientów - załóżcie sami piekarnię, sklep i zacznijcie wypieki - zobaczymy jak Wam pójdzie
Marcin 2017-01-30 18:14
Chyba marnie tam placa skoro ekspedientki takie niezadowolone . Albo nikt tam nie chce pracowac i biora kogo popadnie prosto z ulicy!
Damian 2017-02-01 11:40
Dobór pracowników leży po stronie pracodawcy . Skoro zatrudniają takich ludzi tzn. , że nie zależy im na klientach . Człowiek przychodząc do kawiarni oczekuje miłej obsługi a nie widoku niezadowolonej i opryskliwej Pani. Szkoda bo to faje miejsce ale obsługa nie taka jakiej by się oczekiwało!
Iwona 2017-02-16 15:54
Fajne miejsce ale obsluga fatalna.
Justyna 2017-02-22 12:24
W kawiarni obsluguje Pani z korej uszlo zycie . Drodzy wlasciciele przyjmijcie do pracy kogos z zyciem ...
Basia 2017-04-04 21:31
Fajne miejsce . Fatalna obsluga.
Tomasz 2017-05-10 09:36
Szefowa to koszmar !!!!!!
Nie szanuje nikogo, patrzy tylko na czubek swojego nosa
Uważa się za niewiadomo kogo, a jest zwykłym szarym pionkiem.
Nie szanuje pracowników i klientów, w końcu szanowna Pani Borys, będzie swoje przysmaki mogła jeść sama, jeśli wcześniej sobie cokolwiek przyrządzi!!!!
Szufladkowanie ludzi to u tej Pani chleb codzienny !!!!!!!
Zostaw swoją opinię o Borys Stefan Piekarnia - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Borys Stefan Piekarnia