Opinie o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Prebake Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Prebake Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie
Piekarnie Szczecin

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Prebake Sp. z o.o. w Szczecin

Book

Czy ta firma zatrudnia jeszcze jakiś polskich pracowników? Pytanie to zadaje dlatego, że znalazłem kilka dni temu, ofertę pracy na stanowisko pomocnik piekarza. Jednak okazało się że jest to praca tylko dla pracowników z zagranicy.

Prabook
@Book

Rozumiem, że jak nie ma odpowiedzi pozytywnej na zadane pytanie. To firma już w całości została opanowana przez ukrów, i nie szuka Polskich pracowników.

Zofia
@Prabook

Cześć, czy nie myślałeś o tym by skontaktować się bezpośrednio z firmą i o wszystkie szczegóły dokładnie dopytać potencjalnego pracodawcę? Myślę, że w taki sposób zdobyłbyś najszybciej wszystkie potrzebne Ci informacje. Masz to może w planach?

Kierownik
@Zofia

Jaka się robię :) jak tu ...

Jack Black Nowy wpis
@Book

Szkoda czasu i energii na tą firmę. Panuje tam straszny chaos. Zero przepływu informacji w kadrze zarzadzajacej. Jedna wielka konspiracyjna rodzina. Ręka rękę myje. Obłuda i fałsz. Szczerze z serca odradzam jeśli ktoś ma jakieś ambicje. Wypali się tam piorunem. Potrafią zlinczować.

Aneta Nowy wpis
@Book

Szkoda czasu i energii na tą firmę. Kadra zarządzająca to konspiracyjna rodzina bez decyzyjności. Szef psychologicznie manipuje ludźmi. Mnie to podchodzi pod (usunięte przez administratora) Szczerze odradzam.

Lidia Nowy wpis
@Aneta

Nie miałam pojęcia, że aktualna sytuacja w Prebake przedstawia się aż tak nieciekawie. Stawiacie już naprawdę poważne zarzuty wobec tego pracodawcy. A może warto byłoby szczerze porozmawiać z kadrą zarządzającą i przedstawić im swój punkt widzenia. Jak myślicie: miałoby to jakiś sens?

Stach Nowy wpis
@Jack Black

Możesz coś więcej powiedzieć?

Mateusz

Macie bony żywnościowe ?

stanisław
@Mateusz

mamy bony żywnościowe, śniadania i obiady na koszt firmy, a żeby tego było mało Szef przywiezie cie do pracy jak nie masz czym się dostać.

@Stanisław A czy jest fundowana karta Multisport?

Co wchodzi w socjal Prebake Sp. z o.o.?

Stanisław

Nic

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Prebake Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.

Na jakie benefity można liczyć w Prebake Sp. z o.o.?

Stanisław

Żadnych

Bez strony

Witam ja tez jestem ciekawy co tam się dzieje mam nadzieje że niedługo się dowiem

Stefan

Dlaczego przestaliście pisać na forum?

Huehue

Uwaga na małego pijaczka podpierdalaczka pracującego na chłodni-S... strzela z ucha i to rowno

Look

Trudno się z Tobą nie zgodzić , a ostatnie czasy to skandal . Praca 7 dni w tygodniu bez dnia wolnego i tak cały miesiąc ? A żeby wyjść z propozycją pracy 1 lisopada ? Jaki trzeba mieć kręgosłup moralny ?

Taka mała mi

Ahaha większej ściemy nigdy nie słyszałam!!! Wypłata owszem na czas ale co poza tym? Wszystkie pozytywy to kłamstwa, pisane przez jedna dwie osoby minutę po minucie Ahaha to ktoś wrobił firmę, brawa dla was. A teraz szczerze kierownictwa zachowanie zalezy od ich humorkow i sorawdza sie tu powiedzenie ze wykształcenie nie idzie w parze z inteligencja... Zrozumienie? Chore dzieci? Wolne? Haha jasne... Po zapierdzieleniu połowy premii... Młodzi? No jasne stawiają na nich Ahaha szkoda ze babcie po 50 ledwo chodzące to 50%firmy, umowy maja tylko ci którzy pracują od 3 lat w zwyz... Wczasy pod grusza? Były 10 lat temu... Teraz zapierniczasz wyrabiasz ciasto, kręcisz buły i zarabiasz 2100 o ile jesteś kazdego dnia bo jeśli nie to brak premii +- 350 zł i na rękę bierzesz 1700zl, to dobra pensja? Tam sie nie leży i pachnie a zapiernicza... Cieszę sie ze mogłam szczerze opisać cała prawdę bo te pozytywy to śmiech, ten sam styl pisania kierownictwo i koleżeństwo zachwalani pod niebiosa a w firmie same przeciwieństwa... Tragedia!!!

oreos

Atmosfera i ludzie tam pracujący są fajni (na mojej zmianie). Najbardziej podobało mi się w Prebake Sp. z o.o. kontakt z luddźmi! POLECAM

fill

Uważam tak jak moi poprzednicy . Zgadzam się z solidarnością w pracy i dbaniem o pracownika. Po prostu praca jest super. Aż żałuje, że wcześniej tam nie pracowałem.

Nie ma problemów z alkoholem ani z śmierdzącymi osobami. To duży plus. W wielu firmach tego typu niestety roi się od patologi. Tutaj jest schludnie, a cały ośrodek dobrze sprzątany. Zmiany są dość wyrównane. Wiele osób bardzo dobrze pracuje, przez co praca jest dosyć lekka. Stawka też jest niczego sobie :P

Mila

Pracę bardzo polecam. Mam nadzieję, że uda mi się awansować. W biurze nie ma wyscigu szczurów i to sie ceni. Na hali porządek a ludzie są bardzo przyjemni. pracuje już od dłuższego czasu i nie mam żadnych problemów

szczesny

Dużo przerw, nie ma problemów z wychodzeniem na fajka albo zjedzeniem sobie obiadu. Każda zmiana jest inna ale myślę, że w większości tak jest. Praca dość przyjemna lecz deko monotonna

Robotikon

Pracuje w Prebake od niedawna. Praca jest średnia, ale po kilku dniach idzie się przyzwyczaić. Żadnych nieprzyjemności ze strony kierownictwa nie miałem. Pieniądze dość dobre (pracuje na umowie zlecenie przez agencje pracy tymczasowej), ale jeżeli człowiek jest w potrzebie, jak np. ja, to i taką kasą nie pogardzi. Ogólnie, to dzięki tej robocie powoli staje na nogi po paru miesiącach nieróbstwa, więc nie mam prawa narzekać.

Zbyszek

Narzekać zawsze na coś się da. Jako pracownik tej firmy uważam że pomimo różnych zachwiań firma ta i tak dobrze prosperuje. Plusem jest regularność wypłat i dobra ekipa z którą sie pracuje/ Pozdrawiam

jętka

Na początku myślałem, że wiele osób ściemnia z tymi komentarzami. Był nabór i ja poszedłem tam do pracy. Po niecałym miesiącu zorientowałem sie że ta praca rzeczywiście jest na dobrym poziomie.

marry

Polecam - pracowałam przez rok ale z powodu choroby musiałam zrezygnować. żałuję, że musiałam odejśc bo zmarnowałam szansę, a obecnie pracuje w o wiele gorszej firmie.

Anka

Generalnie luz, grafik da się ułożyć . Co do ludzi jest dla mnie spoko. Kierownicy sympatyczni i da się dogadać. Urlopy są i można z nich korzystać. Nie wykorzystują w pracy i widzą, że też jest się człowiekiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Prebake Sp. z o.o. - Szczecin

Prebake Sp. z o.o.