Opinie o Art-Mik Piekarnia Andrzej Walenciak w Krosinko

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Art-Mik Piekarnia Andrzej Walenciak. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Art-Mik Piekarnia Andrzej Walenciak o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Piekarnie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Art-Mik Piekarnia Andrzej Walenciak w Krosinko

Marek Nowy wpis

Uważacie ze to idealne miejsce dla studentów ?

Jan D. Nowy wpis

Pracownice sklepu w Poznaniu, ul. Galileusza 8, układają pieczywo gołymi rękoma , przed i po kasowaniu. To skandal. Nagrałem, taką sytuację dwukrotnie. Jak sie sytuacja powtórzy wyśle do sanepidu. Jan D.

(usunięte przez administratora) to jest nr właściciela ale on nie odbiera telefonu nawet jak pracownicy dzwonią i nie tylko oniddzwonią bo komornicy też dzwonią.

kontrahent Nowy wpis

Również poszukuję adresu bądź telefonu do właściciela firmy

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Art-Mik Piekarnia Andrzej Walenciak się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
oszukanykontrahent

Witam czy zna ktos adres do wlascicieli? Firma wlasnie zostala zamknieta a ja jako handlowiec mam 3000 zl naleznosci ktore chce odebrac bo zostalem oszukany i wyludzili towar.. Bede wdzieczny za pomoc!

tuptuś

tak a czemu ty jesteś anonimowy .w sumie brak słów .każdy przechodzi kryzys ale jakość podnosi się z dołka mam nadzieje ze tu dadzą rade

Piekarzyk

A czy ktoś tu kogoś obraza? Chyba tobie sie sufit na głowę zapadl , jak bym wiedział kim jestes to bym ci to powiedział prosto w twarz :) no ale trudno skoro sie jest anonimem na stronie a w rzeczywistości tak naprawdę nim nie jestes :)

Ludzie nie macie co robić obrażacie ludzi którzy wiele dobrego zrobili np. dla mnie i mojej rodziny .Jak by nie szef to bym zamarzła w domu . Jak mój mąż stracił prace Dużo mi pomagali .Dziwie się wszystkim co takie bzdury piszą ;nie macie co robić to do roboty byście się zabrali .A ta baba niech nie pisze o sklepach ze jest bałagan bo u mnie sanepid był już tyle razy i nigdy mi nie zwrócili uwagi A raczej jak by było brudno to by zamknęli mi sklep Jestem sprzedawcą od paru lat i nie zawiodłam się na moich pracodawcach Towar mamy dobry u mnie jakoś klient jest i wraca to znaczy ze smakuje Nie obraża się ludzi którzy sa pracownikami jeżeli ma się żal do pracodawcy Dlaczego mówi żle o Basi skoro ja z nią pracowałam na sklepie i klient był z niej jest zadowolony to ludzie by nie przychodzili a wciąż ma pełen sklep klientów

tuptuś

po pierwsze to panie odpowiadają za porządek na sklepach.jakość towaru jest dobra.gdyby szefostwo nie miało pojęcia o prowadzeniu to tyle lat na rynku by nie byli

mala

masz do tej laski jakiś problem to jej powiedz a nie w ciągle ją obrazasz

Piekarzyk

Osoby które obrażają tutaj firmę Pana Andrzeja i Pani Lidi są chyba tutaj nie na miejscu , pracuje u nich od długiego czasu , nie zawiodłem sie na nich , nie moge im zarzucić ze wyrządzili mi krzywdę , gdy potrzebowałem pomocy oni byli , ale jak to mówią nie ma nic za darmo , też musiałem dać coś od siebie , żeby dostac , wspomnę tylko użytkowniczke wyżej , radził bym pani poważnie sie zastanowic , w jaki sposób opisuje pani cało ksztal sklepów i firmy , "brud syf"? Jesli był by brud i syf to chyba sklep by nie sprzedawał pieczywa ;)? Nie sądzi pani? Radził bym sie z zapoznaniem z kodeksu karnego , i jak w dodatku używanie tutaj imion i nazwisk pracodawcy , nie pomyśli pani że może pani ponieść konsekwecje swoich slow , na pani niekorzyść one zostają tutaj , nie bede tutaj chamsko zwracać uwagi , ale pracuje w tej firmie od kilku dobrych lat i szefostwo też ma swoje problemy po za firma , też musza płacić rachunki i utrzymać siebie , wiec kobieto wszekie uwagi zachowaj dla siebie , pani Lidia i pan Andrzej stworzyli firmę z "niczego" Jesli w jaki sposób moralny im dorośniesz to pięt to wtedy moge tutaj z toba rozmawiać , jak narazie twój poziom moralny w życiu jest niski jak i pewnie brak celów , hm moze panią boli to ze juz pani nie pracuje ;)? A przyczyna jakaś musi byc :)? Moze działanie na niekorzyść firmy lub złodziejstwo? W żadnym wypadku nie oskarżam :) tylko tutaj daje przykład Następnym razem nie ośmieszaj sie kobieto , bo w rzeczywiści to ci nic nie da , jeszcze pociągnięta będziesz przez konsekwecje swoich slow nie zapominaj ze Polska do konca nie jest wolnym krajem , ja szefostwu zycze jak najlepiej żeby Wyszli z jakiej kolwiek presji , a co do komentarzy wyrzej nie zapominajcie ze internet jest szeroka skala informacji , i nie jesteście anonimowi to tylko tak na marginesie :) następnym razem ten kto tu wstawi jaki kolwiek komentarz niech sie zastanowi czy na pewno chce sie poskładać pod prawo polskie , jesli tak to ucierpi :) nie je

banan25

Zawsze są jakieś zwloty i upadki można narzekać. Jeśli koś chcę ponarzekać to niech zostanie w ciepłych kapciach przy gorącej herbatce w ugrzanym foteliku.Wszędzie trzeba pracować.Z opowiadań dziadków i rodziców, wiem, że "PRACA" goniła człowieka a teraz jest zupełnie na odwrót! Sczęście mamy wtedy kiedy znajdziemy "JAKĄŚ" prace. Również jestem pracownikiem tej firmy, i to nie mało bo AŻ lub TYLKO 5 lat. Jeżeli, juz ktoś narzeka to chociaż ma odwagę podpisać sie.

asia

jestem zadowolona z pan pracujących w tym sklepie są bardzo miłe

michał

zgadzam się obrażanie innej osoby i się nie podpisując to oznacza ze jej nie znasz.jestem stałym klientem i mi się podoba obsługa sklepu

sprzedawca

Jestem pracownikiem tej firmy . Nie narzekam na wypłatę Opinia napisana przez osobę która obraza sprzedawcę jest bardzo nie na miejscu.

NIE POLECAM PRACY W TEJ FIRMIE !(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Art-Mik Piekarnia Andrzej Walenciak - Krosinko

Art-Mik Piekarnia Andrzej Walenciak