Opinie o Smoke Shop Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Smoke Shop Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Smoke Shop Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Smoke Shop Sp. z o.o. w Kraków

Nick Nowy wpis

W ofercie dla doradcy klienta zaciekawił mnie punkt w wymaganiach związany z nienaganną prezencją i elokwencją. Nie często widzę takie określenie w ofertach. Proszę mi zatem napisać jak może teraz wyglądać sama rozmowa rekrutacyjna? Są jakieś scenki do odegrania?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 54 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Smoke Shop Sp. z o.o.?

Gdańsk Forum

Nieprofesjonalne podejście, człowiek poświęca swój czas na rozmowę kwalifikacyjną, a firma nawet nie raczy poinformować o decyzji... I tak, w niedziele również się pracuje...

Helena
@Gdańsk Forum

To są cztery brygady czy jak to wygląda? Jak dużo czasu minęło od rozmowy? Może warto wysłać zapytanie, bo mogli nie skończyć rekrutacji?

xvck
@Helena

Słucham? Jeżeli firma deklaruje się, że poinformuje kandydata o decyzji, to powinna się tego trzymać. W innym przypadku, jest tylko jak typowy polak, który nie wie co to znaczy profesjonalizm. Szanujmy też siebie i swój czas. :)

Marta Nowy wpis
@xvck

no to swoją drogą ale tu chyba koleżance chodziło o to, że jeszcze wszystko jest w trakcie i dlatego trudno odpowiedzieć skoro decyzji nie było jeszcze? Ty widzę, że pracujesz, więc po jakim czasie dali ten feedback? i ogólnie wdrożenie samo w sobie i przyjęcie nowej osoby to jak się przedstawia obecnie?

Joanna Nowy wpis
@xvck

Z tego co wiem i widzialam to firma informuje

Czy w firmie Smoke Shop Sp. z o.o. są regularne szkolenia pracownicze?

Szkolenia z reguły przeprowadza kierownik regionalny a potem kierownik salonu w którym się pracuje. Jest też podręcznik sprzedawcy który super obrazuje i przedstawia towar smoke shop. Szkolenia i podręcznik profesjonalne tylko trzeba chcieć przyswoić wiedzę. Nie każdy w dzisiejszych czasach potrafi sprostać tak podstawowym wymaganiom.Firma na prawdę zapewnia rewelacyjne warunki pracy i płacy tylko trzeba chcieć i mieć trochę chęci i ambicji.

@Ania

Parę ogłoszeń z pracą dla doradcy teraz firma wystawiła. Jaka jest kwota wynagrodzenia na początku i czy z nabywaniem umiejętności/stażu pracy są przyznawane podwyżki?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Smoke Shop Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Poszukujemy Kierownika pracującego!
Koloryt Sp. z o.o.

Jakie wartości są cenione w Smoke Shop Sp. z o.o.?

Jedna wartość, wartość wpisanego utargu z dnia. Najcenniejsza wartość w Smoke Shop. Będziecie pracować w każdą niedzielę.

@Tomek

Synu, Chyba byłeś troszeczkę leniuszkiem bo nie potrafisz docenić fajnego pracodawcy. Kiedyś w Polsce pracowało się od poniedziałku do niedzieli i zapewniam Cię że te czasy wrócą a co złego było w pracy w niedzielę? Brak klientów możliwość posprzątania pójścia na obiad. Żyć nie umierać. Ale widocznie niektórym się nie chce. Ciekawa jestem jak teraz wygląda Twoja kariera? Pomyśl dwa razy zanim napiszesz takie bzdury

Jeannie

Na pytanie o premie usłyszałam "jakie premie, przecież bedzie Pani zwykłym sprzedawcą" śmiech na sali. Obecnie tez pracuje w branzy tytoniowej i mamy świetne premie do wypracowania. Generalnie odnioslam wrażenie, ze Pani z którą rozmawialam czuła sie ponad wszystko, bardzo kiepsko wypadli w moich oczach. Po rozmowie nie jestem zainteresowana podjęciem pracy w tej firmie.

Jakie godziny pracy obowiązują w Smoke Shop Sp. z o.o.?

hmm

Grafik jest robiony z tygodnia na tydzień a o tym jak masz przyjść do pracy dowiadujesz się w niedzielę, nie mysl sobie, że grafik ten na tydzień nie ulegnie zmianie, bo ulegnie z powodu "wizyty ze znajomymi" kierownika. Nie mysl sobie, że zgłoszenie tego w jakikolwiek sposób to zmieni ;). Ogólnie świetna praca dla młodych na zleceniu, którzy nie mają swoich planów na życie

Aneczka

Firma rewelacyjna. Pracownicy i kierownictwo życzliwi, pomocni . Nie rozumiem tych niektórych negatywnych opinii. Domyślam się że piszą je Ci, którym nie chce się po prosu pracować, a chcieliby zarabiać miliony. Pracowałam w wielu miejscach , ale nigdzie nie było tak dobrej atmosfery jak w Smoke Shop. Polecam

Magda

@pracowałam czyli koniec końców tylko podstawa, żadnych premii ?

a
@Magda

tak

Klementyna
@Magda

Żadnych premii.

pracowałam

Firma ok. Stara sie jak może. w okresie pandemii wystarali sie o nalezne pieniące dla ludzi na zleceniach. o premiach sie gada i na tym sie konczy. podwyzki-jak sie upomniesz to moze cos dorzuca. praca lekka, nie narobi sie człowiek jak wół. ogólnie miło wspominam. szefostwo pomocne

Izabela
@pracowałam

Wspomniałaś o ludziach na zleceniach. Czy tylko taka umowa jest proponowana w Smoke Shop? Interesuje mnie najbardziej umowa o pracę na czas nieokreślony po jakimś wstępnym okresie próbnym i chciałabym się dowiedzieć czy na taką można liczyć w firmie.

Klementyna
@Izabela

Po 5 latach dostaniesz.

Może trzeba popracować nad poprawieniem pewnych spraw ale generalnie to dobry pracodawca więc polecam.

Pracowałem w tej firmie przez 15 miesięcy. Powodem zwolnienie było ,, niedogadywanie się z kierownikiem ,, Razem zaczynaliśmy pracę na stanowisku pracownik sklepu . Justyna nic nie umiała oraz ciągle chowała towar pod lade , żeby utrzymywać fikcyjne stany na poziomie 1 lub 2 paczki . Zero jakiegokolwiek doświadczenia . Ciągle wykorzystywanie pracownika W obowiązki kierownika . Reklamacje , zamówienie, zwroty, bo ona tego nie umie . Po zwolnieniu masakra , w sklepie pustki , braki towaru. Wychodzi teraz prawda na jaw ,

pracownik zlecenie

Pracuję w tej firmie na zleceniu, bo studiuję, wyrabiam połowę godzin umowy o pracę, ale nie ma mowy o umowie na pół etatu, na premie nie mam co liczyć, bo jestem na zleceniu (za robię czasem więcej niż niektórzy przez cały dzień). Cały czas coś, cały czas nie tak. Firma robi impreze dla pracowników? Spoko, ale zlecenie zapiernicza cały weekend i z góry jest powiedziane, że za trzy miesiące w ten dany weekend nici z wolnego. Nie wróce.

Jarosław
@pracownik zlecenie

Czy prócz doświadczenia, które zdobywasz w firmie masz możliwość brania udziału w szkoleniach branżowych lub innych aktywnościach firmy? Dodaj czy grafik pracy jest ułożony tak, że bez możesz bez problemu łączyć pracę z nauką.

Gregor

Dobry pracodawca, ale wiadomo dla dobrych pracowników.

Ana

Po pierwsze firma nawet nie nazywa się Smoke Shop sp. zoo ;) Po drugie owszem pracowałam w Smoke i z miłą chęcią mogłabym powtórzyć moją pracę tam :) wypłata ZAWSZE na czas, stawka adekwatna do Twojego Salonu i obowiązków wykonywanych, dress code pasujący do wystroju sklepu. Regionalny się czepia? A i owszem jak źle wykonasz swoją pracę to i się czepia (to on nie jest też od tego?;D) ogólnie praca niezbyt ciężka, po miesiącu wszystkich standardów można się wyuczyć. Aaa i jeszcze słówko o cygarach.. Oczywiście do pracownika salonu należy dbanie o humidor więc jakby zły jego stan od razu świadczy o źle wykonanych obowiązkach. Pozdrawiam

Weronika
@Ana

Dziękuję za Twoją opinię. Jednak, czy - aby na pewno - dotyczy ona firmy Smoke Shop z siedzibą w Krakowie? Bo to właśnie tej firmy dotyczy bieżący wątek, na którym się wypowiadasz. A może wiesz coś odnośnie zmiany nazwy firmy i możesz podzielić się z nami szczegółami na ten temat? Zachęcam do rozwinięcia myśli.

Marcinox

Dobra obsługa i porządna godna polecenia

Weronika
@Marcinox

Wypowiadasz się z perspektywy klienta, jak rozumiem? Twoim zdaniem osoby pracujące w tym miejscu są kompetentne i potrafią udzielić wskazówek dotyczących asortymentu? Na forum GoWork.pl dzielimy się opiniami na temat warunków pracy w firmie z perspektywy pracowników. Jednak opinie klientów także dają pewien obraz tego, jak pracuje się w danym miejscu.

Regina

Czy dobrze się teraz pracuje .? Taka cisza na forum więc taki wniosek wysnułam.

Nie polecam.com

Nie ma co się rozpisywać. Firma prestizowa jak stodola a kierownik reg to zwykły frajer czy.michalek robi z siebie biznesmana a sloma z butów wystaje na metr I to lizanie wyżej postawionym.. Cygara wysuszone i prawie zielone niedopilnowane,nadaja się tylko na smietnik fajki i gadżety poziom stragan. Obiecuja i nie dotrzymuja słowa żadnych premii mimo ciągłego gadania o nich. Jednym słowem nie pracuj tam jeśli sie szanujesz,tam szacunku nie znajdziesz.

byłam

Pracowałam przez pewien czas w tym sklepie i niestety z czasem sytuacja w sieci zmieniała się tylko na gorsze. Generalnie nie jest źle, chociaż prawdą jest to, że sprzedawany jest tam tani chiński badziew, a nie żadne ekskluzywne towary. Nawet cygara często są kiepskiej jakości przez to, że czasami przychodzą uszkodzone, a i tak trzeba je sprzedać. Poza tym nie są też przechowywane w odpowiednich warunkach, co było widać po tych, które zalegały na półce przez dłuższy czas. Ogólnie sklep może się prezentuje w miarę elegancko na pierwszy rzut oka, ale jak dobrze się przyjrzeć to jest to zwykłe galeriowe stanowisko z wątpliwej jakości towarem. Nie dotrzymywanie obietnic związanych z premiami to już osobna kwestia. Nawet jeśli się starasz to w żaden sposób nie zostanie to nagrodzone, lub zostanie nagrodzone jedynie obietnicą premii, której na oczy nigdy się nie zobaczy. Dress code w wielu firmach to standard, ale w tym przypadku trzymaniu się ścisłych reguł mija się z celem, ponieważ jest totalnie niepraktyczne w przypadku osoby pracującej w sklepie i zajmującej się sprzedażą, wykładaniem towaru czy sprzątaniem (wszystko w białej koszuli). Jeśli ktoś szuka pracy tymczasowej to polecam, wtedy nie zdąży się zagłębić to bagienko, ale swojej przyszłości nie wiązałabym z tą firmą.

byly kierownik 2

Byłem kierownikiem i nie mam dobrego zdania na temat tej firmy. Sztuczne tworzenie atmosfery prestiżu, a w rzeczywistości jedno wielkie dno. Zgadzam się z opiniami powyżej, bo gnojenie i lizanie dupy w tej firmie to normalka. Ale co tu dużo mówić jeśli są tacy co pracują po kilka lat i nie widzą negatywów a popisują się stanowiskiem pseudokierownika i właśnie dają sobą pomiatać za grosze. Ich problem, jednak nie polecam osobom poszukującym pracy tej firmy ponieważ czeka na was w smoku tylko rozczarowanie obietnicami ciagłe nerwy z powodu pana regio dyro coś tam. Chyba on sam nie wiekim jest, ale o wszystko się czepia, a no i przede wszystkim o koszulę białą, a druga sprawa jego obietnice są ch... Warte.

Zostaw merytoryczną opinię o Smoke Shop Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Smoke Shop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Smoke Shop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Smoke Shop Sp. z o.o.?

Smoke Shop Sp. z o.o.