Opinie o Net Profit Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Net Profit Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Net Profit Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Net Profit Sp. z o.o. w Kraków

Coś niechętnie tu piszecie o kontroli jakości, a przynajmniej tak widzę po przescrollowaniu opinii a widziałem, że oferta na nią jest dostępna na takim portalu i chciałem was podpytać o zarobki i to czy jest sens aplikować. Jest tu może ktoś na bieżąco?

Kick

(usunięte przez administratora)...nie chce się tam już chodzić a kiedyś byla tam dobra atmosfera jak była poprzednia grupa

xxxxWIONY
@Kick

I dodam jeszcze, że pani E. interesuje się wszystkim co nie powinna, np. życiem prywatnym innych pracowników!

Xyz
@xxxxWIONY

Tak ją oczerniacie tu a nie możecie iść i jej powiedzieć tego prosto w twarz? Teraz może iść na policję albo dobry informatyk adres IP i jesteście gotowi. Tu nikt nie jest nie widoczny wystawiliście się jak na tacy i ma wszystko czarno na białym i może bez problemu oskarżyć o pomówienia i oszczersrwa a na to jest już paragraf a mogło być tak słowo przeciwko słowu

kirwa

Ok

@Xyz

Czyli w ramach wyjaśnienia jak w tej nowej grupie się teraz pracuje? Temat od miesięcy ucichł i nie wiadomo co myśleć. Napiszesz coś odnośnie obecnej atmosfery? Ile osób teraz jest w zespole?

Xyz Nowy wpis
@Marta

Grupa jest aktualnie zgrana, atmosfera jest bardzo dobra :) aktualny stan jest wystarczający który wypełnia swoje obowiązki należycie

Marta Nowy wpis
@Xyz

Aktualny stan jest wystarczający? Czy to sugestia, że nie ma co się nastawiać na przyjęcia? kiedy ewentualnie byłyby możliwe, trzeba czekać na rotację?

TAK Nowy wpis
@Marta

Nie trzeba czekać, śmiało składaj CV :)

Hej, jakiej stawki obecnie się spodziewać na kontroli jakości? pytam, bo widzę na stronie, że szukają. Ktoś ma jakąś opinię z pracy? Ta deklarowana możliwość rozwoju i awansu w opisie to na jakie kolejne stanowiska?

DAWID

MOJA WYMARZONA PRACA JAKO HANDLOWIEC, JEST SUPER!!!!

@DAWID

A opowiesz o aktualnych warunkach handlowca tutaj?

DAWID
@Marta

Bardzo dobre warunki pracy, rodzinna atmosfera.

@DAWID

Rodzinna? ;) to ciekawa jestem organizacji pracy handlowców tutaj, myślałam, że oni cały czas w terenie siedzą? To ludzie tu zintegrowani są?

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Net Profit Sp. z o.o.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
NIKI

Polecam pracę w Netproficie, mozna się dogadać z dyrekcją ludzie pomocni i otwarci :) będe miło wspominać

Pracownik z UP

Nie polecam pracy w dziale ewidencji na stanowisku referent. Nowa osoba zatrudniająca się tam po max 3 miesiącach jest wykończona psychicznie dzięki pracującym tam Panią, które nie szanują ,poniżają i nie umieją przekazać wiedzy, natomiast zamiast wiedzy dostajemy porządną dawkę stresu, darcia i przekleńst. Temat etykiet i papierów towarzyszy nawet po pracy, dzięki grupie na której panie ciągle wylewają swoje złości i żale o każdy popełniony najmniejszy błąd.

Justyna
@Pracownik z UP

Zamierzam rozpocząć pracę na tym stanowisku, mogę prosić o kontakt justyna21@vp.pl.

Weronika
@Justyna

i co, zaczęłaś przygodę z firmą? Jak przebiegała rekrutacja - zaskakują jakimiś pytaniami nietypowymi?

Aaaaa

Nie polecam pracy w tej firmie . Dużo obiecują,a mało robią. Omijać szerokim łukiem

Ghh

Dziadostwio jako kierowca magazyn filc

taaak

Hej, jak praca na stanowisku kontrolera ds. jakości Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej? Pozdrawiam

P

Nie spotkałam się z żadnym „nękaniem”,narazie????bo jestem nowa.Raczej z pomocą i dobra atmosferą.Sporo pracy, trochę stresu na początku ale jak w każdej pracy.

Miluta
@P

Po takich opiniach dadzą sobie spokój na jakiś czas, tym bardziej że szefostwo o wszystkim wie.

Magazyn
@P

Nie okłamujmy się przed tobą zrezygnowało. 8 osób z powodu tego samego, kobietki zaczęły się martwić o prace ale kwestia czasu ciebie tez upokorza ;)

Ona
@Magazyn

Witam. Na wstępie zaznaczę że nie jestem pracownikiem firmy. Jestem bardzo zdziwiona czytając opinię że firma sobie pozwala na taki wizerunek przez stare pracownice. Gdyż o firmie ogólnie panuje dobra opinia. Firma jest chwalona za ,,lepsze" zarobki niż w pobliskiej konkurencji oraz za niską rotację pracowników nielicząc stanowiska Referenta. Swoje pytanie kieruje do osób zarządzających: czy nie lepiej zwolnić stare pracownice co stosują mobbing wobec młodszych pracownic? Czy warto narażać opinię firmy? Lub co gorsze sprawa w sądzie o mobbing? Chyba nie ma co się łudzić że Panie się zmienią-chyba jedynie na chwilę z obawy o stanowisko. Później stare nawyki wrócą. Na ich miejsce przyjdzie osoba doświadczona, która potrafi pracować w zespole. A dobra opinia firmy się utrzyma. A dobry wizerunek w dzisiejszych czasach jest na wagę złota. Być może jakaś rozsądna osoba spojrzy na moją opinię i przemyśli sprawę.

Amirak5
@P

Proszę o informację my pracy na stanowisku Kontrolera jakości

Honorata
@P

Cześć, dodałaś swój wpis już 7 miesięcy temu. Pisałaś w nim, że póki co jesteś nowa i spotkałaś się z pomocą i dobrą atmosferą. Możesz napisać jak jest obecnie? Czy nadal wszystko jest w porządku? Liczę na to, że nadal dobrze Ci się pracuje.

Słyszałem, że to super firma. Piszecie, że były jakieś zmiany?

Deszcz
@Zainteresowany

Tak, część wypłaty w kopertach, czyli na czarno, nie polecam

Witold
@Deszcz

To znaczy ile dokładnie można zarobić za pracę w tej firmie? Bo skoro część kwoty jest wypłacana w tak zwanej kopercie to może zechcesz napisać, jak dokładnie wygląda wysokość otrzymywanego wynagrodzenia? Będzie mi miło się tego dowiedzieć.

Deszcz
@Witold

Na jakim stanowisku? Ogólnie to na magazynie dają kiepskie lub średnie pieniądze za wielką ilość pracy, jeśli nie masz żadnego zajęcia - zapraszamy. Jeśli chcesz sobie zmienić na lepszą - będziesz żałował.

Kamyku Kamyku

(usunięte przez administratora) firma z gatunku uduś gdzie pracować zawsze nie ma komu.stąd praca po 300hna miesiąc oni chcieli by być nie wiadomo kom nawet są jakieś procedury ogłaszam. od czasu do czasu przez zarząd na które i tak nikt nie patrzy no nie ma czasu czy możliwości. H D i kamieni kupa. I dwie listy do podpisu w razie kontroli inspekcii Pracy do tego plus wyzwiska oraz pomiatanie pracownikiem.

Kropka

Cześć chciałabym zacząć prace w tej firmie, jako pracownik biurowy (drukowanie etykiet) czy właśnie tam te Panie żądzą i gnębią współpracownika?

Tak
@Kropka

To właśnie to stanowisko.

Er

Witam czy można wiedzieć coś więcej na temat pracy w tej firmie? Pozdrawiam

Vhs
@Er

Na jakim stanowisku?

qwe

O genialnym systemie pracy, powstałym ze złamaniem większości obowiązujących przepisów kodeksu pracy nie wspomnę.

Referent

Bardzo duża rotacja pracowników na stanowisku referenta, nikt nie wytrzyma tam dłużej niż 3 miesiące. Jeśli lubisz być gnębionym i poniżanym w pracy przez współpracowników to jak najbardziej polecam pracę w dziale ewidencji. Panie z tego działu nie znają słowa mobbing, ciągłe upokarzanie, krzyki, praca 24/7, nie ma odpoczynku od nich po pracy i w weekend bo jest pisanie i wydzwanianie. Zakres obowiązków wymieniony w ofercie w rzeczywistości ogranicza się tylko do drukowania etykiet. Mimo wielu interwencji Dyrektora niestety nic się nie zmieniło w zachowaniu tych pań. Dyrekcja, jak i reszta pracowników na duży plus, mili i pomocni.

Ostrzegam przed pracą w ewidencji tej firmy, brak szacunku do człowieka, poniżanie i pretensje 24h ze strony współpracowników, wyśmiewanie oraz ciągłe nieprzyjemne komentarze, Panie pracujące w tym dziale to plotkary czekające na sensacje przy kawie z nudów znęcają się nad nowymi osobami. Praca dla ludzi bez charakteru. Pomijając ten dział reszta pracowników bardzo miła i pomocna.

Witam. Mam takie małe ostrzeżenie dla kierowców, którzy chcą pracować w tej firmie kolega pracował kilka miesięcy dużo obiecują i na tym się kończy, a kiedy złożył wypowiedzenie nie zostało mu wypłacone w całości miesięczne wynagrodzenie tzw. "koperta". Nie polecam pracy w tej firmie jeśli ktoś chce zarobić w niej konkretne pieniądze.

Dominik

jest ok!

magazyn

Podobno szukają. Pozmieniało się na lepsze. Z nowym dyrektorem mozna sie dogadac. 3 zmiany ale taka branza

Zostaw merytoryczną opinię o Net Profit Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Net Profit Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Net Profit Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Net Profit Sp. z o.o.?

Net Profit Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.

Net Profit Sp. z o.o.