Mączka Spółka z o.o.

Wawrzeńczyce

Opinie o Mączka Spółka z o.o.

admin 2015-09-14 20:16
Mieliście styczność z pracą w firmie Mączka Spółka z o.o. ? Wiecie jak wyglądają nadgodziny i czy często się zdarzają? Jeśli tak to na jakich stanowiskach? Czekamy na Twój komentarz, dodaj opinię!
Admin 2015-11-19 14:47
Nadgodziny są codziennie pracujesz 9 godzin za 8 masz płacone żadnych nadgodzin nieplaci
Pinkman 2016-07-21 12:58
Ludzie mają dośc pracy ponad 9 godzinnej i są zmuszani do pozostania na zakładzie. Kasa słaba tyle że masz umowe. Kierownik potrafi tylko mydlić oczy a na niczym się nie zna. Jak Ci powiedzą że 9h dziennie to dolicz sobie średnio 2h na dzień.
Sezon masowych zwolnień dobiegł końca.
Ciągle coś kombinują, wiedzą że ludzie pracują więcej niż ustawa na to pozwala dlatego człowiek ma w grafiku wypisane wolne a mimo to jest w pracy. Warunki sanitarne też są smieszne, woda w kranie śmierdzi zbukami, powodem jest zanieczyszcozna woda.
Były pracownik 2017-02-24 06:26
Ludzie są zmuszani do pracy po minimum 10h w systemie 4 brygady. Za które zakład nie płaci. W papierach wypisują same bzdury, pracujesz nawet za free w dni które przekraczają normę . Gdy jest audyt wyrzucają połowę pracowników co są na czarno. Czy ktoś się w końcu weźmie za ten zakład?
STARY 2017-03-16 18:43
"Czy ktoś się w końcu weźmie za ten zakład?"
nikt nic nie zrobi...

przed kontrolą przychodzi "inspektor"
i
wylicza co będzie sprawdzał

potem kontrola wypada CELUJĄCO
Anonim 2 2017-03-18 23:04
Praca na umowie 8 godzin robisz po 9 godzin masz płacone za 8 godzin nadgodzin dużo nieplacone a ludzie muszą zostać bo jak nie to cię zwolnią robisz więcej niż kodeks pracy pozwala na liście masz wolne ale i tak do pracy musisz iść za które nie masz płacone i robisz 30 godzin miesięcznie za darmo i że się nie wyrabiasz w 9 godzinach to ich to nie interesuje tylko masz się wyrabiać
Łysy 2017-03-19 15:51
Ludzie tam siedzą i dają się robić w konia co firma wykorzystuje bo stara gwardia będzie tam robić do emerytury i nigdy się nie zintegruje z resztą. Dziadki będą tam je... nawet za darmo albo dopłacą połowę pensji a jeśli by aśka kazała to i zamieszkają. Charytatywne nadgodziny dla Pana bo hobby kosztuje no i siostra dom stawia.
Franek 2017-04-22 13:43
Z opinii wynika ,że praca w firmie jest ponad siły i płaca marna - to co tam jeszcze robicie ? Jest tyle roboty na rynku a tu widzę same negatywy - czas na zmiany jak jest tak źle ja bym w takim zakładzie nie chciał pracować :)
13 2017-05-16 18:14
Ciekawe każdy tylko potrafi gadać a jak przychodzi do rozmowy to każdy siedzi cicho ty mogę się założyć też siedział byś cicho pracowałem tam 13 lat o swoje walczyłem i miałem ale w końcu miarka się przebrala ludzie ich tak nauczyli że mogą zostać a jak przestał płacić to się nic nie odezwali a teraz mają pretensje sami dają się w d..e je..ć
bosssmen 2017-06-16 20:30
Ludzie się zwalniają... ale kierownik wrócił bo w nowym zakładzie nie miał od kogo żulić fajek... za to tu mu to idealnie wychodzi. Na kawe tez go nie stać, jedynie na g umy bo żuje cały czas nawet jak z tobą rozmawia... zero szacunku
Kaska 2017-06-22 02:28
Na stanowisku fakturzystki jest taka rotacja że wytrzymują kilka miesięcy. Wynagrodzenie równoważne do kasjera w biedronce. Nic dziwnego jak nad ich pracą spogląda ciągle krytyczne oko członka zarządu. Jeśli jesteś lubisz zabawy w poniżanie sadomaso to ta robota jest dla Ciebie!
Łysy 2017-06-25 13:43
Fajki są drogie a kierownik jest biedny bo jest na standardowej stawce tak jak reszta pracowników hali. Dajcie mu sznur tytoniu to będzie sobie kręcił przy biurku zamiast chodzić po hali i wk...ć ludzi .
Bodzio 2017-07-18 18:47
Kilka lat temu ludzie hali pracowali bez przerwy 364 dni w roku , 7 dni w tygodniu jak niewolnicy . Bez życia rodzinnego i prywatnego - łamano wszystkie prawa PP , pieniądze pod stołem , fałszowanie grafików pracy , brak urlopów , mobbing , brak premii , fundusz zakładowy nie istnieje . Polecam pracodawcę !
Klak 2017-07-18 21:37
Nie ma to jak tam pracować można siedzieć na Zwolnieniu i zarabiać pieniądze na placu w końcu zaczol się sezon czeba sobie radzić
Anna 2017-07-19 00:47
Nie przesadzasz? Teraz się pracuje 6dni w tygodniu to myślę ze ten jeden dzień to rozpusta. Święto kalendarzowe masz wolne jak ci w grafiku wypadnie wolny dzien inaczej nikt cie nie pusci. W weekend biuro siedzi i popija piwo przed grilem a ludzie zap... i pilnuja im zakładu. Przecież twoja zmiana to twoja rodzina masz Bodzio inna ? Mobbingu nie ma tylko ludzie są troche nerwowi no i ogolnie fajnie sie wyładować na kimś zmieszac z plotem wiedzac że ma się ta mozliwosc i nie ma sie z tego problemow. Okres moze sie przeciagnac nawet do roku.
Bodzio 2017-07-20 20:30
Standard to zatrudnienie bez umowy o pracę , przekroczenie dobowych norm pracy , co czwarta niedziela wolna , i wiele innych .Kierowcy mają sprzedawać towar - dlaczego zwrot są pytania ? Jeśli ktoś lubi stres za który nie odpowiada - zapraszamy !
opasły 2017-07-21 00:18
Zeby ten problem zniknął to pierw trzeba zmienić zwolnić dział zamówień i zainwestować w lepszy towar a wiesz że jest to nie możliwe wiec cza zmienić robote
Zostaw swoją opinię o Mączka Spółka z o.o. - Wawrzeńczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Mączka Spółka z o.o.