Bukat Hurtownia Warzyw

Jawczyce

Opinie o Bukat Hurtownia Warzyw

anonim23 2014-02-08 17:39
super firma polecam ,super szef
ukop 2014-12-04 04:25
Chce
hmmmm 2015-06-10 00:16
Już nie pracuje, zwolniłem się jakiś czas temu zresztą nie ja jedyny, jednakże z moich informacji wynika ,że warunki pracy w firmie poprawiły się, a to najważniejsze. Nie wydaje mi się żeby pisał to właściciel firmy, bo jako jedyny tam u "góry" ma szacunek do innych.
Zak 2015-06-16 19:16
Hmmm ,teraz mi to piszesz.W dużej mierze w oparciu o twoją opinię wahałem się przed podjęciem pracy w Bukacie.Teraz niestety nie ma już przyjęć na magazyn.A może Pracownik zwolni miejsce ,w większości hipermarketów są przyjęcia :-). Hmmm ile się naprawdę zarabia w Bukacie?
hmmmm 2015-06-21 18:41
myślę że około ( usunięte przez administratora )tys na początek będziesz miał
gosciu 2015-08-11 02:20
Prace na noce sam sie czlowiek decyduje, robota nie jest lekka . Klimat jest fajny ,a jak jestes konkretny w robocie to w kasie tez to odczujesz. Jest co prawda ciezko 6 dni w tyg. ale taka specyfika pracy. Albo market za 1800 albo tu za 2600 - 3200 . A Szef jest spoko. Praca dla TWARDZIELI
to_ja 2015-10-29 15:31
Zastanawiam się czy nie złożyć CV ? Warto? Jakie zrobki na początek?
mario41 2017-04-10 18:06
plusy pracy:
- wypłata pewna i na czas
- umowa o pracę
- urlop w lato
- zakupy pracownicze po cenach hurtowych
- premie świąteczne
- nadgodziny płatne
- wypłatę negocjuje każdy indywidualnie
- przerwy na papierosa
- dobra atmosfera w pracy
minusy pracy:
- praca w nocy (czasem w dzień) od 16 do 2
- zły dojazd komunikacją (najlepiej samochód lub rower)
- praca średnio 26 dni w miesiącu
- stawka dla nowych może być faktycznie mała, ale potem ...
Zostaw swoją opinię o Bukat Hurtownia Warzyw - Jawczyce
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Bukat Hurtownia Warzyw