Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

ZZZ

Witam, jakie sa zrobki na produkcji? jaka w Firmie panuje atmosfera? Czy ludzie traktują się partnersko, czy raczej (usunięte przez administratora) I czy dobrze czytam że rządzi rada nadzorcza a nie zarząd? to kto w takim razie decyduje?

Mareczek
@ZZZ

Atmosfera w firmie rodzinnna.Ludzie. chętni do pomocy, zarobki niezłe ,uzależnione od kwalifikacji.

Paciorek
@Mareczek

...i jak to z każdą rodziną - najlepiej się wychodzi na zdjęciu.

Jarosław

Czemu się z tym nie zgadzasz? Twierdzisz że atmosfera nie jest tak dobra jak to opisał Mareczek? Co jest nie tak w takim razie? :D

@Mareczek

Czyli 3500 zł na rękę dostanę? Praca na 3 zmiany jak to wygląda jak wypadają pierwsze zmiany, drugie zmiany i nocki?

@Paciorek

czyli tak jak to mówią na wsi, że (usunięte przez administratora) lizusostwo i kolesiostwo panuje?

Ala
@Mareczek

Mareczek a Ty to jesteś prawą ręką RN, że tak wychwalasz, bo Zarządu to nie. Pewnie brałeś udział w kampanii przedwyborczej?

Cccc
@Mareczek

Zarobki i awanse uzależnione,kto na kogo donosi...I jak często..

@Cccc

ale jak to nie jest to uzależnione od kompetencji i wiedzy? bo chyba to powinno być podstawą a nie (usunięte przez administratora) za (usunięte przez administratora) było powinni takich zwalniać

Mareczek
@Cccc

Jak to takie łatwe, to sam zacznij donosić...i już masz awans , splendor.

Borówka

Czy Bielmar nawiązał jakąś ścisłą współpracę z PFRON? Bo coraz lepsze "kwiaty" są zatrudniane :)

Kiki

Karawana nie jedzie, karawana pędzi. Pędzi na łeb na szyję.

Wacolo

Przepraszam, ale chciałbym zapytać kto to jest mistrz parówek? Ten co mu auto nie pasuje, czy ten co ludziom czas odmierza?

Hihi
@Kiki

I to bez kasku

Czy nikt nie widzi co się dzieje w firmie?jeden wielki........................

Kubuś

To nie (usunięte przez administratora), to początek apokalipsy. Kto może ratuje się ucieczką, kto nie może idzie na chorobowe. Zarządzających pełno, do roboty ludzi mało. Demografia postępuje, stawki mizerne, więc wszystko wskazuje, że zabawa dopiero się rozkręca.

Gall

Z firmy odchodzą ludzie wartościowi, którzy znali się na rzeczy a zostają znawcy rynku i biznesu. Może trzeba upaść, aby wstać, jeszcze nie jest źle. Sukces goni Sukces, najważniejsze że jest zysk, udziałowcy będą szczęśliwi!!!

@Gall

Chyba nie mówisz o kocie w butach którego już nie ma?

:@
@Gall

Uwazam że październik to koniec zysku dla firmy i dalej będą generowane straty. Do obecnego zysku na pewno nie przyczynił się nowy zarząd ludzie którzy tak powtarzają ciekawe co powiedzą jak przyjdzie rozliczenie czwartego kwartału. Ciekawe co rada nadzorcza napisze w kolejnym piśmie bo teraz jest sukces nowego zarządu a czwarty kwartał to będzie porażka starego :))) Jednym słowem cyrk :))))

:&
@:@

Ale jak to, dlaczego? Czyż Bielmar nie jest "podmiotem stabilnym i bezpiecznym"? Wersje opisu rzeczywistości są skrajnie różne. Ktoś tu jest kłamczuszkiem i wyraźnie mija się z prawdą?

@Gall

w sumie nie wiadomo co nas czeka, zwłaszcza w sprzedaży, zwolnili tego jednego co od lat się szarogęsił, pytanie kto zamiast niego przyjdzie

@?

O kogo chodzi?

@Kubuś

Ja tego nie rozumię , jeśli komuś praca, płaca, warunki nie odpowiadają...dlaczego nie poszuka czegoś innego.

€£
@ALA

Nawet sobie nie zdajesz sprawy ile osób w tej firmie poszukuje pracy. Procesy rekrutacyjne trochę trwają, ale powoli już widać pierwsze efekty poszukiwań. Wśród osób 50- wypowiedzeń w najbliższym czasie może przybywać.

!
@?

&
@!

Tak to prawda, ludzie sami uciekają z tonącego statku, nie trzeba ich zwalniać, sami to robią ! Kapitan już wie, statek utodnie, ale jeszcze weźmie balast, aby utonął głębiej, w czeluściach gdzie nikt nie go nie odnajdzie. Ahoj przygodo....

@&

Z tego co się dowiedziałam "mistrz parówek" robił karierę jeszcze w innej firmie w Zawieciu, jednak bardzo krótko : Ciekawe dlaczego. Wystarczy w Google wpisać i wychodzi wszystko. Ciekawe dlaczego ta "karierą" nie chwali się na profilu zawodowym? Czyżby to prypadek?

hiperbola
@!

@? Z tego co wiem, to nikogo nie zwolnili, tylko ludzie z sprzedaży sami odchodzą widząc co się dzieje i mając za szefów Mistrzów Sprzedaży Parówek i Radę Nadzorczą. A Ci co zostali, za chwilę też odejdą, ale będą nowi, którzy postawawią firmę na właściwe tory. Szkoda tylko z to tory na bocznice.

Uffffff

Litte pony...w magazynie ustawiony..

Nowy brygadzista

Cóż z takiego pracownika,co na l4 często znika.

Witam. Chciałem zapytać o opinie oraz warunki pracy dla przedstawiciela handlowego?

zainteresowana
@Kandydat

ja tez jestem zainteresowana, jakie sa zarobki?

QQQ

W ten sposób liczą że rada nie będzie patrzyła co potrafią, ciekawe jakim wynikiem zostanie zamknięty 4 kwartał.

Qqq

Dobra taktyka zarzadu, dali jednej w radzie zmiane stanowiska i ciekawe jaką podwyzke to układy będą lepsze. Inne osoby z rady tez awansowały?

Pp

Ile trzeba donosić,żeby,awansować na tłoczni,a może awans jest po sąsiedzku?

Krzysztof
@Pp

Nie bardzo rozumiem. To awans jest po uważaniu i znajomościach, czy jednak liczą się kwalifikacje i doświadczenie? Bo nie ma nic gorszego niż kierownik, który nie zna się na rzeczy. Przecież to strzał w kolano, nie?

Bogdan
@Krzysztof

Co tu takiego nie zrozumiałego.Tu na stanowiskach siedzą osoby nie kompetentne.Ktore nie nadają się do kierowania grupa ludzi.Brak szacunku dla pracownika,wywyszanie swojej pozycji.Teraz dla kierownika,majstra dobry pracownik.To taki który zakabluje współpracownika,który będzie cały czas na tak.Osoby które mają swoje zdanie.A jeszcze jak mają rację.Nie są mile widziane.No z czym się to wiąże nie mają szans na awans.

BB

Dlaczego na tłoczni,przeglądają,ankiety anonimowe i wybierają te najlepsze??

telesforek

Ktoś napisał: "To jego podpisu i akceptacji wymagały m.in ceny zakupow surowca, cenniki produktów , promocje, wycieczki etc a on dziwnym trafem jako jedyny z tej ekipy został!!! Nie słyszałem żeby w ciągu trzech lat alarmował rade czy akcjonariuszy bądź sprzeciwiał się działaniom kolegi od marketingu i sprzedaży odpowiedzialnego za utratę rynku i psucie marek !!!! " Podsumujmy: - 3 lata psucia marki i utraty rynku polegały na tym że udział Bielmaru w rynku i zyski rosły a wypracowana dywidenda wszystkim smakowała - przez 3 lata psucia marki i utraty rynku rada nadzorcza w samych superlatywach komentowała działania zarzadu Komedia to komentarz XXX. Co gorsza 16 osób go polubiło. Ale gdyby sie ktos zastanawiał dlaczego odchodzi to odpowiedz jest zawarta powyzej. Nie gra sie w szachy z gołebiami, zasraja szachownice i powywracaja pionki.

@telesforek

No to mnie załatwiłeś tą laurką na cześć poprzedniego zarządu i "ministra finansów" :-)))...no bo zwiększony przez trzy lata udział w rynku, olbrzymie zyski i co niespotykane w historii firmy...wypłata dywidendy :-)) Niestety mam przed sobą pisma rady do akcjonariuszy i wszystkie wymienione wskaźniki w dół!!! No ale jak hossa to może eksport... tez nie??? To może zdobyta północ kraju...też nie??? Zdywersyfikowane portfolio?... raczej utylizowane lub sprzedawane po kosztach niewypały!!! Może podwyżki pensji dla pracowników??? No też nie...zarząd sobie zrobił a na pracowników chyba zabraklo:-))) A może panowie pomyśleli jak zatrzymać w firmie akcje żeby je kontrolować zatrudniając rodziny odchodzących emerytów? Tez nie ??? No to dobij mnie :-))) i napisz ile przez trzy lata zarząd dołożył do funduszu zapasowego???...tak sie zastanawiam ..jesteś nawiedzony czy mierny ale wierny???

Aneta
@XXX

Laurki mówisz... Czyje to słowa z grudnia 2020? "Sytuacja, z którą przyszło nam się zmierzyć w tym roku z pewnością jest bez precedensu. Tym bardziej na uwagę zasługuje rozważne podejście Zarządu w kierowaniu przedsiębiorstwem w sytuacji kryzysowej, które pozwoliło w bezpieczny sposób przejść przed ten trudny okres. Podjęte w porę działania mające na celu maksymalne ograniczenie kosztów, pozwoliły na ocalenie etatów, a świadomie prowadzona polityka sprzedaży pozostała odporna na naciski rynku. Ponadto, skuteczne wdrożenie niezbędnych standardów bezpieczeństwa w związku z COVID-19, zapewniło ciągłość produkcji." Nie, nie zarzadu... Tak, RN.

Kamila
@Aneta

Ja rozumiem, że pracownicy zerkają na zarząd i radę nadzorczą, bo od tego, co na górze, zależy ich byt. Ale chyba przeholowujecie w tym wszystkim, bo człowiek wchodzi, czyta i dalej nie ma pojęcia, ile się zarabia u Was na produkcji, czy dają socjal, paczki dzieciom na choinkę. Chyba zaszliście za wysoko w tych dyskusjach, co?

@Kamila

Proszę zadzwonić do firmy i zapytać o socjal w naszej firmie,, natomiast nasze zainteresowanie działaniami wewnętrznymi to nasza sprawa.

Obojętny
@Kamila

Jeśli chodzi o wynagrodzenie za pracę na produkcji, to można powiedzieć, że przypomina ono socjal (taki zasiłek z MOPS-u). Jeśli chodzi o premie świąteczne, to kiedyś były obfite, teraz się zdarzają lecz nie jest to reguła. Ogólnie sytuacja płacowa jest słaba, co jest wynikiem wieloletniego braku waloryzacji stawek. Teraz podobne pieniądze co u nas na produkcji, można otrzymać wszędzie i to bez pracy na 3 zmiany.

P
@Obojętny

A nowi pracownicy cisną się do pracy drzwiami i oknami...

Trafny
@Kamila

Adresatami twoich uwag powinni być udziałowcy a nie pracownicy. To ci pierwsi mają dostęp do danych o jakich wspominają. Co tylko świadczy o udziałowcach tej firmy.

Ptaszki
@Obojętny

Ptaszki ćwierkają że będzie jeszcze mniej. Pozegnamy się z premią żeby na dewidende starczyło

Obojętny
@Ptaszki

Mniej to nie za bardzo, bo wielu zejdzie z wynagrodzeniem poniżej ustawowej płacy minimalnej, a to jest niezgodne z prawem.

Postronny
@Trafny

Od zawsze wiadomo, że udziałowcy to niezdecydowana masa ludzka, gdzie każdy ciągnie w swoją stronę i brak jest jednomyślności w podejmowaniu decyzji. To oczywiście działa na niekorzyść firmy. Dopóki rynek był chłonny, a zyski obfite, problem nie był zbyt wydatny. Niestety, czasy się zmieniły, a oczekiwania nie, co znacząco utrudnia funkcjonowanie spółki. Jesteśmy zatem w trochę patowej sytuacji, gdyż ma być coraz więcej, gdy jest coraz mniej. Jak to się potoczy, życie pokaże.

?!?

Mam wrażenie że z kierownikami i majstrami jest podobnie jak z pozostałą obsadą na innych stanowiskach na wszystkich poziomach, jedni robią co do nich należy a inni nie, ot i cała filozofia

Andy

Jak trzeba być sfrustrowanym, żeby wydawać takie osądy. Można to wytłumaczyć tylko niechęcią do świata i ludzi. To nieetyczne i krzywdzące. Anonimowość "luzuje" wszelkie bariery. Merytoryczna opinia to jedno, hejt to zupełnie inna sprawa. Czy zamieszczone tutaj "opnie" służą komukolwiek?

No to sie zaczeło. szczury, okręty

Agencje

Zaczęło agencje agencyjki Będzie będzie zabawa

Postronny

Jest też stenopistka na spotkaniach.

Z
@Postronny

I dla dobra firmy niech tylko notuje i wprowadza faktury do systemu

Q

@Nick Jakie szczóry, jakie okrenty. Piszom wyraznie ze prezesa zmienili bo spułka jest 'bezpieczna i stabilna finansowo'. Wiadomo kogo podejżewalabym raczej o to ze nie chce swoim nazwiskiem firmowac działan kture tu dopiero beda mialy miejsce. Morze spokojnie odejsc teraz i nie miec sobie nic do zażucenia. Przez cięrzki czas przeprowadził firmę tak rze zostawia ją 'bezpiecznom i stabilnom'

I skończyło się Andrzejom , klepanie po ramieniu na wywrotnicy...

Realista

Nowy zarząd będziemy mogli ocenić za czwarty kwartał 2021 bo wiadomo że na razie nie przyczynili się do sprzedaży nawet kilograma margaryny i nikt nie ma do nich o to pretensji. RN współczuję wam

Układy

Rada sterowana przez kilku wiekszych udziałowców "tak zwane marionetki" doprowadza ta firmę do upadku. Czekamy teraz na super wyniki zobaczymy jakie będzie tłumaczenie za jakiś czas, pierwsze będzie takie że to wina poprzedniego zarządu to jest pewne, drugie kto ma pomysł?

elektroniczne
@Układy

Nie no, drogą tej narracji pójść nie mogą. W końcu w zarządzie nadal jest jedna osoba ze starego zarzadu. Zatem pisanie ze słabe wyniki to wina poprzedniego zarzadu nie przejdzie bo skoro tak to dlaczego mp został? Obstawiam raczej koklusz, gradobicie, trzesienie ziemi i od niedawna nowosc - COVID.

@elektroniczne

Nie doszukiwałbym się logiki tam, gdzie jej nie ma. Pewne jest, że grillowane będzie, bo to już tradycja. Schemat też niejako jest znany, kandydat na grilla zostanie wyłoniony z czasem, podeprze się argumentami o brakach w spinaczach biurowych, dzieła dokończy rozjuszony tłum.

@Nikt ważny

Panem et circenses! Jak chleb jest to igrzysk moze byc mniej. Ale jak chleba nie ma.... Jeden się właśnie dowiedział czym to się kończy. Niniejszym współczuje nowym. Nie wykazali się instynktem samozachowawczym na poziomie ich konkurenta, który to widząc creme de la creme akcjonariatu oraz jego zachowanie obrócił się i zniknął. Chociaż przyznaje-może to moja projekcja na tamto wydarzenie. Chciałbym nowym zyczyć sukcesów i odpowiednio dużo corocznego 'congiarium' dla akcjonariatu ale rynek coraz ciezszy, szanse na sukces coraz mniejsze. Ciezkie zadanie przed nimi. Zatem pozostaje życzyć wystarczająco dużo rozsądku by w odpowiednim momencie wyprzedzili kroki (nomen omen) tłuszczy i sami zrezygnowali z posady. Lepiej to wygląda w kontekście kariery.

Bobek
@elektroniczne

Dobrze że przynajmniej On się ostał ,może coś zacznie dalej rosnąć , a nie tylko kiełkować

@spinacz biurowy

Warto dodać, że to już drugi raz w historii jakiś konkurent ratuje się ewakuacją po wstępnym rozpoznaniu sytuacji.

@Nikt ważny

Tak? Nie wiedziałem. Poprzednio to kiedy?

Roku pamiętnego 2017

@ania
@elektroniczne

A właśnie, skoro podobno wstawił się za swoimi kolegami, to dlaczego nie poszedł ich śladem i nie zrezygnował? Koryto?

@@ania

Wstawił za kolegami??? To żart? ??? Wszystkie zarzuty rady były natury ekonomicznej! Cytujac rade i to co wysyłali akcjonariuszom przed zebraniem "złe oderwane od rynku ceny, złe promocje, (usunięte przez administratora) kiepskie wskaźniki co do jednego" itd itp i kto został zwolniony? Prezes i Dyrektor Generalny!!! Moim zdaniem słusznie tyle że poniósł konsekwencje nie za swoje zaniedbania a za kolegę z zarządu który swoim stanowiskiem odpowiadał za finanse spółki!! To jego podpisu i akceptacji wymagały m.in ceny zakupow surowca, cenniki produktów , promocje, wycieczki etc a on dziwnym trafem jako jedyny z tej ekipy został!!! Nie słyszałem żeby w ciągu trzech lat alarmował rade czy akcjonariuszy bądź sprzeciwiał się działaniom kolegi od marketingu i sprzedaży odpowiedzialnego za utratę rynku i psucie marek !!!! Komedia bo są tacy którzy chodzą po firmie i głoszą ze musiał zostać bo kto by wypłaty podpisał :-)))) Wygląda to na jakiś dal bo logiki w tym nie ma..niestety!!!

@Bobek

Długo się nie ostał.

Paciorek
@spinacz biurowy

A to dopiero początek karuzeli kadrowej, aczkolwiek spektakularny.

telesforek
@XXX

Akcjonariusz

Czy 2021 będzie zjazd wspólników ?Jeśli tak to na kiedy przymierza zarząd coś zorganizować

robol
@Akcjonariusz

Tak kiedyś będzie.

@Akcjonariusz

Należy zadzwonić do firmy i zapytać.

B...e
@Marek

Miło widzieć, jak się żrecie

Nickt001

Pytanie zbyt nieeleganckie, przepraszam i proszę administratora o usunięcie wpisu. Dziękuję

@flecistka
@Nickt001

Pytanie nieeleganckie - FAKT. I przede wszystkim napisanie "nie po polskiemu" ;))) Choć cenię niezwykle twórcze użycie w wypowiedzi metafor :))) A tak niewiele trzeba, żeby poznać odpowiedź. Wystarczy podejść do osób zainteresowanych i zapytać z "pierwszej ręki".

Judasz
@B...e

Karma wraca „Ktoś inny będzie się cieszył jak tobie się noga ... „ Pozdrawiam i oby nie.....

Pracownicy

Kiedy jakieś podwyżki firmie bo od paru lat nic się nie zmienia a jak tak dalej będzie to starzy pracownicy odejdź na emeryturę a młodzi za te pieniądze pracować nie będą

Nickt001

Mało elegancka odpowiedź.

@flecistka

Szanowna @Ania, uściślając: sama umiejętność gry na flecie nie pozwala na uzyskanie podwyżki. Tutaj technika, ciężka praca i wiele godzin codziennych ćwiczeń są kluczowe do uzyskania założonego celu. Zatem wszystko przed Tobą @Ania. Powodzenia w nauce :)

Judasz
@@flecistka

Ty masz pewnie 4 dzieci dostajesz Jarkowe i Uważasz ze jesteś w klase średniej . Niestety muszę Cię zmartwić jesteś biedna umysłowo i Finansowo . pozdrawiam

Przewożnik

Co to za otyły facet z wąsem,ustawia kierownika pod siebie na finalnym..??u nas w firmie by to nie przeszlo

Witam P.T. Nowy Zarząd i P.T. Udziałowców i pytam grzecznie jaki ma(cie) pomysł na detal północnej Polski z rasistowską obwolutą Palmy z Murzynkiem, której to nazwy brzydził się nawet poprzedni zarząd. I jaki ma(cie) smak na "Mleczny smak" i masło podobno klarowane. Jako stary udziałowiec mam jeszcze jedną prośbę - proszę aby w Bielmarze powstał prawdziwy, profesjonalny dział marketingu. Bo na dziś to nie ma tam nikogo. Pomyślności Wielmożni Państwo Pozdrawiam Zbych

Murzynek

Halo, jesteśmy, zapraszamy :)

obiektywny

Mam do Was proste pytanie.Czy bierzecie pod uwagę,że w Polsce i na świecie od półtora roku jest pandemia?Po wpisach można sądzić,że w Bielmarze takiego zjawiska nie było i wszyscy są zdziwieni dotykającą ich "krzywdą".Opanujcie emocje i popatrzcie na innych,którzy ponieśli o wiele większe konsekwencje.

Glancus
@obiektywny

Do akcjonariatu to nie dociera. D'E'widenda ma być jak zawsze. Na marginesie,tak, akcjonariusze bielmaru jeszcze się nie nauczyli że mówi i pisze się dYwidenda. Dla nich to dewidenda. Reasumując, dewidenda mała więc trzeba znaleźć kozła ofiarnego. Znalazł się, zaciukali i teraz spokój do następnego razu. Bo przecież nic się nie zmieni. Rewolucji, która w Bielmarze jest potrzebna,nie przeprowadzi się za to co zostało z środków do podziału. Ewolucja to znowu jakiś olej bądź jakas margaryna pod kolejną nazwą. Jedyny stały plan to ten akcjonariuszy- dEwidenda.

@Glancus

Oczywiście punk widzenia zależy od punktu siedzenia...gdybyś był na emeryturze i dostawał grosze..to pewnie też byś chciał DEWIDENDE. Zawsze jak Ci się nie podoba , przy twoich kwalifikacjach na pewno znajdziesz lepsze stanowisko...na co czekasz. Przecież wszystko wiesz najlepiej..

@ALA

To zamiast się użerać, nie lepiej sprzedać budę w cholerę, póki coś warta jeszcze, skasować wedle udziału i pojechać na Seszele?

Neutralny 65
@obiektywny

O jakiej "krzywdzie" piszesz chyba naszej bo My pracownicy zwłaszcza produkcyjni pracowalismy cały Lockdown i tak Nam teraz udziałowcy sowicie za nasze zaangażowanie podziekowali !!! ale karma wraca niech o tym nie zapominają . Firma przeszła "prawie" suchą stopą przez ten okres , z tego co wiem to sprzedaż była na podobnym poziomie co przed Lockdownem a zyski tylko z Tarczy to skoro nie było zawirowań to dlaczego tylko My ponieslismy "straty" jako Ci którzy najbardziej byli zaangażowani. Mogli byc na tyle przyzwoici ze całą tarcze TRZEA BYŁO DAC PRACOWNIKOM BO ONI W TYM CZASIE PRACOWALI !!! Niech sobie udziałowcy wezmą to do serca że marnie opłacany pracownik to żadna perspetkywa na przyszłosc a w przyszłosci chcą mieć zyski, wiec pora na refleksje .

poznanick
@Nikt ważny

Oj tam oj tam. Zalożenie jest takie że teraz ze dEwidendy zyje emerytka, potem jej wnuczka i prawnuczki i jeszcze 3 pokolenia. U nas to i Salomon móglby zostac prezesem a i tak efektu by nie było.

poznanick
@Nikt ważny

Oj tam oj tam. Zalożenie jest takie że teraz ze z dEwidendy zyje emerytka, potem jej wnuczka i prawnuczki i jeszcze 3 pokolenia. U nas to i Salomon móglby zostac prezesem a i tak efektu by nie było.

@poznanick

Oczywiście....nie rozumiesz , że właścicielami zakładu są udziałowcy...a potem ich spadkobiercy. Pracując w naszej Firmie będziesz pracował na moje wnuki...oczywiście jako wolontariusz.

@Tomek

"Szacunek do pracowników i wdzięczność za ich ciężka prace" zwlaszcza w pandemii gdzie zaklad nie byl zamkniety i utrzymal pelne moce produkcyjne aż biją po oczach!!!! Fajnie się to musi czytać tym którzy rozważają aplikowanie i prace ...gratulacje za reklamę relacji pracodawca-pracownik !!!! Biały pan się odezwał...co rok przed zebraniem piszecie tutaj ośmieszajac własny zaklad i zebrzecie o wiadomość kiedy zebranie i czy będzie dywidenda. Boicie się zadzwonić do własnej firmy i zapytać rade czy zarząd ktorych sami zatrudniacie choć to akurat wasze święte prawo. Widać strach bądź miałki intelekt nie pozwalają:-)))!!!

@obiektywny

Czy mógłbyś wskazać, kogo dotknął kryzys? Bo w Bielsku tego nie widać wręcz przeciwnie ludzie muszą w niektórych zakładach pracować po 12 h. Masa zamówień.

Covid
@obiektywny

Bielmar w czasie pandemii zachował pełne zdolności produkcyjne I nigdy nie był zamknięty!!! To wstyd porównywać się do hoteli gastronomii czy branży fitnes! !! Jedyne czym firma została dotknięty to bezzasadnie wziętą dotacją co chyba wyszło na plus w związku z dyletanctwem osób odpowiedzialnych za dystrybucję ! O podwyżkach surowców czy energii proszę nie pisać bo te dotknęły w równym stopniu konkurencję która jednak potrafiła wygenerować zyski ...zalosne:-///

Znawca
@Gość

W niektórych zakładach są spore redukcje etatów znawco z bożej łaski Nie wiesz to nie zabieraj głosu

robol
@Znawca

Wejdź na OLX i zobacz jak szukają ludzi do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 147 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe