Opinie o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja olejów i pozostałych tłuszczów płynnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe w Bielsko-Biała

Stefen

Dzień dobry ile można zarobić mniej więcej ? Dzięki z góry

Jak można w takim razie wytłumaczyć spadki pensji w niektórych miesiącach nawet o 400-500 zł ?

Hanka

Idź do działu kadr i to wyjaśnij. Może miałeś dużo nadgodzin a teraz nie masz? Może wszedłeś w wyższy próg podatkowy? Poważnie, idź i zapytaj.

Pan kierownik

Witam; Z wszelkimi sugestiami zapraszam osobiście do siebie do biura w godzinach pracy ( po co marnować czas prywatny), chętnie wysłucham problemów, które tak bardzo uwierają, na pewno wspólnie znajdziemy jakieś rozwiązanie dobre dla wszystkich. Pozdrawiam.

B.

Dzięki za głos rozsądku. Sami twórzmy dobrą atmosferę i patrzmy na sprawy od dobrej strony.

@B.

Masz racje. Tak naprawdę to od ludzi zależy czy będą się dobrze czuć we własnym towarzystwie. Ti są dla pracowników jakieś integracje? Albo imprezy firmowe? Żeby się wszyscy choć trochę zgrali?

@Pan kierownik

A czy ktoś przyszedł do Pana Kierownika w tej sprawie? Była rozmowa pracownika z kierownikiem w sprawie tego problemu?

Hanka

Były spotkania świąteczne to wielu się wstydziło przyjść. Ale masz rację, coś moznaby zrobić żeby bardziej integrować załogę. Tylko co?

Pablo

Witam. Ile można zarobić na produkcji? Dzięki

Norman

Tych złych ptaków jest zdecydowana mniejszość reszta uczciwie widzi i wie że zrobiliśmy wszyscy kawał dobrej roboty.

głos

W firmie jest osoba zajmująca się RODO, możesz się tam skierować, aby uzyskać niezbędne informacje.

Udzialowiec2

Cały haos zaczal się od momentu połączenia dwóch działów.Silosow I tłoczni.Jak te działy działały osobno to wszystko szło swoim torem.Wszystko było porobione.Przede wszystkim ludzi było więcej.A teraz ludzi coraz mniej a pracy więcej.Wszystko w temacie

Celinka
@Udzialowiec2

Ludzi w Bielmarze przybyło bo produkcja wzrosła i sprzedaż.

Norman

Początek roku był trudny jak w całej branży a potem od sierpnia było już tylko lepiej i lepiej krok za krokiem. To nie tak jak piszesz że nagle jesteśmy na plusie.

Norman

Wielu kierowników odeszło w ostatnich latach na emerytury i nic się nie posypało. Ze starej gwardii już prawie nikogo nie ma.

Ho Ho Ho !!!

Rycza renifery w zaprzęgu Św Mikołaja.Czy będzie pracownikom świąteczna premia przyznana???

Mario

Panie prezesie kiedy Pan się zainteresuje panią z 1 i 4 brygady..??robia co chcą.. bez przerwy l 4..kiedy wkoncu zauważycie problem...czy dalej będziecie udawać i zamiatać wszystko pod dywan.i udawac ze nic się nie dzieje..

@Mario

Napisz do Pana Prezesa, albo wrzuć donos do skrzynki jako sygnalista, albo zgłoś to do Związków Zawodowych, albo idź porozmawiać z Kierownikiem - założę się, że nie zrobiłeś żadnej z tych rzeczy, a wypisujesz tu jakieś donosy. Nie twierdzę, że nie piszesz prawdy, ale może zacznij działać zamiast tutaj się wyżalać.

Duch Świat:)
@Mario

Czy pracownicy którzy cały rok ciężko pracuja,mogą liczyć na jakąś premie świąteczna???.Dla przypomnienia jest jeszcze fundusz socjalny.Na który każdy pracownik odkłada pieniądze.Moze by z tych pieniędzy i odsetek które lecą z puli na koncie.Wyplacic jakas premie na zbliżające się swieta.

@Duch Świat:)

Dobre pytanie:)Tak powinno się to odbyć.Tym bardziej że pracownicy nie korzystają z socjalnego.No może garstka ludzi.Pozostalo nam czekać.Na decyzję zarzadzajacych(oby była zadawalajaca dla obydwóch stron).

Zodiak

Ten przelew za cały miesiąc mojej pracy to żart ?

@Zodiak

Jeśli coś ci się nie zgadza idź do działu kadr i wyjaśniaj. Może nie wiedziałeś ile wynosi twój podatek dochodowy, który zmniejsza twoje wynagrodzenie?

Ala

No tak ...biedni f,,achowcy...nie chcą, ale muszą iść na emeryturę, a przecież cały czas sądzili że są niezastąpieni. Litości...biedactwa, co oni będą robić w domu...no i jak my boroczki sobie bez nich poradzimy...

tymon
@Ala

Masz prawo do swojej opinii pomimo, że się nie zgadzam, szanuję ją. Nie zmienia to faktu, że tego typu działania rujnują morale wśród załogi. Atmosfera w firmie jest koszmarna, wiele osób szykuje się do odejścia, a za bramą kolejka chętnych do pracy nie stoi, gdyż proponowane stawki, nawet po ostatniej podwyżce, nie są atrakcyjne. Bielmar jako pracodawca zszedł mocno (usunięte przez administratora).

@tymon

Jaka stawka jest na start?

statystyka
@tymon

A co ma atrakcyjnego ? Produkty też dawno odleciały od rynkowych standardów. Tylko niektórzy dalej myślą, że są one najlepsze na rynku, jak 20 lat temu.

gregor
@Ala

Skoro dywidenda słaba to musza dorobić. Berlinki, Główna analityczka sprzedaży jakoś nie mają wpływu na wzrosty sprzedaży. Więc pozostaje.... pozostać pomimo wieku emerytalnego i barć bieda bo bieda ale wypłatę.

Kamila
@tymon

O, a jaką to podwyżkę mieliście. Tzn. o ile zł?

Kamila
@Kandydat

Też dopytuję o takie rzeczy, ale sam widzisz, jak jest. Możliwe, że pracownicy mają jakieś klauzule w umowach, żeby nie podawać zarobków?

Hubert
@Kamila

Podwyżka to duże słowo, raczej wyrównanie zbliżone do wzrostu wielkości płacy minimalnej.

@Hubert

Dlaczego piszesz nieprawdziwe rzeczy?

Weronika
@Chudy

Jeśli to podważasz to możesz doprecyzować jaka w takim razie jest prawda odnośnie tych podwyżek?

@Weronika

Związki o tym informowały. Podwyżka dotyczyła całej załogi i z tego co wiem nie trzeba było nikomu wyrównywać do płacy minimalnej bo nie było takiego problemu. To była pierwsza podwyżka od kilku lat po której płace w Bielmarze zaczęły być na tyle atrakcyjne że zatrudnienie zaczęło rosnąć bo znowu ludzie chcą tu pracować. Publicznie nie wolno podawać liczb o wynagrodzeniach lbo to jest ujawnianie tajemnic firmy. Możesz pójść do związków i o to wypytać.

@tymon

Proszę wziąć pod uwagę zatrudnienie nowej kadry. Starsza, wykwalifikowana kadra ma niższe stawki godz niż nowy pracownik, który się musi wszystkiego nauczyć od podstaw. Poniżające.

On

Piszesz nieprawdę generalizując w ten sposób. Takie przypadki mogą się zdarzyć, jeżeli ktoś nowy ma dużo wyższe kwalifikacje i wyższe wykształcenie, niż ktoś kto na takim stanowisku już od dawna pracuje, bo staż pracy nie jest jedynym kryterium ustalania wynagrodzenia. Generalnie jednak zasada jest taka, że nowi pracownicy zarabiają mniej od tych, co już pracuję - wiem, że to jest bardzo pilnowane i przestrzegane.

koza
@On

Nie ma jak wiara we własne kłamstwa, my nie generalizujemy , my wiemy jaka jest polityka płacowa. Są równi i ,,równiejsi,,

@On

A jeśli nie ma lepszego wykształcenia czy kwalifikacji...to co decyduje

Sława
@Tomek

Zapytajcie pani od ,,udziałów,,i jej męża z margarynowni. Obyście byli tacy zdrowi jak prawdę głosicie.

Aleksandra
@koza

Skoro już jesteście przy temacie płac to może ktoś mi pomoże.. Mąż znalazł w sieci ogłoszenie dla pracownika utrzymania ruchu, jaka stawka na tym stanowisku? Praca w zasadzie w każdy dzień tygodnia plus święta. I czy grafik jest z odpowiednim wyprzedzeniem przygotowywany aby można było sobie zrobić jakiekolwiek plany po robocie/w tygodniu?

Piesek

Ala na 4 piętrze jest specjalna skrzynka.Zgłoś że wobec ciebie jest stosowany (usunięte przez administratora) wtedy zbierze się komisja i problem rozwiążą - pozostaną wspomnienia

@Piesek

A taka komisja jest skuteczna? Co wtedy konkretnie robią i w jakim czasie? Do tej skrzynki to można włożyć coś anonimowo?

Jacek

Anonimowo też można, zbiera się komisja , rozmawiają z zainteresowanymi stronami, wyciągają wnioski.

aaa

hej, na ich stronie widnieje ogłoszenie na pracownika gospodarczego, warto aplikować? trochę mnie kusi, bo piszecie, że sporo awansów wewnętrznych u nich jest i nawet pracownicy takiego szczebla jak portiernia są w stanie wzbić się wyżej :) pasują mi też godziny pracy od 6 do 14, a jak z zarobkami? podacie widełki płacowe?

Bruner
@aaa

Warto! Jasne że warto! Bielmar to super firma jest. Fiat w Bielsku się zwija, setki ludzi na bruk, a Bielmar rośnie i zwiększa zatrudnienie. Wszystko dzięki radzie nadzorczej, która wie co i jak, i po co, i dlaczego.

Bibi

Sytuacja jest dobra. Robimy duże inwestycje, premie są płacone regularnie co miesiąc. Zatrudnienie naprawdę wzrosło, jest większe niż rok temu. W tym momencie może nie być nowych przyjęć, ale trudno bez końca przyjmować nowych ludzi.

Renek

Tak jest przyszły zawiadomienia o spadku sprzedaży i produkcji

$$
@Bibi

Które te premie ? Te co się dostaje za samo przyjście do pracy ?

ABC
@aaa

Zadzwoń do działu kadr to będziesz miał pewne informacje z pierwszej ręki.

Hanna

Moglibyście zostawić na chwilę rozliczanie rady nadzorczej i pomóc zainteresowanym pracą? Jest oferta stażu jako technik żywienia i usług gastronomicznych i właśnie chciałam się dowiedzieć od Was, jakie są te atrakcyjne zarobki na umowe-zlecenie. Firma nawet zapewnia benefity, więc to nie jest chyba jak zwykły staż, może i pensja jest godziwa?

ABC
@Hanna

Najwiecej się dowiesz jak zadzwonisz do kierowniczki działu kadr bo tam dostaniesz pewną i konkretną informację.

Chudy

Tysiące ton margaryn i miliony butelek co miesiąc wyjeżdżają z firmy do klientów.

Chudy

Olej w butelkach każdego miesiąca sprzedajemy w milionach sztuk. Jeśli to cię dziwi to znaczy że jesteś parę lat do tyłu.

szukam pracy

Jak w firmie wygląda sprawa z benefitami pracowniczymi?

Dolores
@szukam pracy

Zadzwoń do działu kadr, wszystko ci powiedzą.

palma

Dostępna jest oferta pracy- pracownik utrzymania obiektów. Jest to rozbudowa działu ? Ile osób liczy dział do obsługi przedsiębiorstwa ? Praca zmianowa ?

Stefek
@palma

A co cię to obchodzi? Dlaczego publicznie pytasz o takie poufne i wewnętrzne informacje?

Eryk
@Stefek

Przecież pytanie o to ile jest zmian to żadne poufne dane. Mógłbyś pomóc bo mnie też interesują warunki zatrudnienia. Grafik jest ustawiony na 8 godzin czy robi się dłużej?

Hej

Witam ile można zarobić bez nadgodziny? Z góry dzięki

Zodiak

Dlaczego roślinna znika z rynku co się stało? Przecież to nie do pomyślenia.

Zosia
@Zodiak

Nacisk na sprzedaż bez względu na wszytko zasłania obraz rzeczywistości pewnej osobie. Będą zapewne próby reanimacji lecz z tymi danymi w raportach długo to nie potrwa. Konkurencja jak i sieci mają teraz niezły ubaw. Lecz jak zawsze winnych brak nikt nie poniesie konsekwencji.

Basia
@Zosia

Ten nacisk powoduje ciągłe zmiany personalne w dziale sprzedaży i marketingu... Naliczyłam już z 7 osób które tam się zmieniły w 2 lata. Zaraz zrzucą winę za braki na nich. Jakieś wnioski ?

Szanujcie się ludzie
@Basia

Wnioski są takie że sam jest rozliczany za wynik w złotówkach a innych w kg rozlicza. Zaraz zaraz, rzepak potaniał w tym roku, ceny sprzedaży są niższe, konkurencja napierdziela z armat. Roślinna rozjechana. Ciekawe Ciekawe Ciekawe jak teraz wykręci wzrosty i zatrzyma ludzi.

Agata
@Szanujcie się ludzie

A jak działa dział handlowy ? Widze rekrutację i chce aplikować. Pisza ze jest atrakcyjne wynagrodzenie ,a do tej pory spotkałam się z firmami co daja najniższa krajowa i działamy prowizji ze sprzedaży. Tu tak nie jest ? Pozyskujemy nowych klientów czy działamy na bazie ? Interesuje mnie też samochód służbowy, czy jest on tylko w czasie pracy czy mogę go używać prywatnie i czy paliwo jest rozliczane na fakturze ?

handlowiec
@Agata

jak umiesz sprzedawać to możesz wyciągnąć spoko prowizje. Z samochodem służbowym do uzgodnienia, możesz mieć kartę paliwowa albo (usunięte przez administratora), a co do celow prywatnych to tez do dogania

Normalność jak w PRL :)

I taką samą dostanie ten co kilka miesięcy siedział na L4 i ten co 2 dni. Bez znaczenia też jaki kto miał wkład w wynik, bez znaczenia jest też zaangażowanie.

Sława
@Normalność jak w PRL :)

Przecież jak się komuś nie podoba może zmienić sobie pracę.

Wojtek
@Normalność jak w PRL :)

No i juz się zaczęło.Ci co dostali premie za "ciężka" pracę w tamtym roku. Już na L4.Bo przeciesz im się należy.Nikt się tym nie zainteresuje.Zero reakcji i wyciągnięcia jakich kolwiek konsekwencji.

Zostaw merytoryczną opinię o Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Zobacz opinie na temat firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 124.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 109, z czego 29 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 59 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe?

Kandydaci do pracy w Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe
2.4/5 Na podstawie 147 ocen.

Bielmar Sp. z o.o. Zakłady Tłuszczowe