brak logo

Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski Spółka Jawna

Kosów Lacki

Opinie o Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski Spółka Jawna

TYSON 2013-09-02 10:30
UWAŻAJCIE NA TEN ZAKŁAD OSTRZEGAM RZEZNIKÓW TAM KAŻDY ZJEZDŻA PO JEDNYM DNIU OBÓZ ORKA SYF TRAGEDIA ZAMYKAĆ TO SZYBKO
piotr45 2014-01-24 20:49
to co się dzieje w tych zakładach przechodzi ludzkie pojęcie,brak poszanowania dla pracownika,kary obciążenia nie wiadomo za co,zwolnienia bez powodu,szczerze nie polecam nikomu.
Obserwator 2014-02-25 23:29
witam serdecznie, mam pomysł dla TYSONA załóż firmę w tym mieście i zatrudnij tylko 5% tych ludzi którzy pracuję w ZM Zakrzewscy, jeśli jesteś taki kozak i wiesz lepiej jak prowadzić taką Firmę to czekamy na Twoje propozycje pracy, najlepiej stać z boku i krytykować, pomyśl sobie że Zakrzewscy zamykają całkowicie zakład, ile ludzi idzie na bruk, nikt nie widział tego jak ta firma była budowana,(usunięte przez administratora) z przyczepką i handlował mięsem, nikt nie widział też pracy (usunięte przez administratora) oni w tej chwili mogą zamknąć zakład i myślę że sobie poradzą ale co z ludźmi, czekam na odpowiedź, może jest jakiś ambitny człowiek który by stworzył miejsca pracy dla tych ludzi(usunięte przez administratora)
to pracownik ora na czarnego merola 2014-06-19 13:11
No i chwała im za to, że stworzyli tyle miejsc pracy.Tylko wytłumacz mi jaka logika leży u podstaw chamskiego traktowania pracowników(usunięte przez administratora)
admin345 2014-07-06 09:10
Witam wszystkich! Pracuje w tej firmie od kilku lat i zgadzam się z opinią poprzednika........to jest totalny syf.Ludzi traktują bez poszanowania....nie zdając sobie chyba z tego sprawy żeby nie tacy właśnie ludzie jak my ich firma by nie istniała bo sami nawet nie odróżniają mięsa a co dopiero zasuwać przy nożu. Jebiemy jak woły po kilkanaście godz....a pensje śmieszne. Podwyżek nie było tam od kilku lat ale cięcia by robili z każdej pensji i dawali kary za nic. Do prezesów nie ma nic ale jeśli chodzi o ich podwładnych zarządzających rozbiorem .....wywalił bym ich na zbity pysk. Niech prezesi im patrzą dobrze na rączki co oni wyczyniają.....bo pracownicy tu nie są nic winni. Nie polecam nikomu pracy w tej firmie.
wdk0 2014-07-06 09:24
święte słowa panie admin345...zgadzam się w 100% z twoją opinią........wiele tu by było można dodać negatywów...........
ariwlli 2014-08-06 19:00
gdzies pracowac trzeeba .... Kto musi ten pracuje ..... Praca po 12 godzin .... Za 2 tys zlotych ....
............... 2014-09-03 14:55
Prawda.Jeżeli ktoś daje komuś pracę to super ale nie wolno wykorzystywać tego że jest ciężko z pracą i kazać ludziom pracować po 12-16 godz. i mówić ,że jak ci nie pasuje to wyp....Ludzie boją się czasem odezwać bo mają rodziny i czasem są jedynymi żywicielami rodziny. Człowiek który co niedziela przystępuje do komunii i chodzi do kościoła powinien to rozumieć. Trzeba zapewnić odpowiednie warunki do pracy i atmosferę a będzie lepiej.Pomału widać,że te wszystkie wpisy dały trochę do myślenia bo zmiany na lepsze pomału już widać. Oby to nie była chwilowa poprawa.Pozdrawiam
tomasz89 2015-03-25 12:28
Pracowałem w tym syfie dość długo i wyniosłem z tego tyle że to był czas stracony.Cwaniactwo, chamstwo i kłamstwo na każdym kroku to wizytówka zakładu.Zarobki śmieszne w porównaniu do pracy jaką się u nich wykonuje.Dodam jeszcze że nie długo nie będą mieli komu sprzedawać tego smrodu bo większość normalnych firm nie chce mieć nic wspólnego z tym zakładem.Po części to zasługa Pani Dyrektor która prężnie dąży do uwalenia tego zakładu.Pozdrawiam !!!!!!
IKAR 2015-04-02 14:41
Wszystkich poszkodowanych w wypadkach przy pracy zapraszamy do kontaktu z Centrum Odszkodowań „IKAR” z Wrocławia
Istnieje możliwość uzyskania dodatkowych, dużych, pieniędzy od pracodawcy za wypadek przy pracy lub chorobę zawodową niezależnie od ZUS.
Ważny jest kontakt z nami już na etapie sporządzania przez pracodawcę dokumentacji. Wuwuwu twoje-odszkodowanie pl
nie mam 2015-04-16 16:40
ten zaklad powinien byc zlekwidowany poniewasz w nim pracowalam i jestem przenich pokrzywdzona moge bardzo durzo powiedzic na temat ich oszukanstwa i zlodzijstwa na pracownikach
stanisław 2015-05-07 19:41
Zakrz..wscy przechodzą samych siebie,każą płacić zusy swoim pracownikom z swoich ciężko zarobionych pieniędzy to jest mistrzostwo świata.miliony wydają h.j wie na co a oszczędności szukają na ludziach,tego ludzie tolerować nie będą.tylko patrzeć kiedy komornik przyjdzie po lśniące garnitury i mercedesy.społeczność kosowa lackiego niech ich dalej sławi za to że nazatrudniali ukraińców.ale polaka ukraińcem się zastąpić nie da może kiedyś to do nich dotrze ale może być za póżno.
lala 2015-05-10 11:15
Zakład tragiczny... Szefostwo w niedziele składa rączki do komunii a ludzie pracują po nawet 24 godziny!!!!!!Kobiety dźwigają takie ciężary że kodeks pracy się chowa!!!! PIP czas działać!!! wykańczalnia a nie zakład pracy!!!!
Maria 2015-05-17 21:44
Witam jesli mowi Pani tak poprawnie jak pisze to proponuje sie nie kompromitowac i duzo nie mowic.czuje sie Pani pokrzywdzona wiec po miesiacu zegnamy sie z praca i szukamy uczciwego pracodawcy. Powodzenia w szukaniu innej - lepszej pracy. Ja także szukam niestety bez efektów.
były pracownik 2015-05-24 12:29
Prawda jest taka że miejsce pracy kreują sami pracownicy , jeśli boją się odezwać
jak ich gnoją i traktują jak niewolników to nie ma co się dziwić że z tego korzystają . Zmiany nastąpią dopiero jeśli cała załoga przemówi jednym głosem .
stanisław 2015-07-09 20:16
o jakiej załodze mówisz ludzie mają dzieci,kredyty itd.potrzebują pracy i poprostu się boją,a ten strach przełożeni wykorzystują na maxa.
lala 2015-09-10 15:41
Mówię poprawnie ponieważ mam skończoną wyższą szkołę Pani Mario! To po pierwsze a skoro mam się żegnać z pracą może Pani mi da jakiś namiar...a przepraszam Pani szuka pracy ...
lala 2015-09-10 15:43
Żyć za coś trzeba a w takim hmm.... miasteczku nie ma pracy i ludzie zniosą wszystko żeby mieć jakiś dochód aż się nie wykończą...taka prawda
Anna 2015-12-28 19:06
Pani Lala,
To nie do Pani było, tylko post wyżej, proszę sprawdzić, przeczytać dokładnie i ze zrozumieniem i się nie ciskać do Pani Marii, bo nie ma Pani racji. Pani wyższe wykształcenie zaczyna się robić wątpliwe, skoro nie potrafi Pani przeczytać, że odpowiedź jest na konkretny post, konkretnej osoby z konkretnego dnia. Pozdrawiam.
i 2016-01-25 21:17
Ludzie przecież nikt tam nikogo nie trzyma na łańcuchu, jak ktoś ma ciężko to do Gamy Groszka Mili idzie za 1200
DANUS 54 2017-07-01 19:39
no wszystko wiadomo jaki to zaklad ,,jak czyta sie komentarze to juz czuc smrodem,,tam wszyscy biurowcy sa napewno do kontroli ,,a szczegolnie tez jedna pani z dzialu handlowego ,,gdzie rozbija cudze zwiazki,,kradnie mezow czy partnerow,,chamstwo i zenada,,oby ja wypieprzyli z tej branzy p.Anna P.;;;;
Zostaw swoją opinię o Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski Spółka Jawna - Kosów Lacki
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Mięsne Zakrzewscy Dariusz Zakrzewski, Janusz Zakrzewski Spółka Jawna