Opinie o JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS" w Wolbórz

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS". Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS" o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Masarnie produkujące drób

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS" w Wolbórz

Jeśli od lat by tak było jak ktoś opisał, że ludzie pracują po 15 godzin bez opłat ZUS i innych to dalej by się tu zatrudniali? Mimo sygnałów ostrzegawczych? To ze względu na co ludzie się zatrudniają tak w sumie?

Czy w Drob-Bogs zaszły jakieś zmiany od momentu pojawienia się ostatnich opinii?

Knyh

Nie

Piotr Nowy wpis

Nie polecam, zero szacunku dla pracownika.

śledzik Nowy wpis

ta firma , ten pracodawca ma bardzo złą opinię. gdyby było dobrze - to ciągłych ogłoszeń o pracę by nie było. polecam Omijać z daleka.

Czy rekrutacja na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI w firmie JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS" odbywa się w pełni/również zdalnie? Ile jest etapów? Jak oceniasz każdy z nich?
Były kierowca Nowy wpis

(usunięte przez administratora) i wyzysk... Jazda bez karty a jakby co to twoja wina... I jeszcze ten syn szefa... Nierób totalny... Kiedyś tam pracowalem... Porażka

Jacek

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Kudłaty
@Jacek

Ależ oczywiście, że można, dajmy na to... Bardzo ładna kostka dookoła zakładu.

Roman
@Kudłaty

Proszę Cię o konstruktywne wypowiedzi na temat firmy Drob-Bogs. Nie ma firm idealnych, ale też całkowicie złych. Może jest mimo wszystko coś, co oceniasz pozytywnie w tej firmie. Jak oceniasz wynagrodzenie na tle innych firm w tej branży?

nicky
@Jacek

Moja historia z firmą zaczęła się wiele lat temu, ale takiego czegoś nie było nigdy: - w toaletach brak jest ręczników, papieru toaletowego, mydła od miesięcy - brak w toaletach ciepłej wody w kranach - włączana tylko na audyty, jutro BRC :) - na dworze śmierdzi fekaliami, oczyszczalnia nie daje rady, przystosowana do przerobienia zanieczyszczeń z uboju 6 zestawów, a nie 11 dziennie - po dworze biegają psy z jeszcze żywymi lub już zagryzionymi kurczakami (usunięte przez administratora)

Kudłaty
@Roman

Dżentelmeni nie rozmawiają o pieniądzach. ;) Niskie wynagrodzenia być może zdeterminowane są sytuacją w regionie.

Jacek

Nic pozytywnego tylko wyzysk

Wyzysk i tyłko wyzysk... Marna stawka nadgodziny nie płatne premia prawie żadna... Omijajcie ten zakład z daleka

Jakie wartości są cenione w Drob-Bogs?

x

tam nie ma żadnych wartości tylko wyzysk

Lizi

Ktoś wie co się dzieje? Czemu pracodawca otwiera tak szeroką rekrutacje ? Ile osób pracuje na produkcji ?

Hodowca

Ludzie jak ma Pan Jacek dobrze płacić? Mam ogromny problem z kierowcami obsługującym żywca za każdym razem kiedy tylko przyjadą trzeba im dopisać wagę żeby zarobili coś na lewo ale że na tym traci pracodawca to już o tym nie myślą bardzo nieładnie z ich strony lecz nie wiadomo jak odmówić jak by nie było zabierają moje kury tylko na dokument w-z.

No ciekawe
@Hodowca

Skoro masz Pan problem z kierowcami to warto napisać z którymi, myślę, że wtedy Pan Jacek będzie mógł zareagować i problem się skończy bo pisanie ogólnikowe niczego tutaj nie wnosi a być może zaszkodzi kierowcom którzy tego czynu nie robią.

Hodowca
@No ciekawe

Nie ma w tej firmie takiego kierowcy chyba który by nie znał tematu ale najgorsza sytuacja jest z kierowcą z bardzo wieloletnim doświadczeniem i chętnie byśmy poprosili żeby do nas nie przyjeżdżał bo ten Pan ma już porostu swoje lata i moim zdaniem się do załadunków nie nadaje i często się wyżywa na moich pracownikach ale za to żeby wpisać kilogramy jest świetny i bardzo miły.

Sąsiad zza miedzy
@Hodowca

Śmiem twierdzić, że wiem o Którego kierowcę chodzi(pseudonim związany z pojazdem) ... Niestety ten Pan nie dosyć, że swoje lata ma to i problem ze Wzrokiem również... Kiedyś komuś zrobi krzywdę jak dalej będzie tak jeździł po kurniku i tak się skończy tam jego kariera... Tego Pana nikt tam nie lubi a jednak się utrzymuje, może drugie ucho szefa...

Sąsiad zza miedzy
@Hodowca

Pan wyżej opisany też potrafi oczerniać innych a swoich grzeszków nie widzi. A było by o czym pisać. Proszę w takim razie zaznaczać dzwoniąc do biura przed każdym załadunkiem, że nie życzy sobie Pan tego gościa na swojej posesji.

Też hodowca
@Sąsiad zza miedzy

Haha haha haha ta to chyba już wszystko jasne o KOPARE chodzi a no cóż się tutaj rozpisywać tak już jest i raczej zmienić się on już nie zmieni poprostu,, SKS".

Pracownik firmy

Witam. Słyszałem że zakład został zamknięty. Mam propozycję pracy nie daleko Kalenia. Firma zajmuje się dystrybucją mięsa i wędlin.

Adolf

Popieram w firma porażka totalna wyzysk pracownika ile sie da pracowałem tam jako kierowca a raczej jako niewolnik jazda bez karty i ciągle przeładowany a czutając komentarze natknołem sie na opinie o kierowcy karolku...... to że sobie paliwka udoi to normalka tam wszyscy biorą ile wejdzie bo to jest ich jedyna premia a to że wyżej wspomniany kierowca liże tyłek szefowi i jego synkowi tumanowi to już inny temat który wszyscy znają kierowca karolek to pierwsze UCHO PREZESA i to dosłownie. Pozdrowionka dla reszty kierowców trzymajcie sie panowie i szerokości prócz dla ( G..... )

Grzegorz
@Adolf

Nie wygląda to najlepiej. W takim razie mam podstawowe pytanie. Ile może zarobić nowo zatrudniony kierowca w firmie Drob-Bogs? Chodzi mi o konkretne kwoty.

Damian

Pracowałem w tej firmie i szczerze żałuje poprostu porażka wyzysk człowieka ile sie tylko da a odnosząc sie do poprzednich wypowiedzi popieram w 100% synalek właściciela (p.R) tępy jakich mało. Jest wiele innych zakładów gdzie będziecie szanowani a nie tak jak w tym bałaganie.

Johny

(usunięte przez administratora) kierowcy jeżdżą bez karty a jak sie coś komuś stanie to Pan J. I jego tępy synalek wypinają sie na ludzi i za wszystko trzeba płacić bo żeby nie wiem co to twoja wina.

STOP NWO

Szkoda tam iść do pracy stracony czas alkomat by się przydał kontrolę UDT Sanepidu krokodylkow PIP skarbówki co tu dużo mówić praca po 10 12 a nawet 16h kwestia gdzie i na jakim stanowisku Ukraińcy lepiej traktowani niż Polacy

Darek

Dziadostwo nic pozatym jedyna zaleta to pieniądze na czas ale nie adekwatne do wykonywanej pracy wykorzystywanie pracownika ile sie tylko da sobota niedziela ta sama stawka co w tygodniu a o ile ci nie potrącą z wypłaty bo niby coś jest nie tak ale w tej firmie to standard a kierowcy jeżdżą bez karty ile sie tylko da przydała by sie porządna kontrola w tym zakładzie żeby zrobić porządek z tym dziadostwem które tu panuje ale kto wie może niedługo takaż kontrola sie pojawi. Pozdro.

Oksana
@Darek

Jaka jest wysokość wynagrodzenia?

Dziki

Wyróżnienie dobrego pracodawcy ??? Ha Ha Ha to chyba Szef Pan J. Wyróżnił swojego Synusia za kolejną beczke tłuszczu wywiezionego na lewo bo nikt by nie powiedział o tej firmie dobry pracodawca. Chyba że kolejny tytuł kupiony heh żenada.

Stella

Myślę, że konkurencja zainspirowała niektóre osoby żeby firme oczernić. Firma osiągnęła wyróżnienie dobrego pracodawcy!!!

She

Totalny brak szacunku do pracownika, Pan Jacek nie potrafi nawet "Dzień dobry " odpowiedzieć. Polacy same dwulicowe twarze. Do Ciebie przyjaciele za plecami wróg. Jedyne miłe i uprzejme osoby to pracownicy z Ukrainy. Nie polecam żadnego stanowiska w tej firmie. Wyzysk i oszustwo. Nikt nie mówi ze za nadgodziny nikt nie płaci! Odebrać je też jest duży problem. Porażka...

Weronika
@She

Z Twojej wypowiedzi wiemy, że atmosfera w pracy nie jest za ciekawa. A czy możesz nam coś powiedzieć o kwestii wynagrodzenia? Czy firma oferuje wam benefity pozapłacowe jak również premię uznaniową? Może ludzi zatrudnionych w firmie trzyma wynagrodzenie, które otrzymują. Daj znać co o tym sądzisz.

Zosia

Nie rozumiem Was ludzie …. Skoro tak bardzo narzekacie na płacę oraz warunki panujące w tej firmie, czemu po prostu się nie zwolnicie?? Przecież nikt na siłę Was tam nie trzyma..(?). Jest tyle ofert pracy , więc dlaczego tam pracujecie ,skoro tak Wam ciężko i zle ??

Zostaw merytoryczną opinię o JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS" - Wolbórz

• Jak się pracuje w JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS"?

Zobacz opinie na temat firmy JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS" tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS"
2.9/5 Na podstawie 11 ocen.

JACEK BOGUSŁAWSKI ZAKŁADY DROBIARSKIE"DROB-BOGS"