Opinie o Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja lodów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego w Gdańsk

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jaki jest styl zarządzania w Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego?

Jan Nowy wpis

Powiem tylko jedno, uważajcie na księgową Pannę Katarzynę N. Kobieta ta jest niespełna rozumu, traktuje pracowników z góry, odnosi się po chamsku do ludzi, jest narwana i agresywna. W życiu się jej nie udało i wyżywa się na ludziach.

Firma Lodmor powinna być już dawno zamknięta , kierownik jest już starszym panem i niedołężnym dziadkiem , który nie ma wpływu na załogę , większość pracowników w szczególności na magazynie są to alkoholicy i żule. Już dawno powinna tam zagościć sanepid i inspekcja pracy , nikomu nie polecam tam pracy.

Weronika Nowy wpis

Hej, o ile nikt nie zmusza cię do picia alkoholu i nie przeszkadza w pracy, to nie może być tak źle :) Czyli tylko Pan kierownik stoi nad pracownikami? Nie ma żadnego brygadzisty?

Były pracownik Nowy wpis
@Weronika

@Weronika , w Lodmorze jest po prostu takie społeczeństwo którego nie trzeba namawiać do picia alkoholu w czasie pracy , tylko kwestia czasu aż stanie się tam tragedia , sztaplarze napici wiecznie , jeden kierowca też alkoholik , drugi kierowca narkoman. Tam naprawdę jest już całkowita tragedia.. Brygadzisty nie ma , jest tylko kierownik który ma 67-70 lat i po prostu nie daje rady tej (usunięte przez administratora) załodze. Nie polecam nikomu się tam zatrudniać , No chyba że też jesteś Alkoholikiem , to wtedy bardzo dobrze trafiłeś TO TU..

Gulasz

W Lodmorze jako kierowca pracuje alkoholik(awanturnik domowy) proponuje kadrze zarządzającej sprawdzanie kierowcy alkomatem.

@Gulasz

Alkoholik raczej nie powinien pracować jako kierowca. Myślisz, że gdyby miał takie problemy, to by przełożony się nie zorientował? Przecież to od razu widać i czuć....

W.
@Gulasz

Który niby ?

@W.

Ja też jestem ciekawy który? Tak na wszelki wypadek żeby z nim nie wsiadać :) Żart oczywiście. A tak na marginesie to wiesz może czy przyjmują teraz kierowców? Jakby co to pisz.

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.

Lody Calypso w teraźniejszej wersji to nawet nie zasługują na miano lodów, porównując je do tych które produkowamo za moich młodych lat (przełom 60-70). Wtedy Calypso śmietankowe to była poezja...

Irena

i co ten komentarz wnosi do tego jakim pracodawcą jest ta firma, możesz powiedzieć ? jak lody nie smakowąły trzeba było zareklamowac je bezposrednio u sprzedawcy a nie tutaj bo to nie miejsce do tego ...

Wow

@Pufek a to ten pracodawca nie zapewnia tych środków?

Pufek

„Zupełnie Ok „ haha, dobre sobie.. Narzekanie ? Przypominam, ze mamy w Polsce w dalszym ciągu aktualny stan epidemii !!! Każdy pracodawca ma obowiązek zapewnienia swoim pracownikom niezbędnych środków ochronnych !!!!!!!!!!!!

Jogi

Po co takie narzekanie? Firma zupełnie ok, do ideału brakuje ale nie przesadzałbym z narzekaniem!

Pufek

Firma nie daje pracownikom środków antybakteryjnych,nie zabezpiecza ich w żaden sposób,a pracują tam główne osoby 60 +. Myśle,ze przydałaby się solidna kontrola sanepidu !

Martyna

A słyszałem ze wolne miejsce na portierni jest, to prawda ?

zielony groszek

tak trochę DZIWNY gość - najwyrażniej niskie temepratury odbijają się na jego głowie, widziałem pare akcji Eug zwanego "ZIMNĄ LUFĄ".

jopas
@zielony groszek

Eugeniusz to "klasyka" ...:))))))))))))))))))))))))))

Ciekawski
@zielony groszek

A "Zimna Lufa" to jeszcze straszy w Lodmorze ? :) :) :)

Halina

@Były Pracownik, niestety nie udało mi się znaleźć informacji, czy firma Lodmor obecnie prowadzi rekrutację na stanowisko elektryka. Jeśli jesteś zainteresowany, to najlepiej będzie, jeśli swoje zapytanie skierujesz bezpośrednio do firmy. Po Twoim nicku wnioskuję jednak, że jesteś ich byłym pracownikiem i nie szukasz tam zatrudnienia, a jedynie robisz rozeznanie. Czy zechcesz doprecyzować, czy pracowałeś w tej firmie?

Były Pracownik

Witam Czy poszukują tam elektryka ? Może ktoś wie ile płacą na tym stanowisku ? Pozdr

Halina

Co obecnie dzieje się w Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego? Czym spowodowana jest ta cisza na forum? Zachęcam do dyskusji, gdyż pomaga to osobom zastanawiającym się nad złożeniem CV w tej firmie.

Benek

Ten grubszy z wąsem z portierni to straszny plotkasz

Leon

Może firma nie jest idealna. Kwestia wynagrodzenia, jego wysokości zawsze była kością niezgody. Może to się zmieni teraz jak brakuje rąk.

Mozliwy pracownik

Witam pracował ktoś tu może jako kierowca i moze cos wiecej mi napisac na e-mail ? Pozdrawiam E-Mail: Mazai@o2.pl

Jopas
@Mozliwy pracownik

daj sobie spokuj ...

on

ktos cos wie jak wyglada praca w dziale technicznym ile placa ?

jjjj
@on

ok. 2200 ,z nockami ,ale trzeba się dogadywać z dyr technicznym

Gąsior

Oby nie wrócił Marek na kierowcę bo znowu będą kłótnie w firmie !!!!

DRAJWER

Kierowca ma pełno obowiązków i dostaje pendje w granicach najnizszej krajowej przez 9 miesięcy w roku. Odpowiedzialność finansowa za towar mimo braku takiego zapisu w umowie. A stawka na umowie to też kosmos i ciągle humory i inne P.S. i Warszawiaka. Auta to szroty i trupy po prawie 20 lat na karku.

Zostaw merytoryczną opinię o Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego - Gdańsk

• Jak się pracuje w Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego?

Zobacz opinie na temat firmy Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego?

Lodmor S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego
  • Długa Grobla 4 A