Opinie o Chic Miłosz Dziurłaj w Ostrzeszów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Chic Miłosz Dziurłaj. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Chic Miłosz Dziurłaj na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Chic Miłosz Dziurłaj w Ostrzeszów

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Chic Miłosz Dziurłaj? Chętnie zatrudniają?

iza Nowy wpis

Czy chic przyjmuje na staże?

P.

- Umowa o prace - Dodatki socjalne - Premie uznaniowe - Dobrze płatne nadgodziny - Multisport - Imprezy integracyjne - Elastyczne godziny pracy - Fantastyczna atmosfera pomiędzy pracownikami oraz przełożonymi - Wypłaty na czas - Dodatki wakacyjne/świąteczne - Nowoczesne wyposażenie Praca nie należy do skomplikowanych, podstawowe wynagrodzenie jest na dobrym poziomie a i nadgodziny są sowicie nagradzane. Firma prezentuje wysoki zachodni poziom zatrudnienia jak i warunków pracy.

PYTANIE Nowy wpis
@P.

to bylo chyba kiedyś ;/

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Chic Miłosz Dziurłaj?

PYTANIE Nowy wpis

TEŻ SIĘ CHĘTNIE DOWIEM, BO SAMA W TEJ FIRMIE PRACUJĘ .. ALE SĄ NIE JASNE ZASADY PANUJĄCE TUTAJ ..I CHĘTNIE ZACZERPNĘ INFORMACJI.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Chic Miłosz Dziurłaj? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Mechanik Utrzymania Ruchu
Adams Group
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
J/L

Nic nie potrafi a jak potrafi to tylko maszynki ustawić. Do golenia oczywiście

Grzegorz

Bardzo dobry pracodawca i trochę dziwna i nieprzyjemna sytuacja. Ogólnie polecam pracę!!

zawiedziona

Byłam zatrudniona w firmie prawie trzy lata .Zostałam potraktowana jak śmieć ...popełniłam błąd ...kto ich nie popełnia ..a oni zwolnili mnie dyscyplinarnie ...oczywiście nie podpisałam tego ....ale żadnej dyskusji ani dania mi możliwości obrony ,wytłumaczenia .

@zawiedziona

Faktycznie musiała to być dla Ciebie niezbyt przyjemna sytuacja. O jakim błędzie mówisz? Jeśli był on istotny, to firma miała prawo się tak zachować. Skoro nie podpisałaś wypowiedzenia, to jak dalej potoczyła się Twoja sytuacja? Jeśli oczywiście chcesz i możesz powiedzieć.

zawiedziona
@Zofia

Według prawnika zrobili tak bezprawnie ..niestety za pózno do niego poszłąm ... A dalej ...przysłali mi świadectwo pracy z dyscyplinarką ...i zostałam pogrzebana ...anipracy ani żadnych perspektyw

Zofia

@Irek, rozumiem, że chciałbyś dowiedzieć się czegoś więcej o pracy w Chic Miłosz Dziurłaj. Interesuje Cię podjęcie zatrudnienia w tej firmie? @bibi, rozumiem, że pracowałeś lub pracujesz w Chic Miłosz Dziurłaj, tak? Zachęcam do podzielenia się swoją opinią na temat tego pracodawcy!

Irek

Czy tak dobrze się wam pracuje, że nie ma chętnego do pisania?

Zofia

@AlphA, dziękuję, że podzieliłeś się z nami swoją opinią na temat pracy w firmie Chic. Opinie pracowników z kilkuletnim stażem są bardzo przydatne dla użytkowników tego forum. Wspomniałeś o konkursach dla pracowników, czy mógłbyś opisać na jakich zasadach się one odbywają? Czy w firmie pracownicy mogą otrzymać benefity pozapłacowe?

AlphA

Co wy tu za głupoty wypisujecie ? Pracuje w firmie 3 lata. Zawsze stawka i premie uznaniowe na dobrym poziomie. Wypłata zawsze na czas. Atmosfera w pracy- super. Rwlacja przelozony- pracownik , taka jak powinna byc. Zero prywaty - nie interesuja sie co robisz po pracy jak w innych firmach,trzeba sie spowiadac ...Prawda taka,ze jak pracujesz na niskodochodowym punkcie ,może być kiepsko z klientami Ale twój brak wiedzy jest głównym problemem. Masz wiedzę- sprzedaż wszystko. Organizowane są mega ciekawe konkursy dla nas - oczywiście w nagrodę zawsze jakies dodatkowe miliony wpadna. Pracujesz kiedy chcesz , no w końcu to sam sobie układasz grafik. Jeśli wszystko ogarniesz sobie rano, do końca dnia masz luz i możesz siedzieć i bąki zbijac jeśli tylko chcesz. Akurat pracuje na Śląsku i to z ludźmi którzy pracują po 3, 4, nawet 5 lat. O czymś to świadczy. Pozdrawiam wszystkie smoki i załogę esw!

Degneracja

Witaj, czy zdradzisz imię menago? Mam identyczny problem, jeśli to ten sam menadżer z którym ja mam problem to bardzo prosiłbym o kontakt.

Informacja

Tak się składa, że znam parę wyroków związanych z ustanowieniem umowy o pracę pracownika firmy Chic, zatrudnionego na podstawie umowy zlecenia - było do tej pory 5 spraw - firma przegrała wszystkie jak leci. Dla zainteresowanych mogę podać szczegóły mail quattrum@interia.pl

cd.: c ich nie dotyczyło a wszystko co ,,be" to tylko i wyłącznie wina pracownika. Zero motywacji czy też zwyczajnej wydawałoby sie ,,głupiej" pochwały. Praca ok, ale dla osoby, która chce sobie ,,dorobić" nie ma rodziny i zobowiązań. Niestety dla osoby, która jest ambitna i ma oczekiwania co do swojego miejsca w firmie, to nie jest praca przyszłościowa. Jeżeli nie poliżesz tyłka odpowiednio to nie masz co liczyć na profity typu większa stawka czy umowa o pracę. Jest to ,,przywilej" da wybranych :D (czyt. wymalowanych i wydekoltowanych tępych dziewuch, co nie potrafią w pamięci prostego rachunku policzyć)

Miałam okazję pracować w jednym z punktów w woj. łódzkim. Było to ponad rok temu. Zrezygnowałam z tej pracy na rzecz innej (wydawałoby się lepszej bo na umowę o pracę). Rozstałam się z Chic w sposób kulturalny i z ulgą opuściłam szeregi firmy. Nie ze względu na zarobki ale na atmosferę jaka panowała w moim punkcie. Kolesiostwo pomiędzy menago a jedna z pracownic aż kuło w oczy. Przymykanie oczu na wiele niedopuszczalnych czynów było na porządku dziennym. Umowa o pracę? Tak, ale dla wybranych, przez co inni pracownicy byli traktowani gorzej. Rozmowa kwalifikacyjna? Dla mnie ok, choć tak naprawdę nie miało to nic wspólnego z rozmowami jakie prowadzi się w innych firmach. Przez to co się działo w moim punkcie od dłuższego czasu nosiłam się z zamiarem zmiany pracy. Podczas spotkania z dyrektorem nie omieszkałam powiedzieć co myślę o współpracy z menago i jaka jestem ,,zniesmaczona,, jej postawą i traktowaniem nas jako pracowników. Nie pozostało to bez echa. Jedna z pracownic została zwolniona a z menago nie wiem co się tak naprawdę działo bo w międzyczasie i tak zmieniłam pracę. Sądzę, że jej ,,kariera" dobiegła końca na krótko po moim odejściu. Zasada ,,dzisiaj jesteś, jutro cię nie ma" w tej firmie jest na porządku dziennym. Nie nadążali z rekrutacją pracowników. Ciągle dostawało sie maile, ze potrzebne zastępstwo do innego punktu itp. Sądzę, ze gdyby nie te nędzne 7 zł wtedy i brak normalnej umowy to może i pracowałabym do dnia dzisiejszego. Praca do ciężkich nie należała. Trzeba było być na bieżąco z asortymentem. Jak sprzedało sie premiowane produkty to i ta wypłata była lepsza. No i atmosfera to była podstawa tej pracy. Jak się miało fajnych ,,kompanów" obok siebie to i praca fajna była. Nie winię tutaj dyrekcję za to ze to tak wyglada a nie inaczej. Gdyby menadżerowie lepiej przykładali sie do swojej pracy to i efekty wyglądałyby inaczej. Uważam, że nadzór nad nimi był za niski i wszystko wymykało się spod kontroli a oni zachowywali się jakby ni

Firma ma już nie jedną przegraną sprawę w sądzie pracy. Skutecznie unikają zatrudniania na umowie o pracę. Tylko zlecenia ewentualnie "w nagrodę" umowa o pracę. Odwołania w sądach pracy także są odrzucane w całości...

wielkopolanin

No jak na razie to jesteś jedyny zadowolony, w sumie to nie wiadomo z czego. Firma szoruje w okolicach dna jeżeli chodzi o opinie. Dzisiaj widziałem w moim mieście panią w granatowym Focusie kombi opisanym "chic". Czekam na ogłoszenie na Poznań i okolicę by tą panią wymienić i przekonać się osobiście jak jest z tymi zarobkami.

Bogdan

Dziwią mnie powyższe wpisy. Jest to rozwojowa firma. A jak byłem to jakoś nie spotkałem się ze spojrzeniami "co to nie ja"-za to spotkałem się z kulturalnym "dzień dobry" od każdej mijającej mnie osoby na korytarzu. Taka drobna sugestia-czasem warto się zastanowić przed wysmarowaniem nieprzychylnych słów.

Bartek

Rozmowa kwalifikacyjna...haaa to był jakiś żart. Święta trójca..siędząca jak w barze...facet bawiący się e fajką...żenujące zachowanie podczas rozmowy. Komentowanie CV...żenada. Co to nie oni...hee kase mają..firme sprzedali. Jak tak pomyśleć to nowo wprowadzana dyrektywa, ktora ograniczy dystrybucje e fajek to świetna sprawa!!! No i ci ludzie pracujący tam...patrzą na ciebie jak na chwasta..odradzam

Kandydat IT

Znalazłem ogłoszenie, że poszukują informatyka do działu HelpDesk. Zastanawiam się, czy nie aplikować chociaż jak czytam powyższe wpisy na temat rozmowy kwalifikacyjnej to mam mieszane uczucia.

Zostaw merytoryczną opinię o Chic Miłosz Dziurłaj - Ostrzeszów

• Jak się pracuje w Chic Miłosz Dziurłaj?

Zobacz opinie na temat firmy Chic Miłosz Dziurłaj tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Chic Miłosz Dziurłaj
  • Al. Wojska Polskiego 68