Słowianka Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów

Szczecinek

Opinie o Słowianka Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów

kicksales 2013-10-04 18:01
zakład niczym z poprzedniej epoki, wystarczy przeczytać na ich stronie, kiedy dokonali modernizacji linii technologicznych. Nie warto, gdyż kwalifikuje się do odstrzału- świadczy o tym chociażby zajmowana pozycja w rankingu firm.....grzeje ostanie miejsce, na rynku niewidoczni. Perspektywy utrzymania się na rynku bardzo kiepskie.
aras 2014-06-30 19:20
firma istniejąca na rynku od 60 lat produkuje najlepszy karmel na Polskim rynku bez sztucznych dodatków.Wyroby praktycznie można kupić już w całej Polsce w najlepszych sklepach, małych i marketach . mi osobiście smakuje nowa seria ciastek o nazwie Familia i cukierki nadziewane o nazwie Moc.firma rozwojowa widać po stronie internetowej i sklepie internetowym.
Leo 2014-09-07 22:26
Firma pozostała w czasach późnego Gierka. Duży przerost zatrudnienia. Pracowałem jako PH i nie wróżę zbyt dużych sukcesów ze względu na mało rozwojowy dział handlu i słabą motywację przedstawicieli.
Wpis "aras" zrobiony na pewno przez pracownika firmy
antoni 2015-01-19 11:35
jakie warunki mają PH? jaka kasa, auta, benefity?
cukier 2015-07-04 01:16
Powinni zmienic nazwe na Buble cukiernicze ich wyroby nadaja sie dla .... a nie dla ludzi
jygv 2015-07-04 01:28
Ta Słowiana powinna zostać zburzona juz dawno maja wyroby do kitu ścierwo ble ble nie nadaja sie do spozycia wstyd
ha 2015-07-24 11:59
Słowianka sama się wykończy a później zostanie sprzedana,to kwestia czasu i zarządzania prezesa. A co do wyrobów popieram wypowiedź. Wyroby się nie sprzedają cena z wyższej, wysokiej półki. Ratują się w każdy możliwy sposób,wydłużają termin przydatności, a jak już są bliskie przeterminowania sprzedają jako wyroby na luz. Odradzam pracy jako PH.
BYŁY PRACOWNIK 2015-12-14 09:58
prawdę mówią Ci wszyscy ze Słowianka to szajs. nic nie mozna tam załatwić. pracując jako PH o nic się nie można doprosić a jak juz coś załatwią to pożal sie Boże, ze swojej strony tylko wymagania a od siebie nic. myślą że sa firma z górnej półki a tam to im daleko. myśla ze jak wybuduja nowa halę to będą wielcy a to gó...... prawda. obecny dyrektor MF koleś prezesa z radą nadzorczą robią co chca i nie jedą firme już rozwalili. nie idźcie tam do pracy. w tym roku na wigilię w ciągu 15 minut wręczyli bony na swięta i wypowiedzenia bez podania przyczyny zwolnienia. pewnie nie maja kasy na święta dla siebie. a poza tym co to za firma która szczyci się ze ma cukierki czekoladowe ale sama ich nie robi tylko kupują i sprzedaja pod swoją marką. śmiech na sali. nie idźcie tam do pracy NAPRAWDE NIE WARTO. jedyni normalni to RKS - z nimi mozna wszystko załatwić.zwyczajnie odradzam tą firmę. mam nadzieję że ktoś kiedyś ich a szczególnie MF potraktuje tak samo jak on potraktował innych. CHAMSTWO I NIC WIĘCEJ.
Były 2016-01-28 14:39
Kiedy otwarcie nowego zakładu produkcyjnego, gdzie te nowości na rynku ???
BYŁY 2016-02-12 20:38
Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma!!Obiektywnie mówiąc wszędzie gdzie byś nie trafił będzie coś nie tak.Chamstwa nie brakuje i na codzień.Jeśli chodzi o wyroby to wcale nie są takie złe jak je opisujecie poprostu są za drogie.Mnie też potraktowali zwolnieniem ale obrzucanie błotem i rozpamietywanie nic nie zmieni.
Abc 2016-05-04 17:18
A jakie warunki na stanowisku PH? Czy ktoś może napisać? Jakimi samochodami jeżdżą?
SW 2016-09-18 06:59
Jak PH odradzam, pieniędzy nie zarobisz, plany jak w firmie z najwyższej półki. Samochody to Clio 2osobowe, obklejone z każdej strony a prywatne wyjazdy tak drogie że taksówką będzie taniej.
Produkty smakowo b.dobre ale nudne. Dwa fajnie rotujące produkty produkuje firma zewnętrzna.
PH 2016-10-23 08:11
ARAS ale pięknie piszesz o firmie, chyba w marketingu pracujesz, oczywiście jeżeli można ten dział nazwać marketing ?
Rita 2017-01-14 11:14
Śliwki ze Słowianki polecą za miesiąc do Australii. Takie miałam zamówienie od mieszkających tam znajomych. Zawsze , jak są w Polsce to robią duże zamówienie. Ciekawe dlaczego ? A właśnie dlatego , że są pyszne.
Jacuś. 2017-08-08 17:14
Tak pięknie zarządzali firmą że dzisiaj ogłosili upadłość. Jutro wchodzi syndyk. Z załogą oczywiście nikt nie rozmawiał. Brak odwagi ? Wypłat dla wszystkich nie starczyło. Ludzie zęby w tynk mają wsadzić.
Gość 1 2017-08-11 08:12
Popieram Jacusia.
Niektóre szczury uciekły z tonącego statku...na zwolnienie.
Zostaw swoją opinię o Słowianka Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów - Szczecinek
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Słowianka Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów