Opinie o Tatulo Agencja Dariusz Wąsik w Mińsk Mazowiecki

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Tatulo Agencja Dariusz Wąsik. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie Tatulo Agencja Dariusz Wąsik na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Tatulo Agencja Dariusz Wąsik w Mińsk Mazowiecki

mieszkanka ul.huberta

PROŚBA-Firma niech zadba o parkingi dla swoich pracowników,gdyż parkują gdzie popadnie-na parkingach przynależnych do domów i firm prywatnych posesji-jeśli firma nie zrobi nic z tym problemem-będziemy zgłaszać o odholowanie danych pojazdów

Driver
@sprawiedliwy

No akurat nie masz racji bo środa została wybudowana że środków przedsiębiorców, który mają firmy przy tej ulicy oraz częsc że środków gminy.

Antośka Nowy wpis

Hej, wiem, że już kiedyś ktoś pytał o warunki dla kierowców ale nie widzę by odpowiedź została udzielona w sumie nie wiem o co konkretnie spytano. Mnie ciekawi czy sama kat B wystarczy żeby moc tu jeździć czy jednak trzeba chociaż C się dorobić?

Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Jakie są warunki zatrudnienia w Tatulo Agencja Dariusz Wąsik?

mieszkanka ul.huberta

Mieszkanka ul.Huberta
@mieszkanka ul.huberta

Informuję że na ulicy Huberta mieszkają ludzie którym od 3-ej rano zrobiliście pobudkę.Ulica to nie jest postój dla tir-ów z włączającymi się chłodniami.Przed 5-tą przyjechało do firmy rozbawione towarzystwo z muzyką na full(nagrane)>czarny osobowy samochód notorycznie budzi mieszkańców nie licząc się z ludźmi którzy tu mieszkają.Dosyć tego

@mieszkanka ul.huberta

Jak się nie podoba to się proszę wyprowadzić. Już nie pochwalisz sie mieszkanaka jak wybijacie szyby albo opony przebijacie w samochodach co zaparkują. Jak was nie stać na własne mieszkanie tylko na socjalne w miejscu gdzie są same firmy to nie narzekajcie.

sprawiedliwy
@Klakier

Odpowiedź jest w moim komentarzu.

sprawiedliwy
@Klakier

Za tą bezczelną sugestię, że jak mieszkańcom nie podoba się Wasze chamskie, głośne zachowanie pod ich oknami o 3-4 nad ranem, to powinni się wyprowadzić, powinieneś dostać prosto w ry ja. I dobrze, że mieszkańcy wybijają Wam szyby w samochodach i dziurawią opony, skoro zajmujecie im ich miejsca parkingowe za które prawdopodobnie muszą płacić. A skąd Ty wiesz, że na ul. Huberta ludzie nie mają własnościowych mieszkań, tylko same socjalne? Gów no wiesz (usunięte przez administratora), więc nie (usunięte przez administratora)

Driver Nowy wpis
@sprawiedliwy

Dzień dobry, nie wiecie przypadkiem czy w ogóle gdzieś są dodawane teraz jakieś oferty pracy? chce się dowiedzieć, ponieważ kiedyś ludzie pytali o zatrudnienie chociażby w samym biurze, a do teraz jakoś niczego konkretnego w sieci już nie widzę… korzystał ktoś może z usług agencji w tym roku?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Tatulo Agencja Dariusz Wąsik. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
Pisak

Witam , jakie warunki pracy w tej firmie dla kierowcy? Chętnie zapoznam się z opiniami kierowców co tam pracują lub pracowali.

Ala

Interesuje mnie praca w biurze. Jak tam zarobki, czas pracy i atmosfera. Czy warto starać się o pracę ? Czy przełożeni ok ?

Ala

Katarzyna
@Ala

I jaka forma umowy? Chyba, że można wybrać?

Platynowy pukacz

Ta firma to kpina, szukają ludzi za 2.400 miesięcznie robiących do godz.22.00 połowę firmy obstawione w żonach,synach,szwagrach i wujkach resztę ludzi mając za nic za miskę ryżu pracujących i obrywających spleśniałe liście sałaty bo przecież w środku jest ładna to niech janusze zjedzo . Farsa kpina żart i cyrk w jednym miejscu. Sam przeganiałem myszy z magazynu ... Sanepid to by tam się czuł w swoim żywiole ale koperty wszystko załatwią. (usunięte przez administratora) i metr mułu . Mińska Pato firma . Ha tfu .... Żal ,rzenada wstyd. Brat szwagra ciotecznego brata pod znajomym nickiem rzuca się pod komentarzami,a reszta rodzinki pod wiadomymi nickami im poklaskuje. Jeden wielki (usunięte przez administratora)

Iza
@Platynowy pukacz

Ale to 2400 to brutto czy netto? I jak do 22? W sensie ok, ale od której? To trochę ważne :P

Na jakie wsparcie ? No chyba takie jakie zapewnia rząd bo pracuje się na umowę o prace w tej firmie. Pozdrawiam

Julia
@Tomek

Piszesz, że w Tatulu pracuje się na umowie o pracę. A czy przygotowanie składników nie zaczyna się przed świtem? Elastyczne godziny pracy są dla kobiet też ważne jako wsparcie. O której trzeba się stawiać w pracy?

Pracuje od kilku lat i nie narzekam. Pandemia swoje zrobiła ale firma nie zwolniła pracowników pojedyncze osoby, które miały wszystko gdzieś. Teraz ludziom się nie chce robić najlepiej zarabiac miliony i nic nie robić. Przychodzi gownarzeria i maja wszystko gdzieś. Ja nie narzekam ani na prace ani zarobki. Ktoś jest normalny to i będzie pracował w dobrej atmosferze.

Franek

Firma stanęła przed bardzo trudnym okresem więc może trzeba wykazać więcej zrozumienia?

Sponsor

Niech się lepiej ktoś zainteresuje jak Agencja poradziła sobie z pandemią. Jeszcze przed kwarantanna zarobki zmniejszone o 50% bez okresu wypowiedzenia. Twierdzą że tarcza im się nie należy. Utrzymują że taki stan rzeczy potrwa jeszcze przynajmniej pół roku, kpina. Firma z tektury, nawet jednego dnia kryzysu nie przetrwali bo woleli załatwić swoich pracowników.

Czesław

Możecie napisać czy Tatulo Agencja jest rzetelna i wypłaca pensje na czas? Od dłuższego czasu brak nowych komentarzy o tej firmie. Napiszcie jeśli wiecie coś nowego.

@Czesław

Na czas ale czy to mozna nazwac pensja za te godziny pracy

Klakier

Gogol przecież Ty z rodziny to po co się udzielasz pilnuj swojej Żony Pani A która Ci rogi robi :-) A firma nadal zgnilki obiera na ziemniaka pierwszy sort

Gogol

Jakiś powód istnieje, że taki spokój zapanował na forum. Tak dobrze się już pracuje?

Byłem

Nie polecam.. Trzymaj się jak najdalej od tej firmy zero szacunku... Kierowcy nawzajem podkladaja sobie świnie niby połowa firmy to rodzina jeden drugiego kółkiem by zabił aby kolezke wsadzić jak nie należysz do rodziny jesteś tam popychadlem nie polecam nikomu tej firmy

web

Nie obstawaj za tą firmą no chyba że tam pracujesz to trzeba dupki lizać bo inaczej pokazałby ci bramę taki ma szacunek do ludzi.Widzę że tam pracujesz bo dobrze się orientujesz że pracują tam same matoły szczególnie co tam harują od rana do nocy za grosze kierowcy też lepiej nie mają.A u sąsiada zależy z której strony patrzeć jeśli chodzi o piekarnię bo tatula to boli ale rozwijają się nadal mają dużo ludzi i bardzo dożo firmowych sklepów na pewno meliniaże z mińska tam nie pracują i towaru najniższej jakości nie ma tak jak u TATULA np;soki z biedronki dostarczane do najlepszych hoteli w Polsce śmiech śmiech śmiech.

mińszczanka
@web

A jeśli chodzi o bramę-tatulu-to trzeba by ją może nasmarować,albo przeprowadzić konserwację bo wyje niemiłosiernie co w nocy jest nie do wytrzymania dla okolicznych mieszkańców.myślę że TATULA na to stać.

Tak dobrze sie pracuje, że przestaliście pisać?

@Piotr

Czy ktoś z was może mi napisać jak pani kierownik ma na imię ?

kierowca

zgadzam sie z przedmowca, mysle ze zarobki na minskie warunki sa spoko calkiem, atmosfera w pracy tez, fakt jak to w kazdej firmie roznie bywa ale wszedzie dobrze gdzie nas nie ma, jako kierowca git tylko godziny pracy kiepskie

awsde

ja pracuje jako kierowca, czasem na magazynie i powiem wam że Ci co się nie podoba to co myśleliście że kokosy od razu zbijecie? a rodzina ich rąbie? hahaha rodzina dba o interes jak i o pracowników, jak pracownik dba o firme to i o pracownika dbają. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Tatulo Agencja Dariusz Wąsik - Mińsk Mazowiecki

• Jak się pracuje w Tatulo Agencja Dariusz Wąsik?

Zobacz opinie na temat firmy Tatulo Agencja Dariusz Wąsik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tatulo Agencja Dariusz Wąsik?

Tatulo Agencja Dariusz Wąsik
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • ul. dr. Jana Huberta 4
    05-300 Mińsk Mazowiecki