Vademecum Policealna Szkoła

Opinie o Vademecum Policealna Szkoła

Klaudyny 26 2015-05-19 09:35
Spokl
A 2016-08-24 15:47
Szkoła nie płaci nauczycielom wynagrodzenia.
Uczeń 009 2016-09-01 21:59
Obiecują uczniom bony za każdy ukończony semestr a potem ciągle mówią że nie ma bonów!
Ł 2016-09-09 11:59
Szkoła nie płaci nauczycielom, nie ma planów.
Wszystko się ciągle zmienia.
Kompletna niekompetencja.
Szkoda czasu.
Z wszystkich grup zostają 2 osoby i nie ma możliwości kontynuować semestrów.
Beznadzieja.
J 2016-09-09 12:00
Beznadziejna szkoła.
Była nauczycielka AP Edukacji 2016-09-13 04:08
AP Edukacja też nie wypłaca wynagrodzeń wykładowcom i to od wielu miesięcy a nawet od 2014. Gdyby ktoś z Vademecum szukał pracy w AP Edukacji to przyjmą z otwartymi ramionami bo nauczyciele W AP masowo rezygnują i składają pozwy do sądu więc OSTRZEGAM nie podejmujcie pracy w AP Edukacji. Nie dostaniecie wypłaty. Proponuję też przejrzeć na gowork opinie innych nauczycieli na temat AP Edukacji.
honka 2016-10-05 21:04
Nie płacą nauczycielom. Oszuści. Ostrzegam
A 2016-10-11 14:54
Oszuści. Stracili płynność finansową.
Zamiast wyjść z twarzą nadal rekrutują.

Iwonka 2017-01-02 11:01
Za cały poprzedni semestr wypłacili wynagrodzenie tylko raz na początku semestru.
Od kwietnia do dna dzisiejszego nie zapłacili ani złotówki.
Nauczanie to fikcja.
honka 2017-01-10 12:56
Witaj Iwonka, czy mogłybyśmy nawiązać kontakt mailowy? Ja pracowałam tam w poprzednim roku, tak jak Piszesz, przestali płacić w kwietniu. mój email to czesc33@o2.pl. Pozdrawiam
A 2017-03-07 10:15
Ja też jestem zainteresowana jakąś zbiorową skargą, pozwem. Mnie też wypłacili wynagrodzenie tylko za jeden miesiąc.
Abc 2017-03-07 10:17
Uczyłam tam w tamtym roku. Wynagrodzenie z opóźnieniem dostałam również za jeden miesiąc. Nie otrzymałam nawet PIT 11 za rok 2016. Czy ktoś ma kontakt z byłym właścicielem? Chciałabym rozliczyć PIT roczny a z powodu ich braku odpowiedzialności nie mogę.
Od grudnia zmienił się właściciel, aktualny twierdzi, że z poprzednim nie ma kontaktu.

azaz 2017-03-29 09:24
Nie wypłacają wynagrodzenia okradają ludzi z premedytacją
Była nauczycielka AP Edukacji 2017-03-30 09:57
Zupełnie jak AP Edukacja, która działa dalej prowadząc szkoły o nazwie Atut Lider Kształcenia. Niewypłacenie wynagrodzenia jest przestępstwem z artykułu 218 Kodeksu Karnego. Dlatego proponuję żeby każdy pokrzywdzony złożył indywidualnie pozew w sądzie cywilnym. Bardzo prawdopodobne że firma się odwoła (tak robi AP Edukacja). Dlatego proponuję też zawiadomić prokuraturę. Najlepiej żeby osoby z jednego oddziału zrobiły to wspólnie (zbiorowe doniesienie na policję). Kwota, którą firma nie wypłaciła będzie dużo wyższa niż w przypadku doniesień indywidualnych. Wówczas prokuratura zajmie się sprawą z urzędu.
Zostaw swoją opinię o Vademecum Policealna Szkoła - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Vademecum Policealna Szkoła