Kieruj z Nami Mirosław Tomacki

Bydgoszcz

Opinie o Kieruj z Nami Mirosław Tomacki

Bogdan 2015-02-12 22:38
ta szkoła ma najniższą zdawalność w mieście, więc nie polecam nikomu !
Agnieszka 2015-05-10 15:03
Mam bardzo dobrą opinię o tej szkole jazdy. Bardzo dobry instruktor, wymagajacy i konsekwentny.
Jano 2015-05-12 16:53
Bardzo dobry instruktor, jestem zadowolony z nauki jazdy. Polecam wszystkim, którzy wiele razy próbowali i nie udawało się przejść przez egzamin. Polecam!!!
Krzychu 2015-05-14 15:38
prawdopodobnie najsłabsza szkoła w naszym mieście. JAzdy z tym panem to strata czasu i pieniędzy....nie polecam !
Wojtek 2015-05-19 09:35
Rzeczowy, konkretny instruktor polecam tym, którzy późno zdecydowali sie na naukę jazdy. Teorię, której najbardziej się bałem zdałem za pierwszym razem a w czasie jazdy na egzaminie pan mie spytał - czy od dawna jeżdżę? Zdałem za pierwszym razem i wszystkim znajomym polecam tę szkołę jazdy.
Bogdan 2015-05-19 13:14
ja też mam dobrą opinię o tym instruktorze. Swego czasu reklamował się na forach internetowych, jako mistrz parkowania od tyłu we trzech :)
Natomiast jego usług jako instruktora nie polecam nikomu !
Bogdan 2015-05-22 10:04
( usunięte przez administratora ) ciekawa lektura: ranking Bydgoskich szkół jazdy !
myślę, że statystyka mówi sama za siebie, szczególnie w przypadku tej szkoły :L)
Krzychu 2015-05-25 19:34
instruktor bardzo nerwowy, potrafi krzyczeć i wyzywać. Ogólnie nie polecam !
Graża 2015-07-14 14:53
Ja mam dobre zdanie. Nie krzyczał, nie wyzywał. Instruktor kulturalny, miły z dużą tolerancją na moje błędy. Zawsze wiedziałam czego będę sie uczyć podczas jazdy. Zdecydowanie polecam.
gość 2015-07-16 15:28
taka szkoła pod podanym adresem nie istnieje !
Zostaw swoją opinię o Kieruj z Nami Mirosław Tomacki - Bydgoszcz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kieruj z Nami Mirosław Tomacki