Opinie o DataWalk S.A. w Chocianów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie DataWalk S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w DataWalk S.A. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT tworzenia oprogramowania i aplikacji

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DataWalk S.A. w Chocianów

A czemu firma jest nagle w trudnej sytuacji, o co chodzi? ktoś jeszcze niedawno praca się interesował ale widzę, że cos mu odradzają. Jaki powód? A chciałem sprawdzić ile teraz admin systemów IT zarabia, skoro kiedyś było to do 14 tys?

xyz Nowy wpis

firma jest w kiepskiej kondycji finansowej, obecnie nastąpiła znaczna redukcja pracowników, a pracy tyle samo. wnioski można wysunąć samemu

@xyz

Wnioski, wnioskami, ale co oni dalej z tym wszystkim zrobią? Będzie więcej pracy i nie zostanie to później docenione czy może jednak warto czekać? po prostu pokazywała mi się oferta dla administratora IT i było napisane, że do 14 tys brutto się zarabiało kiedyś. teraz tez tak jest?

Wiecie może co z juniorami? O programistę mi chodzi rzecz jasna, z rok temu ktoś pisał o kwotach od 20 do 30 tysięcy dla osoby z 2 / 3 letnim stażem. Czy osoby bez komercyjnego doświadczenia są teraz zatrudniane? Ciekawią mnie wspomniane zarobki oraz wstępny program szkoleń, nie widzę aktualnych ofert dla początkujących na stronie, kiedy można się ich spodziewać?

@ByłyPracownik Nowy wpis

Aktualnie firma jest w trudnej sytuacji, są redukcje. To nie jest dobry moment aby tam szukać pracy.

pequeno

Firma prowadzona jest w standardach krzemowodolinowych - nie ma ściemy, merytokracja, jasne zasady i bardzo wysokie oczekiwania co do rozwoju i jakości pracy. Jak kogoś nie kręci kariera w takim sektorze i nauka budowy globalnych produktów, to nie polecam.

Helena
@pequeno

No to chyba brzmi mocno rozwojowo? Ciekawa jestem czy za tym całym rozwojem w parze idzie wynagrodzenie? Jakich kwot można się tutaj spodziewać?

Ala
@Helena

Wynagrodzenia na B2B programisty z 2-3 letnim stażem to około 20 - 30 tys

użytkownik12

Ciężko ocenić firmę w jednym zdaniu. Napewno należy rozróżnić pracę w dziale tzw administracji oraz na piętrze wyżej, patrz IT, programiści itd. Uważam, że dobrze się pracuje na stanowiskach "nieadministracyjnych", można odczuć przyjemną atmosferę, czego nie można powiedzieć o pozostałym dziale. Nie raz plotkowano o lekkich formach mobbingu, czy też "humorach" pani K.G.. Starając się "uogólnić" opinię - nie polecamy pracy w Administracji.

Sylwia
@użytkownik12

A czy nad oboma działami czuwa jeden przełożony? Czy oba są jakby totalnie oddzielne organizmy, jeśli chodzi o jakiegoś odgórnego szefa?

Ile osób przeprowadza rozmowę kwalifikacyjną w firmie DataWalk S.A. na stanowisko System Operations Engineer? Czy atmosfera jest stresująca, czy raczej luźna? Opowiedz nam o swoich odczuciach.
logo firmy Monter instalacji teletechnicznych
Siemianowice Śląskie
Ipmedia Sp. z o.o.
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Olaf

Może zabrakło umiejętności lub zaangażowania w pracy i stąd niezadowolenie, przecież to bardzo dobra firma.

Niepolecam

Bardzo niskie płace i bardzo duże wymagania. Coś w tym równaniu nie działa.

Sters

Byłem na rozmowie, zaoferowane mi pieniądze niższe niż w Biedronce na kasie. A jakie wymagania. Nie polecam.

Mama Przemka

Super firma, super ludzie. Daje okejke!

Pola

Na poczatku bylo super. Pozniej coraz wiecej pracy. 8 godzin to za malo zeby zdazyc ze wszystkim, ciagle wymogi wymogi wymogi, terminy, presja czasu, stres. A kasa??? Roznosic ulotki latem mozna wiecej zarobic...:/ warunki dla pracownikow okej

vardo

Byłem, pracowałem, niczego się nie nauczyłem. Produkt nie działa, nikt go nie kupuje.Fatalny zarząd. Groszowe płace.

Jasiu

Super firma, polecam! Bardzo ciekawy produkt i bardzo ciekawe technologie. Dużo się zmienia jeśli chodzi o projekt informatyczny na plus. Uważam, że niebanalna firma na wroclawskim rynku i jeśli ktoś chce poznać jak powinno się robić dobrze projekty informatyczne to wiele się tam nauczy. Głównie dzięki bardzo doświadczonym osobom, które od niepełna roku tam pracują.

pill

Beznadzieja - nie polecam, groszowe płace.

mpe

Firma tragedia. Byłem i najgorszemu wrogowi nie polecę. Produkt nie jest żadnym przełomem i nikomu nie da się go sprzedać. Podstawowe problemy na poziomie zarządzania. Niemiła atmosfera. Niskie płace. Część pozytywnych komentarzy tutaj pisze ta sama osoba - zatrudniona w firmie. Widać to po stylu.

MIRo

Normalnie po prostu. Bez korpo. Technologicznie - bardzo ciekawie. Dzieje się i nie można się nudzić.

ItGO

Mój kolega pracuje w pilabie, a ja byłem na rekrutacji. Teraz zatrudniają tylko ludzi ze sporym doświadczeniem, robią dużą selekcję. Muszę przyznać, że pierwsze wrażenie jest imponujące, nie tylko ze względu na technologię. Zobaczymy co kolega powie po paru kwartałach pracy....

Pelletan

Ja pracuje w PILABIE już blisko 2 lata. Jakby mi sie nie podobało to bym odszedł. Byłoby to proste bo bardzo dużo sie tutaj nauczyłem. Niktnie nie ograniczał, raczej zachęcał do rozwoju. To moja pierwsza praca, jak zreszta większości. Nie mam porównania, ale jestem w stuprocentach zadowolony. Mnie najbardziej odpowiada bycie częścią zespołu który buduje / tworzy coś zupełnie innego. Z tego powodu wybral spółkę technologiczna: tworzenie nowej technologii. Tomasz w pilabie, czy znalazb w innym miejscu. W Polsce chyba nie. Co do poruszanych tu zarobkow to mitem jest ze pilab złe płaci. Wystarczy popatrzeć z jakich firmy przyszli ostatnio zatrudnieni. Same duże korporacje.

pedro

Ja również nie polecam. Firma sama sobie wystawia pozytywne opinie tutaj. Szkoda słów.

nick

Widzę, że zaczęło się usuwanie opinii przez administratora - firma ma coś do ukrycia? Poza tym, obie powyższe pozytywne opinie łudząco podobne.

OMT

Byłem na stażu. Zostałem w pracy na część etatu. Patrzę na relację cena/jakość. To znaczy: w jakich warunkach pracuję, czego się mogę nauczyć, czym się zajmuję, jak ludzie się do siebie odnoszą i ile mogę zarobić? Jeżeli ktoś patrzy tylko na "ile zarobię" to wyjdzie przeciętnie. Jeśli weźmie się pod uwagę wszystko - bardzo dobrze. A miejsc idealnych raczej nie ma w realu.

mp

Jak w każdej firmie: ile osób, tyle opinii. Ale wrażenie generalne - OK. Sporo osób to mówiło, jak zaczynałem staż, że można się tam nauczyć więcej niż w czasie studiów. I to prawda. Zarobki różnią się od korpo. Atmosfera zdecydowanie też. I na plus. Kwestia wyboru. Mi pasuje.

Zostaw merytoryczną opinię o DataWalk S.A. - Chocianów

• Jak się pracuje w DataWalk S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy DataWalk S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w DataWalk S.A.?

DataWalk S.A.
  • Rzeźnicza 32-33