Opinie o Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Surowce, półprodukty - produkcja dzianiny

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny w Wrocław

pracownik _octopus

pracodawca nie opłaca składek ZUS, kiepska flota aut, wynagrodzenie wypłacane w ratach w gotówce (ale zawsze zdąża do 10-go),

Szymon Nowy wpis
@pracownik _octopus

Skąd wiesz że nie płacą składek? ;)

Joras Nowy wpis
@Szymon

Bo to pracownik?

Maria Nowy wpis
@Joras

To już dawno powinien stamtąd uciec! Jak można się godzić na coś takiego? Zwłaszcza że jest świadomy problemu.

Marianna Nowy wpis
@pracownik _octopus

Hej Arkadiuszu. Nie będę narzekać na warunki pracy. Płaca dobrze i na czas, nie zmuszają do nadgodzin. Jeśli idzie o obiady w pracy to doradzam firmę Bombardier z Wrocławia. Zatrudnieni (wiem to od męża bo tam pracuje) mają tam aplikację, dzięki której zamawiają obiady z dofinansowaniem pracodawcy. Posiłki są tanie. Za kwotę dofinansowania pracownik może kupić na przykład ciepłą zupę. Powodzenia! Marianna.

Karol

To dobra firma ? Zastanawiam się nad podjęciem w niej pracy.

Czy dyżury międzyświąteczne w Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny obstawiają najmłodszymi stażem?

Potężny Warmianin

No pewnie

Darek

Od dawna nie korzysta nikt z tego forum, dlaczego?

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
ZUS

Mamy cię na oku.

Radek

Wiecie może czy firma potrzebuje kogoś do pracy? Jaką umowę proponują i czy jakieś benefity są?

Jaki Daniels

Aleksander Żołądź to najbardziej odklejony typ jakiego kiedykolwiek spotkałem. Jego mowy nikt ale to absolutnie nikt nie rozumie. Jego kawały są na poziomie prowadzącego Familiadę. Nie polecam stracony czas.

JackDaniels

Smutne to , że wszyscy ludzie "kozakami" stają się jedynie w sieci pod przybranym nickiem :) Firma Octopus ma w sobie duży potencjał , najważniejsze to nie zmarnować go, miło wspominam spędzony tam czas, a szef wyciąga ręke do pracownika jeżeli ten ma problem. Firma fatalnie zarządzana przez księgowość. Dziękuję :)

Cicha mokra
@JackDaniels

Oluś Oluś ty malutki grubasku :*

Basket Ryba

Nie polecam. Kolega stracił tam kilka ładnych lat. I w dodatku na podstawie samozatrudnienia. Dziś, po zmianie pracy, odetchnął z ulgą. I choć pracuje poza Wrocławiem jest zadowolony. Nie musi prosić się o pieniądze na ZUS i ma fundusze na utrzymanie swoich dziewczyn oraz swojego nowego vana. Nie zawsze bycie z szefem na "ty" procentuje dobrą i terminową wypłatą

Domniemywam
@Basket Ryba

Mowa o Dareckim ???

Hanna

@Basket Ryba, swój post oparłeś na doświadczeniach swojego kolegi. Warto jednak, aby każdy na tym forum przedstawiał własne spostrzeżenia dotyczące Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny, aby były rzetelnym i merytorycznym źródłem informacji o tej firmie jako pracodawcy dla osób chcących się w niej zatrudnić.

Hiace 911GT

Piotruś! Skoro jest tak dobrze to wracaj do nas z tego Bykowa! Bo stara ekipa dawno się wyj××׳a na cycki

Mam wrażenie, że tak dobrze jest w firmie iż przestaliście pisać!!!

PowaznyPanMakulaturka

Drodzy aplikanci, jeżeli wybieracie się na rozmowę kwalifikacyjną do tego tworu nazywajacego się szumnie hurtownią moto chcąca rywalizować z największymi, radzę nie przejmować się nieznajomością branży. Wasze przygotowanie merytoryczne powinno obejmować dziedziny sportu takie jak boks, żużel i piłka ręczna. Z choć elementarną wiedzą na te tematy macie szansę dostać pod swoje ręce umowę do podpisu. Fajnie? Nie do końca bo cóż to za umowa, która zapewni wam jedynie życie na najnizszym poziomie. Radzę tez zająć się treningiem. Nie, nie mam tu na myśli siłowni czy plywalni. Mimika koledzy i koleżanki. Wszystko po to aby skutecznie okazać uśmiech na swoich twarzach wywołany usłyszanymi tudzież żartami. Powodzenia!

Aleksander Ż

Lubie dobrze zjeść. Reszta mnie nie obchodzi. A pieniędzy jak nie było tak nie będzie bo Wiszemubańke.

ABCD

Zdecydowanie odradzam! Ludzie, szkoda prądu i klawiatury na wysyłanie CV, zero szans rozwoju. Firma chce być na poziomie, ale wypłaty brak na czas. Nie polecam.

Piotruś

Octopus octopus Jedzie w trasę żółty bus W moim sercu autoczesci W głowie same dobre chęci Do portfela patrze, szukam Lecz pieniędzy nie wylukam Stary bierze nas pod lupę Myśli sobie ch..j wam w dupe! I co to kurrr jest za stwierdzenie że pani Iwona źle zarządzała i kręciła lody. Lody to ty robiłeś bossowi, przedstawicielowi marki Tommy H. w Polsce

R.

Według mnie w porządku, można nabrać doświadczenia, szef bardzo pomocny. Kierownik Paweł również bardzo sympatyczny. Jeżeli ma się dobre podejście do pracy. Wszyscy chcą hajs a jak trzeba pracować to wywracanie oczami.

najebanyalezawszeelegancki

Manipulanci, brak wypałat na czas, wszyscy zachwalają Iwonę a moim zdaniem kręci na lewo niezłe lody :) szef nie kontroluje nic, zapchał sobie głowe jakimiś pierdołami o potędze podświadomości.

ŁOWCA WYZWAŃ

hahahahha widzę szef w końcu sie odezwał w internetach :))))

Twój stary

JackDaniels trochę Cię poniosło. Pewnie to pisał Olek albo Paweł. Octopus to jedna wielka żenada. Gdyby nie p.Iwona Olek w tych swoich śmiesznych "Raybanach" musiałby emigrować

Zostaw merytoryczną opinię o Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny - Wrocław

• Jak się pracuje w Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny?

Zobacz opinie na temat firmy Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny?

Octopus Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowo-Produkcyjne Sklep Motoryzacyjny
  • Chełmońskiego 10