Opinie o Auto-Importer Ireneusz Furczyk w Jasienica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Auto-Importer Ireneusz Furczyk. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Auto-Importer Ireneusz Furczyk o rekrutacji.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Auto-Importer Ireneusz Furczyk w Jasienica

Darek Nowy wpis

Tak spokojnie zrobiło się na wątku bo tak dobrze się pracuje w firmie?

beru Nowy wpis

pracowałem, nie polecam, wszystkie negatywne opinie powyżej - prawdziwe.

Nemo Nowy wpis

Firma 20 lat na rynku polecam pracuję wszystko ok

Krzysztof Nowy wpis

Firma funkcjonuje od 2001 roku

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Auto-Importer Ireneusz Furczyk spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
Leszno

Czy firma normalnie funkcjonuje?

Witam ja jestem zadowolony i pracuję juz kilka lat wszystko co było ustalone jest respektowane i wypłacone w terminie.

Daria

Nie polecam nikomu pracy w Auto-Importer. 3 miesiące pracy bez jakiejkolwiek umowy, ucinanie wypłaty na wszystkim co możliwe, problemy z jej wypłaceniem, chamstwo i humory szefa, głupie docinki, które są bardzo nie ma miejscu... Aaaa no i lista zadań, do których należy wypisywanie pozytywnych opinii/komentarzy o firmie :) PS. Ania, przecież już w styczniu miałaś się zwolnić :)

Ale hejt

byly

zgadzam się z byłym pracownikiem - TRAGEDIA !!!

Ostatnie opinie są tendencyjne i stronnicze uważam , że nie prawdziwe i bardzo nieprzyjemne dla firmy .Nawet nazwy ktoś nie umie wymienić poprawnie firmy hajter jakiś to wypisuje zupełnie nie związany z firma nie mający cywilnej odwagi żeby to zrobić osobiście. nie popieram takich osób zawsze wraca się taka postawa wobec innych nawet w zaciszu klawiatury i komputera.

Byly pracownik

Witam. Pracowałem w firmie Pana (usunięte przez administratora)i widzę, że dalej wszystko jest jak było. Praca w auto-importoze to wielkie nie porozumienie.wypłaty tak niskie ze mało kto tam pracuje. Najczęściej ludzie na emeryturze lub rencie, brak umów. Organizacja pracy pod psem. Szef względem ludzi tragedia, przeklina, bije pięścią w stół kompletny brak kultury i szacunku. Duzo można by wymieniać na temat tej firmy i szefa, i napewno nic dobrego by to nie było. Ludzie nie polecam. Omijajcie ta firmę szerokim łukiem i napewno nie idźcie tam do pracy chyca ze chcecie się sparzyć. A co do potrącania z wypłaty to jest norma i to za wszystko bez skrupułów.

W 100% potwierdzam opinie Pana Workera. No może z jedną różnicą... nie co drugą sobotę, bo zaledwie jedna sobota w miesiącu jest wolna. Więc trzeba pracować ponad 200h w miesiącu za marne grosze, bo nie wychodzi nawet 8zł na godzinę! Przy organizacji pewnego wydarzenia na oddziale w Jastrzębiu gdzie trzeba spędzić dosłownie cały dzień nie liczcie na zapłatę więcej niż 50zł! Nie ma ani trochę szacunku do żadnego z pracowników, objawia się to na różne sposoby. Dodatkowo posiada 3nr telefonu i po wpisaniu jednego z nich w google można dowiedzieć się ciekawych rzeczy ;) Dziewczyny, uważajcie!

Marian

Normalna firma szef na luzie byłem na rozmowie kwalifikacyjnej wesoło było niestety zbyt daleko mam do Jastrzębia na złom dojeżdzać

Sławek

Pracowałem to co ustaliłem z włascicielem było respektowane. Normalna prywatna firma średnie zarobki zawsze na czas co ważne niektóre opinie są bardzo nie eleganckie i raczej mają na celu obrażanie własciciela niż faktyczną opinię pracy w firmie .Osobiscie byłem zadowolony z współpracy i mogę polecić pracę w Auto Importerze .

Worker

Witam, widzę po opiniach że po latach w firmie Pana Ireneusza nic się nie zmieniło. Połowa ludzi nadal pracuje bez umów albo na śmieciówkach, umowe o prace mają tylko może 2-3 osoby na ok 20 z dwóch oddziałów. Jeżeli już jakaś jest to za podstawę. Za każdą pierdołę odlicza z wypłaty, przy wypłatach zaokrągla w dół. Zachowanie tego człowieka jest karygodne. Jest to człowiek który startował do polityki, samorządów terytorialnych a ma problemy z podstawami ortografii oraz kulturą osobistą. Nie ma do nikogo szacunku. Nie wypłaca nadgodzin mimo że często z pracy się wychodzi po godz 18 lub nawet pracuje w soboty, niedziele przy imprezach. WYZYSKIWACZ Z EGO WIĘKSZYM NIŻ JEGO WZROST. Praca po 9h dziennie oraz co drugą sobotę. Polecam !!!!

Marzena

Ciekawe nigdy Adam u Nas nie pracował a pisze wierszem i pomylił wypłate z odpłata pan Furczyk to bardzo porządny i uczciwy człowiek Adamie .

Mariusz

Normalna firma jak każda prywatna . jak pracujesz to zarobisz Szef od 3 lat nie jest Prezesem klubu ja osobiscie byłem zadowolony z pracy w tej firmie mogę z powodzeniem polecić te opinie u góry to kłamstwa i zwykłe szkalowanie osoby.

Nie polecam. Mozna lizcyć na to że da umowe, o ile w ogole da, na najnizsza krajowa, za wszytko odlicza z odplaty, pracuje sie 9 godzin dzinnie i do tego tylko jedna sobota wolna. Teksty typu JA WAS WYKOŃCZE, do pracownika to norma ! Oszczędza na pracownikach, a zatrudni swoich piłkarzy z klubu w którym jest prezesem.

grzegorz

a ja polecam porzadny człowiek można na niego liczyć nie tylko w pracy

byly pracownik

Nie polecam pracy w firmie auto-srajporter. Szef I.Furczyk o wszystko ma pretensje. Nie dość na dzień dobry informuje że nie podpisuje umowy bo nie opłaca mu to i tak w kółko. Praca jedynie dla osób którzy biorą z bezrobocia tak śmiesznie mówiąc. Nie dość spędzasz więcej godzin niż masz czas unormowany pracy czyli powinno być po 8h. U niego spędzasz ponad 8 godzin pracy plus soboty... WIELKI MINUS!!!!!! JESZCZE RAZ NIE POLECAM!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Auto-Importer Ireneusz Furczyk - Jasienica

Auto-Importer Ireneusz Furczyk