brak logo

Voyager Trans Andrzej Kiejko

Białystok

Opinie o Voyager Trans Andrzej Kiejko

omijaj ich 2014-02-25 13:17
Omijajcie tę firmę szerokim łukiem. Kierowcy idą do kiejki pracować a raczej popracować, jak nie mają nic lepszego na oku. A wiadomo "parę groszy" zawsze się przyda. Zaznaczam "parę groszy", bo nie masz co liczyć na zadowalającą wypłatę za swoją pracę. Dziewczyny w biurze też nie mają lekko. Rotacja ogromna, (usunięte przez administratora) Pozdrawiam i powodzenia.
driver 2014-06-09 17:58
Ja tam nie narzekam - jeździłem na autobusach kilka lat w innej białostockiej firmie i tu jest lepiej. Przynajmniej nie trzeba naginać czasu jazdy, kombinować z tacho - wręcz odwrotnie, wszystkie tacho trzeba oddawać. Jest swój warsztat, wszystko elegancko. I kasa to nie parę groszy ale jak na warunki u nas w Białym to całkiem niezłe grosze.
olo 2014-08-12 13:33
2000 za pracę po 200 i więcej godzin to niezłe grosze? Ciekawe też,czemu nie wspominasz o ciągłej rotacji i fakcie,że jakieś 90% kierowców pracuje tam na zlecenia (swoją drogą właściciel musi żyć w przyjaźni z Inspekcją Pracy, skoro nikt się jakoś tego nie czepia).
onn 2014-09-02 21:57
Jak nikt mnie nie chwali to choć sam siebie pochwalę (driver- żenada)...
Odradzam 2015-04-17 08:07
Wyzysk pracowników! Traktowanie wszystkich jak złodziei. Niemiła atmosfera. Brak jakiejkolwiek elastyczności pracodawcy.
W dodatku złe podejście do pasażerów - i co się dziwić, że coraz mniej osób jeździ z tą firmą.
gosc 2015-04-22 16:00
wlasciciel firmy to idiota delikatnie mowiac, ludzi ma za nic,ale niech zapamieta sobie ze w zyciu tak bywa ze za jego czyny zaplaci on sam albo jego dzieci i to zaboli po stokroc,wiec moze niech sie pan opamieta jesli ma jeszcze w sobie troche czlowieczenstwa.a moze czas sie leczyc pani andrzeju
lechu 70 2015-06-18 21:17
A ja pracuje u Voyagera od jakiegoś czasu i jest ok. Wypłata na czas, samochody spoko a pracować trzeba jak wszędzie ,najważniejsze że nie musze kombinować z tacho ani rwać tarcz ani się bać ,że firma zniknie za dwa dni a ja zostane bez kasy
niko 2015-06-21 11:35
Praca jak praca, za darmo pieniędzy nigdzie nie dają. Jak każdy szef wymagania ma, no chyba że sprzątanie swego stanowiska pracy to za dużo, proponuję udać się po kuroniówkę - tam dadzą kasę gratis. Wypłata przynajmniej punktualnie, jeszcze nie zdarzyło się aby była z opóźnieniem jak w większości podlaskich firm.
Ola 2016-03-18 18:48
Nie pracowałam w tej firmie, jednak podczas rekrutacji na stanowisko pracownika biurowego spotkałam się z niesamowitym chamstwem ze strony Pani Katarzyny Kiejko. Gdy poprosiłam o przesłanie prawidłowych odpowiedzi do zadań które należało wykonać, w odpowiedzi dostałam informację, że Pani Katarzyna nie będzie mnie uczyć podstaw matematyki i że jestem osobą leniwą. Brak kultury i już sam przebieg rekrutacji i sposób traktowania potencjalnego pracownika świadczy o tym, że jest to firma w której pracownikom brakuje profesjonalizmu, a przede wszystkim zasad dobrego wychowania.
kamil 2016-03-18 19:02
brak kultury i tyle w temacie. omijac.
Ola 2016-03-19 09:09
Jeżeli osoba biorąca udział w rekrutacji prosi o podanie prawidłowych odpowiedzi do zadań nie ma w tym nic złego. W żaden sposób nie upoważnia to pracodawcy do odnoszenia się do takiej osoby bez szacunku czy ubliżania jej. Ponadto nie upoważnia to osoby rekrutującej do pisania na forum publicznym co dana osoba zrobiła źle. Ponadto wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów rekrutacji, nie upoważnia pracodawcy do szastania na lewo i prawo danymi osobowymi przekazanymi w CV. Wszystko to świadczy jedynie o braku profesjonalizmu i kultury. Pozdrawiam serdecznie.
onn 2016-03-26 18:55
Państwo Kiejko z szacunkiem i kulturą nie wiele mają wspólnego!!! Kto miał z nimi styczność większą lub mniejszą ten wie co sobą reprezentują!!! Omijać szerokim łukiem!!!
Nooki 2017-01-29 17:28
Dzisiaj doświadczyłem kultury tej firmy. Zadzwoniłem z prostym pytaniem o połączenie z jednym miastem...Pracownik zakrzykiwał mnie, aż w końcu ( mimo,że jestem raczej spokojnym człowiekiem ) rzuciłem "kurwą" bo nic do niego nie docierało. Ja tylko pytałem o coś. Chyba powinno im zależeć, żeby zyskiwać pasażerów. Co ciekawe, po kilku godzinach zacząłem otrzymywać obraźliwe SMS-y z groźbami,że nasza rozmowa w postaci nagrania zostanie udostępniona na Facebooku...No to gratuluję pracowników i podejścia do pasażerów...A nagrań się nie boję, bo ja też mam. Nazwali mnie chamem i zaproponowali mi,żebym z żoną tak rozmawiał. Żony już nie mam więc chyba sąd czy cóś, bo nie odpuszczę
Gizbern 2017-02-09 18:03
pracowalem u tego dorobkiewicza!!! zenada, pajac nie ma honoru,szacunku do ludzi a udaje "greka" .......pajac. na szczescie nie zaluje ze rzucilem u tego pajaca robote.
... 2017-02-10 13:35
...to nie był pracownik a pewnie "szef"...pracownicy mają dużo wyższy poziom inteligencji...
Zostaw swoją opinię o Voyager Trans Andrzej Kiejko - Białystok
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Voyager Trans Andrzej Kiejko