Kuba Usługi Transportowe Kamil Trojanowski

Ełk

Opinie o Kuba Usługi Transportowe Kamil Trojanowski

ziomek 2014-10-10 23:19
Właściciel firmy jest zwyklym szczylem bez wychowania . Jego zachowanie ( odzywki ) do klienetow przekraczaja wszelkie granice. Wykorzystuje kazdego pracownika, Chce aby kazdy dla niego robil dwa dni w tyg za darmo. Przestrzegam przed samym wlascicielem ! ! ! nigdy wlasciciel nie ma dluzej jak 4 miesiace jednego pracownika. Naprawde ludzie przestrzegam przed tym gosciem !!!
Kuba 2015-06-01 11:37
I ciekawe kto to pisze. Pewnie ktorys ze zwolnionych nic nie wartych kierowcow, ktorzy czlowieka dajacego im prace maja za nic ?
Pozdrawiam ;-)
dzielnicowy 2015-09-28 02:39
trzeba uważać takich kurew jest pełno slyszałem na necie ze oni otwieraja paczki i polowa towaru nie dochodzi - ponoć to kierowcy - bo jak nie dostają wypłaty to kradna z paczek wysyłanych do polski - straszne ....
A.k 2015-12-19 23:29
Nieprofesjonalny traktowanie klientow przez wlasciciela.
Zadyma w piatek 2016-03-26 20:11
Paczki pobierane bez potwierdzen, nie dochodza na czas, kerowcy wyłudzaja dodatkowe pieniadze od odbiorcy oplaconych wczesniej paczek. Nieslowni kierowcy. Czasami 2 dni stracone na oczekiwanie odbioru przesyłki. Nic dziwnego ze byly wspolpracownik odszedl i zalozyl swoja firme. Byly staly klient!
Ewelina 2016-04-25 19:40
Nie polecam!!!!!!!!!!!
Zawiedziona 2016-05-12 15:40
Nie polecam! Dno,dno i jeszcze raz dno. A wyjaśnianie jakichkolwiek niejasności kończy się rozmowa z gburem,inaczej nazwać nie można.
doriso 2016-07-17 01:54
TRAGEDIA!!! Nie polecam!!! Bezczelność, chamstwo, nie dotrzymywanie terminu. Umowa powinna zobowiązać a firma to lekceważy. Rozmowa z kierowcą a następnie z kimś kto udaje szefa kończy się wymuszeniem do zejścia do ich poziomu, który jest poniżej przyjętej normy. Proponuję zapoznać się z ofertą i skorzystać z innej firmy.
roman 2016-09-07 11:51
firmy kuba juz nie ma . pod firme kuba , kubatransport lub paczki-londyn podszywa sie jeszcze gorsza firma transporter .
Zenek 2016-09-07 13:16
Sie nie podszywa tylko przejela ta firme
Zostaw swoją opinię o Kuba Usługi Transportowe Kamil Trojanowski - Ełk
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Kuba Usługi Transportowe Kamil Trojanowski