Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus

Dobre Miasto

Opinie o Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus

xyz 2011-11-06 08:42
Kolego coś masz chyba z głową tam zbiorniki na kłutki zamykaja bo każdy to potencjalny złodziej a co do pracy to zapewniam wszystkich ze jak Wam brakuje stresu to napewno w tej firmie nie zabraknie
Sebo 2013-04-23 15:39
Właścicielka firmy to kobieta bez skrupułow...
Jaro 2014-09-16 18:06
Pracowałem u niej po 16 godzin dziennie dosłownie za grosze. Zero wdzięczności i szacunku
staś 2015-03-30 21:27
Radzę wszystkim unikać tej firmy z daleka, a w szczególności tej nieobliczalnej i fałszywej kobiety jaką jest dorota kobus żeby odzyskać moje pieniądze musiałem wstąpić na drogę sądową, jeśli chcesz być okradany to zatrudnij się u niej
madzia 2015-04-09 18:22
To fakt ze każdy kto odchodzi z pracy od Kobuzowej otrzymuje miano złodzieja, ale nie ma co sie dziwić bo każdy mierzy swoją miarą. Plastik, który ma za nic innych
Jan 2015-04-15 07:11
W tej firmie nie ma czagoś takiego jak zwolnienie lekarsie czy urlop, trzeba się cieszyć jak dostanie się umowe o prace na najniższą krajową. Dla Dorci liczą się tylko zyski, a pracownikom daje ochłapy. Jako pracownik przekonałem się o braku szacunku tej kobiety do innych, liczy się tylko kasa
pasażer 2015-04-18 15:40
Przewozy busami w opłakanym stanie to porażka. Nie polecam
Jarek 2015-06-11 19:47
Ta firma nigdy nie miała i nie będzie miała dobrego imienia. Z taką organizacją daleko nie zajdzie. Weźmy taką Kobusową -wyginającą się przed płcią męską notorycznie. Samochodów na trasy nie ma, pracowników nie ma, innych rzeczy też może nie być,ale...błyszczy i to się liczy. Kasa uderzyła jej do głowy, na niczym się nie zna i nic nie ogarnia. Najgorzej,kiedy zwykły pracownik wie więcej i jest wart więcej niż "przełożona". Róż na policzkach to nie wszystko
Niepełnosprawny. 2015-11-12 07:22
Dnia 11.11.2015 r na tablicy Dorotowo 6-49 brak odjazdu , to samo od dworca od 12-00 brak odjazdu kpina . Dzień sobota niedziela od dworca 6-oo brak odjazdu przyjedzie 6-15 myśli ze później ludzi nie będzie kpina. Na razie wasz informuje ze będziecie w Gazecie ,Internecie . Wytoczę proces Sądowy o utratę dojazdu do pracy z winy Inter-bis . Wniosę zawiadomienie do Policji o konieczności przeprowadzeniu kontroli pojazdów i Urzędu Skarbowego o nie wydawanie biletów przez kierowców. Pozwalajcie sobie dalej, kpiny z pasażerów to obudzicie się rękom w nocniku.
Już nie pracownik 2015-11-17 07:23
Po Sądach to ona lubi być ciągana. Myślę że inspekcje też polubi i w końcu zacznie prowadzić ta firmę jak należy, to ze siebie źle prowadzi to nie znaczy ze w taki sposób ma prowadzić firmę i traktować pracowników i pasażerów jak śmiecie
wygrany pracownik 2015-12-12 22:45
Zwracam się do wszystkich pracowników byłych i obecnych oszukanych przez Dorote Kobus. Ja mam już za sobą wygraną sprawę przeciwko Dorocie o wypłatę nadgodzin oraz ekwiwalentu za nie wykorzystany urlop, zachęcam wszystkich żeby również upomnieli się o swoje ppieniądze, nie dajcie się dalej okradać, nie pozwólcie żeby kobusowa konserwowała się za wasze pieniądze. Im więcej nas będzie tym lepiej. Skoro Dorota przegrała sprawę przegra tez następne
Zostaw swoją opinię o Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus - Dobre Miasto
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus