Opinie o Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus w Dobre Miasto

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus w Dobre Miasto

Kasia Nowy wpis

Czy pracownicy w firmie są zadowoleni ze swojej pracy ?

Dąbiela Nowy wpis

Właściciel jaja sobie robi są rozkłady w wioskach kierowcy jeżdżą jak chcą zjeżdżają do wiosek kiedy chcą jeden wielki burdel.w biurze nic nie wiedzą.przypominam że nie stosowanie się panie lucjanie do rozkładu jest nie zgodne z prawem i wprowadzanie konsumenta w błąd jest w tym kraju karalne.polecam zglaszac skargi.gdyz sprawę będę monitorował. Inter tras bis poleca m.trzymja się rozkladu

Kuba Nowy wpis

Czy firma w dalszym ciągu działa? Dlaczego przestaliście pisać?

wygrany pracownik Nowy wpis

Zwracam się do wszystkich pracowników byłych i obecnych oszukanych przez Dorote Kobus. Ja mam już za sobą wygraną sprawę przeciwko Dorocie o wypłatę nadgodzin oraz ekwiwalentu za nie wykorzystany urlop, zachęcam wszystkich żeby również upomnieli się o swoje ppieniądze, nie dajcie się dalej okradać, nie pozwólcie żeby kobusowa konserwowała się za wasze pieniądze. Im więcej nas będzie tym lepiej. Skoro Dorota przegrała sprawę przegra tez następne

Firma Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
logo firmy Mechanik Linii Produkcyjnej
Dobre Miasto
Suszarnia Warzyw Jaworski Spółka Akcyjna Spółka Komandytowa
logo firmy Poszukujemy lakierników do pracy w DE
Dobre Miasto
DWL Job Sp. z o.o.
Już nie pracownik

Po Sądach to ona lubi być ciągana. Myślę że inspekcje też polubi i w końcu zacznie prowadzić ta firmę jak należy, to ze siebie źle prowadzi to nie znaczy ze w taki sposób ma prowadzić firmę i traktować pracowników i pasażerów jak śmiecie

Niepełnosprawny.

Dnia 11.11.2015 r na tablicy Dorotowo 6-49 brak odjazdu , to samo od dworca od 12-00 brak odjazdu kpina . Dzień sobota niedziela od dworca 6-oo brak odjazdu przyjedzie 6-15 myśli ze później ludzi nie będzie kpina. Na razie wasz informuje ze będziecie w Gazecie ,Internecie . Wytoczę proces Sądowy o utratę dojazdu do pracy z winy Inter-bis . Wniosę zawiadomienie do Policji o konieczności przeprowadzeniu kontroli pojazdów i Urzędu Skarbowego o nie wydawanie biletów przez kierowców. Pozwalajcie sobie dalej, kpiny z pasażerów to obudzicie się rękom w nocniku.

Jarek

Ta firma nigdy nie miała i nie będzie miała dobrego imienia. Z taką organizacją daleko nie zajdzie. Weźmy taką Kobusową -wyginającą się przed płcią męską notorycznie. Samochodów na trasy nie ma, pracowników nie ma, innych rzeczy też może nie być,ale...błyszczy i to się liczy. Kasa uderzyła jej do głowy, na niczym się nie zna i nic nie ogarnia. Najgorzej,kiedy zwykły pracownik wie więcej i jest wart więcej niż "przełożona". Róż na policzkach to nie wszystko

pasażer

Przewozy busami w opłakanym stanie to porażka. Nie polecam

Jan

W tej firmie nie ma czagoś takiego jak zwolnienie lekarsie czy urlop, trzeba się cieszyć jak dostanie się umowe o prace na najniższą krajową. Dla Dorci liczą się tylko zyski, a pracownikom daje ochłapy. Jako pracownik przekonałem się o braku szacunku tej kobiety do innych, liczy się tylko kasa

madzia

To fakt ze każdy kto odchodzi z pracy od Kobuzowej otrzymuje miano złodzieja, ale nie ma co sie dziwić bo każdy mierzy swoją miarą. Plastik, który ma za nic innych

staś

Radzę wszystkim unikać tej firmy z daleka, a w szczególności tej nieobliczalnej i fałszywej kobiety jaką jest dorota kobus żeby odzyskać moje pieniądze musiałem wstąpić na drogę sądową, jeśli chcesz być okradany to zatrudnij się u niej

Jaro

Pracowałem u niej po 16 godzin dziennie dosłownie za grosze. Zero wdzięczności i szacunku

Sebo

Właścicielka firmy to kobieta bez skrupułow...

xyz

Kolego coś masz chyba z głową tam zbiorniki na kłutki zamykaja bo każdy to potencjalny złodziej a co do pracy to zapewniam wszystkich ze jak Wam brakuje stresu to napewno w tej firmie nie zabraknie

Zostaw merytoryczną opinię o Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus - Dobre Miasto

Inter-Trans Bis Usługi Transportowe Dorota Kobus Lucjan Kobus
  • ul. Jana Pawła II 15