Opinie o Baag Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Olesno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Baag Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Baag Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - produkcja paliw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baag Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe w Olesno

klient Nowy wpis

całkiem fajnie sie tankuje bo jest szybka obsługa i nie ma kolejek , pistolety do lania benzyny są czyste, sa gorące hot dogi nawet w nocy i nie trzeba długo czekać jak na orlenie. ogołem widać że to jest tam właścicicel który dba o klienta.obiekt godny polecenia. tankowałem tam od czasu do czasu teraz tankuje caly czas bo jest szybko a paliwa są bez zarzutu.moge też polecicć pprzełożenie opon - dobra cena, szybko i dobrze :-))

klient po wymianie kół bardzo zadowolony Nowy wpis

przypadkiem, za namową kolegi sprawdziłem tę stację a właściwie warsztat - po raz kolejny szukałek warsztatu który zna się na wyważeniu kół i ich wymianie z letnich na zimowe, i nie zawiodłem się - po wymianie zdażył się cud - jadąc szybko i wolno (pracuję w Holandii) auto nie trzęsło się jak galareta, jechało się dobrze jakby nie było kół - kierownica się nie trzęsla i nikt nie wmawiał mi że to złużyte opony powodują drgania i nikt nie wmawiał mi że trzeba je wymienić - po prostu dobrze wyważyli koła i nareszcie dobrze się kieruje przez co czuje bespiecznie, polecam naprawdę

franek antyantymatoł Nowy wpis

:-))), ja tez polecam

zadowolony Nowy wpis

ja tez polecam :-)), wymiana kół oraz kloców - wszystko szybko, tanio i super-polecam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Baag Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
antymatol

matole franku - razi cie to że nie ma błedów?hahahhaha, jak ktos jest zadowolny to poleca, ja tez tam tankuje i polecam

Franek

"polecam" i zawsze z małej litery? jedna i ta sama osoba pisze opinie o swojej firmie... żałosne.

kontroler

tez sie zgadzam z opiniami powyższej, polecam paliwa i obsługę, a ceny sa zawsze porównywalne z cenami na innych stacjach

zadowolony

polecam jakość paliw- nigdy się nie zawiodłem oraz wymianę kół- rewelacja-szybko,pewnie, dobra cena, bez poprawek.obsługa szybka, grzeczna, rzeczywiście można zjeść słodki kołaczyk z kawą, pysznego, gorącego hot-doga lub świeżą bułkę- kanapkę- to nie to samo co pakowane świństwo do plastików na innych stacjach.polecam

klient

polecam paliwa-tankuje tam od lat i nigdy żadnego problemu z żadnym samochodem, a mam ich 3.A tankowałem kiedyś na różnych stacjach i różnie bywało.Przy okazji tankowania - rozbudowany sklep na stacji paliw, dobre i świeże bułki plus kawa z JURY.polecam

klient

potwierdzam powyższą opinię i także polecam

klient

super.szybko, świetny sprzęt.polecam wymianę kół na zimę i wiosnę - mają świetny sprzęt do wyważania kół i przeszkolony personel, auto potem jedzie bez drgań, nie ma potrzeby kilkukrotnego podjeżdżania, czekania na poprawki.w razie konieczności opony wymieniają od ręki, a wszystko za rozsądną cenę.Warto zauważyć, iż firma się rozrasta-więcej usług,więcej personelu, konkurencyjne ceny.

zadowolony klient

polecam usługi i paliwo.rzetelnie, szybko, bez rekalmacji, konkurencyjne ceny.paliwo tankuję "od zawsze", zawsze bardzo dobra jakość i przyjazne ceny.polecam gorąco

Zostaw merytoryczną opinię o Baag Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe - Olesno

Baag Sp.j. Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe
  • Częstochowska 1