Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń Tabor M. Dybowski Sp.j.

Dębica

Opinie o Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń Tabor M. Dybowski Sp.j.

pracownik 2013-03-24 11:38
nie ma czego komentować -bida i nedza...
gajwer 2013-06-18 12:40
tak to prawda ....niestety
rodzinka he he ....
prcownik 2013-06-22 15:44
Dziadowska firma, bida aż piszczy.
jurek 2014-09-06 10:23
Fantastyczna rodzinka hehe. Tabor, Inox metal i TC, ręka rękę myje. Układy i układziki. A biznes się kręci! Szkoda że prokurator o tym nie wie...
fdfgdf 2014-10-14 19:58
pracowalem nie polecam mobing i wyzysk
jacek 2014-11-02 20:32
Prokurator wie, tylko się zastanawia nad " interpretacją materiału dowodowego" tak aby było naj mniej ofiar w lokalnym biznesie. Wszak zapis o treści "...ma prawo do swobodnej interpretacji materiału" jest najwspanialszy, dzięki temu rozpoznanie sprawy może trwać baaaardzo dłuuuuugo. Co do firmy tabor - wszystko co powyżej to prawda, bardzo mało tu pisze ponieważ sytuacje jakie spotkasz w tej firmie są tak nieprawdopodobne, że nikt z zewnątrz Ci nie uwierzy. Scenariusz z Misia to mały pikuś, a każdy audyt czy kontrola to jak plan filmu "wyjście awaryjne"
Kierownik 2015-01-28 14:20
Ja bym zaprosił kontrol na tak zwaną 'Baze'
Ja 2015-04-21 20:07
Najlepiej świadczy o tej firmie strona Urzędu Pracy ze strony praktycznie nie znikają ogłoszenia taki tam jest przemiał ludzi.
A o zasadach BHP to szkoda nawet piać.
Były 2017-02-21 20:38
Co do audytów zapraszam głównie środowiskowy i bez brania kopert za nic nie widzenie, niech zajrzą tylko na myjkę co się tam dzieje i śliczną dziurę koło ZK, w obrębie 500m której niema prawa nic urosnąć do końca Świata i jeden dzień dłużej
Zostaw swoją opinię o Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń Tabor M. Dybowski Sp.j. - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakłady Produkcyjno-Naprawcze Taboru Maszyn i Urządzeń Tabor M. Dybowski Sp.j.