Neodynamic

Tyniec Mały

Opinie o Neodynamic

olek 2013-11-26 22:59
Proszę podzielcie się opinią, może ktoś coś o tej firmie słyszał. Może ktoś tam pracował/cuje, to się podzieli wiedzą na temat warunków zatrudnienia np. jako przedstawicie/ inż. sprzedaży. ? Rozwiejcie moje wątpliwości, bo nie jestem pewien czy jest to rzetelna firma, pozdrawiam.
andrzej 2015-03-19 01:18
Ja pracowałem dla tej firmy przez kilka miesięcy, ale nie wspominam źle tego okresu, dużo się nauczyłem. Nie ma wodotrysków, ale też nie ma większych problemów...rotacja jest raczej słaba. Może coś Ci olek nie podeszło...
puszka 2015-04-20 13:23
Proszę o więcej opinii na temat pracy w tej firmie. Czy jest stabilna na rynku? Czy pracodawca wywiązuje się z danych obietnic na temat wysokości stawki godzinowej i rodzaju zatrudnienia. Będę wdzieczna za kazdą informację.
Kaskader 2015-05-19 09:28
Młody zespół, firma rozwijająca się. Wypłata zawsze na czas, co jakiś czas granty w postaci drobnych premii. (usunięte przez administratora) Stawka ustalana przed podjęciem pracy indywidualnie. Specyficzna branża co mogę powiedzieć... Są dni z urwaniem głowy, ale nie brakuje też spokojniejszych. Na pewno atmosfera na plus. Warto przyjść na rozmowę i się przekonać.
Rafal 2016-01-08 14:57
(usunięte przez administratora), nikt nie chce tam pracować, chyba, ze nie ma wyjścia...
były pracownik 2016-04-22 13:59
Te opinie negatywne to chyba z zazdrości. Firma bardzo dobra. Świetna płaca za dobrą pracę. Nie ma w niej miejsca dla leniuchów. Polecam każdemu kto chce się rozwijać, dobrze zarobić i ma chęć do pracy. Dzięki tej firmie nabyłem ogromne doświadczenie - dziękuję.
qwerty 2016-04-23 20:14
Do były pracownik ... to dlaczego tam już nie pracujesz, skoro było tak extra? Chyba już wiem cyt.: "nie ma w niej miejsca dla leniuchów". Na drugi raz pisz człowieku logicznie, bo takimi wpisami stajesz się niewiarygodny i wystawiasz sobie sam świadectwo :-).
???? 2016-04-27 11:01
Ciekawi mnie tylko dlaczego zostały usunięte wszystkie negatywne opinie... ponoć gowork ich nie usuwa.. ot Ci zagadka....
Szpadel 2016-06-08 23:44
Pracodawca sie stara a jest coraz gorzej. Moze czas sie zastanowic czy postawilo sie na wlasciwego "konia pociagowego" zanim bedzie za pozno. Caloksztalt to ocena mierna tzw. pogranicze faulu.
Erudyta123 2017-01-13 08:34
Mój też usunęli skurczybyki :(
Koło gospodyń wiejskich 2017-01-16 18:17
Musieli usunąć ze względu na prawdziwe opinie, które chroniły innych przed podjęciem w tej firmie pracy. Kogoś oczy bolały lub też ktoś się postarał aby zniknęły. Powinien być szyld dwustronny przed wejściem. Od frontu witamy cię a od wewnątrz: mamy cię. Reszty można się domyślić.
P.S. Skoro negatywne oceny znikają to musi być coś na rzeczy. Zniknęło jakieś 10 opinii tak dla tych co lektury nie mogli poczytać.
XYZ 2017-04-25 22:43
Zarobki oczywiście w zależności od stanowiska, a tych jest kilka, ale przynajmniej można dostać podwyżkę albo liczyć na premię jak się wykazuje jakąś inicjatywę. Wypłata w terminie i jak się dogadało na jakąś stawkę to tak jest. Poza tym dość często są organizowane wyjścia firmowe i można się trochę rozerwać na koszt szefa ;) nawet gdzieś pojechać za miasto... Ogólnie atmosfera ok, bo pracują fajni młodzi ludzie. Jak ktoś się chce czegoś nauczyć, to jest dobre miejsce, bo dużo się dzieje. Zależy od stanowiska, ale jak ktoś mówi, że się niczego tam nie nauczył, to to tylko o nim świadczy...
Hermann 2017-04-26 15:46
Jak napisał #Kaskader - specyficzna branża. Bardzo dużo się dzieje i nie są to oklepane tematy. Na dużą pochwałę zasługuje atmosfera i terminowość wypłat. Dodatkowo jak już wyżej wspominano często są organizowane wyjścia firmowe.
Kudlacz 2017-04-27 22:31
Fajni ludzie, wypłaty w terminie, ogólny sajgon i dezorganizacja. Wyjścia firmowe co jakiś czas aby nikt nie marudził. Czasami zdarzają się wyjazdy na które wręcz jesteś zmuszony pojechać. Ogólne marudzenie i zmiany zdania w zależności od humoru. Zazwyczaj umowa śmieciowa, po obiecaniu umowy o pracę musi zdarzyć się cud aby ją dostać. (sam menager jest na umowie zlecenie) wymyślanie pretekstów aby nie wypłacić premii. Progi dla handlowców z czapki, które potrafią szybować w górę, gdy tylko się je przekroczy. Kiszenie się w 6m2 biurze bądź garażu. Po stronie osób decyzyjnych nie spodziewajcie się cudów. Firma bardziej jako przejściowa. Jedyny plus to osoby które tam pracują i są ok, wszystko psuje jedna osoba, która nawet nie chce brać odpowiedzialności za swój biznes. Jednym słowem nie polecam. Jeśli masz wybór to się dobrze zastanów i na rozmowie kwalifikacyjnej nie daj sobie mydlić oczu i większość to jest nawijanie makaronu na uszy bo jedyne co to ma gadane. Wszystko brać na piśmie, aczkolwiek nie zdziw się lojalką na dzień dobry którą dobrze przeczytaj i zastanów się przed podpisaniem oraz milionem aneksów do umowy. NIE POLECAM.
qwerty 2017-05-04 07:55
Chociaż dobrze, że inni nie wiedzą ile zarabia manager i za co dostaje kasę :-(
Miomio 2017-07-04 10:24
Bardzo zgrany, młody zespół, dzieje się dużo, nie sposób się nudzić. Wypłaty w ustalonym terminie, plusem zapewniony transport do miejsca pracy. Przy zaangażowaniu możliwe gratyfikacje finansowe.
Nick 2017-07-09 12:41
Miomio, a poza tym wszystko ok z percepcją otoczenia? Nie wprowadzaj ludzi w błąd. Tam zarabia właściciel i "manager", reszta to śmieciówki i lojalki bo przecież tam jest technologia nieziemska.
Zostaw swoją opinię o Neodynamic - Tyniec Mały
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Neodynamic