brak logo

Apena-Remont Sp. z o.o.

Bielsko-Biała

Opinie o Apena-Remont Sp. z o.o.

ww 2014-06-20 12:38
witam,
jak u was z płacami.
czy macie jakieś socjalne, premie itp. ?
Jaka atmosfera, szefostwo?
pracownik 2014-07-29 21:55
Płacą na czas, raczej nie dużo, ale nie oszukują i nie kantują, są premie, premie świąteczne, ubezpieczenia, pod pewnymi warunkami wakacje pod gruszą, nawet dla pracowników ze stażem premia w formie opłacania 3 filaru. Co do szefostwa to zależy jaki dział, Prezes jest ok ale co do kierowników i mistrzów to chyba najlepiej jest w dziale mechanicznym (pracować trzeba ale traktują cię jak człowieka). Atmosfera jak najbardziej poprawna, ludzie raczej mili, ale jak wszędzie są wyjątki.
Ex pracownik 2014-10-28 10:49
Ogolnie firma uczciwa jezeli chodzi o place i rzeczy z tym zwiazane. Co do szefostwa wszystko zalezy na jakim oddziale. Najgorzej jest na obrobce wiorowej z powodu mistrza oddzialowego. Jest to gosc ktory nie ma pojecia o czymkolwiek, ale jego mocna strona jest gadka ktora kazdego kto sie na nim nie poznal umie przekabacic. Kolejna kwestia sa oszczednosci ktore sa tylko najnizej czyli u szarego pracownika podczas gdy w biorach siedza osoby ktore doslownie nic nie robia tylko siedza... I to jest smutne..
eks-pracownik nr 2 2014-12-06 23:28
Zgadzam się, firma ok. Płacą średnio, ale na czas itd. Można dorobić w nadgodzinach albo w soboty.
Atmosfera niezła. Oczywiście zdarzają się różne sytuacje.
Na obróbce majster jest królem, kierownikiem, tak się sam tytułuje. Nie mając pojęcia o robocie, siedzi w kanciapie i kombinuje. Jeśli nie jesteś odporny, to wejdzie na głowę. Szkodliwy na nerwy, cerę i wywołuje zgagę. Nie do przeskoczenia. Ludzie uciekają powoli.
Dział mechaniczny jest rzeczywiście lepszy. Inne zarządzanie, bardziej fachowe i traktują pracowników odpowiednio. Praca raz cięższa, raz lżejsza, ale ogólnie nie jest bardzo uciążliwa. Obsada stała, w porządku. Z kierownikiem i majstrami da się dogadać.
Biura, jak to biura. Wiadomo, tam się zdarzają osoby, które swoją pracę traktują jak przechowalnię.
Piotr 2015-03-27 12:51
Moim zdaniem firma to zbieranina słabej klasy ludzi nie mających pojęcia o pracy.
Prezes udaje greka i nic nie widzi. Kierownicy kręcą swoje sprawy na boku i udają idiotów. Maszyny remontowane przez Apene to ładnie wyglądające ale słabe gatunkowo. Pracuję tam kilka lat i kasa praktycznie taka sama, ale da się na boku dorobić.
jw23 2015-04-11 12:18
za często usuwają opinię o tym ;królu ;ze obróbki ,ziomek mówił że to prawda -szkoda chłopaków co tam robi
Adam 2015-05-04 20:48
Firma bardzo dobra, płacą bardzo uczciwie i zawsze na czas, liczne premie i nagrody dla najlepszych pracowników. Co prawda nagrody mogłyby być "nieco" wyższe by zmotywować, a nie zdołować pracowników. Atmosfera bardzo dobra.
jw23 2015-05-05 21:45
bylem dzisiaj tu!i patrze a biurowi wrescie zajarzyli ze jest taka stronka i glupoty zaczeli wypisywac -patrz (adam)
J-23 2015-05-05 23:19
To nie Adam, to Mariusz, ten z dołu ;)
józek 2015-05-10 12:53
A może twardy dysk?
J-23,5 2015-05-10 23:44
no tak może to on. podobno potrafi ogarnąć komputera
Adam 2016-08-25 06:51
Firma zatrudnia słabej klasy specjalistów. Znalazło by się pare wyjątków, ale jak nie będziesz odporny to nadzór zaraz Cie naprostuje głupią gatką. Buble na czele z Bublewiczem lecą równo zarówno z biura, obróbki i na mechanicznym.
Emil 2017-06-30 15:11
Atmosfera w firmie coraz gorsza coraz więcej ludzi sie zwalnia i myślą o innej pracy a to wszystko przez jednego człowieka z kosmosu zwanego SZEFEM PRODUKCJI który wziął by się do pracy a nie siedział przed monitorem i patrzył w kamery nie mówiąc już ze czai sie za maszynami i podsłuchuje co mówią inni. Place tez kiepskie dadzą 40gr podwyżki i oczekują od pracowników nie wiadomo co najlepiej wychodzą nowo przyjęci maja tyle samo na godzinę niż pracownicy którzy posiadają kilkunastoletnie doświadczenie ale podobno w starych pracowników sie już nie inwestuje.
Zostaw swoją opinię o Apena-Remont Sp. z o.o. - Bielsko-Biała
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Apena-Remont Sp. z o.o.