Opinie o Proengineering Henryk Kaciniel w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Proengineering Henryk Kaciniel. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Proengineering Henryk Kaciniel o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Proengineering Henryk Kaciniel w Kraków

Ja Nowy wpis

Teraz w firmie na pewno jest cudownie bo pracownik który tylko stwarzał problemy jest tylko złym wspomnieniem. Pozdrawiam fałszywców z samej góry i normalnych również

Anonim Nowy wpis

Powiem tak , pracowałem tam do stycznia 2018 prawie 2 lata. Od września jest nowy dyrektor (wcześniej nie było ) . Do września w firmie było wszystko spoko , ludzie spoko , szef Heniek bardzo w porządku zawsze można było się z nim dogadać. A od kiedy jest dyrektor masakra ODRADZAM. Mobbing na maksa , Heniek udaję że nic nie widzi skoro ma dyrektora , śmieszne pieniądze jak dla spawaczy tig, aha zapomnij że w tej firmie tylko spawasz- robisz wszystko i to nie tylko ślusarka ale i wózki i gięcie, walcowanie aha i bez bardzo dobrej znajomości rysunku tech. Nie macie co próbować. Oczywiście jest w firmie jeden dupowlaz który wszystkich sprzedaje i kradnie, i jest najlepszy na świecie. UWAGA W FIRMIE MOŻNA ŁATWO PAŚĆ OFIARĄ NIESLUSZNYCH OSKARŻEŃ O KRADZIEŻ. Sa też plusy ale moim zdaniem nie warto za dużo stresów za śmieszne pieniądze, na kasie więcej zrobicie.

Admin Nowy wpis
@Anonim

Czy ten dupowłaz Co kradnie ma piękne nazwisko????????????????

Cezary Nowy wpis

Może dowiem się jaka jest atmosfera w firmie? Z niektórych wpisów to nie wypada dobrze!!

Pan M.M. to człowiek który przebija Judasza. Taki prawdziwy katolik. Obrabia dupe każdemu a udaje kolegę. Żal mi go może miał trudne dzieciństwo, może ksiądz go skrzywdzil. Modlę się za niego biedny człowiek.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Proengineering Henryk Kaciniel? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
OBIEKTYWNY HA HA HA

Kubuś :) po Twoim odejściu firma ledwo co daje rade a szef płakał jak odchodziłeś ;) ,myśle ze połowa Europy bije sie o takiego fachowca :) A panowie J i P ( SUPER FACHOWCY ) nie mogą do dzis otrząsnąć sie po stracie takiego fachowca ;)

benny43

Praca ok, ludzie ze starej ekipy fałszywi zwłaszcza panowie M, S, J jeszcze by się kilku znalazło. Szef ok. Kasa na czas. Pozdrawiam!

ĺukas

Przychodzisz do pracy masz spawac a tu zamiast spawania montera,ślusarka,czyli wszystko dobrze ze wytrzymałem tylko 1 dzień . Teraz robię w firmie w której wiedzą na jakie stanowisko mnie przyjęli . Info dla hr-u piszcie uczciwie w ogłoszeniu na Jakie stanowisko szukacie szamujcie czas iinnych ludzi bo z taki pieniądze to i tak bym nie Robił.

Kuba

robota ok , szef super , oczywiście w firmie są osobniki Pan J...... Super spawaczem i panem P...... super giętaczem którzy tylko chodzą nic nie robą, obserwują i podpierdzielają no i chyba myślą że to oni są majstrami (bo ze starej ekipy) stara ekipa jest mniejsza od młodej ale to przecież fachowcy samouki chyba którzy w dupi.. byli i gów.. widzieli:) to jest ok. Wszystko dzięki temu że większość to nowi no i majster Sławek bardzo równy gość .

butik

Niestety nie przyjęli mnie na spawacza, bo zawaliłem próbkę na rurze nierdzewnej, a byłem dopiero co po kursie, po 2 tygodniowej przerwie w spawaniu. Była komenda - spawaj rure, a jak, to nie ma znaczenia. Obecnie zatrudniłem się w innej firmie w Krakowie, gdzie spawam nierdzewkę (sam na warsztacie w pracy uczyłem się spawać, zostałem rzucony na głęboką wodę) i płacą znacznie więcej, niż oferowali w tej firmie. Obecnie spawam bardzo dobrze i nikt nigdy złego słowa nie powiedział na mój spaw, wręcz szefowie są zachwyceni, że złoto i błękit wychodzi na licu. Niech żałują, że świeżaka nie przyjęli, bo by mieli lojalnego pracownika.

exw

Kto tam pracował ten wie. Jak ktoś ma smyk to zarobi dobrze. Właściciel jest normalny tylko dupa mu stwardniała jak mu pracownicy w te dupę dawali. Obgadywanie i podpierdalanie...no i święci fachowcy pan M i S (i te ich czułe szepty do uszka). Robota super, nowe technologie ale trudno się przebić przez grono fachowców żeby się czegoś nauczyć...chociaz nie ma sie od kogo uczyć...same fachowce samouki. Czasem żałuje, że odszedłem ale tylko przez atmosferę tam panującą między pracownikami. Szkoda mi tylko prezesa.

QQłeczka

Szef w miare ok. Jednak ma "talent" do otaczania się kretynami. Atmosfera raczej kiepska. Każdy pod każdym dołki kopie. Praca dosyć stresująca i z dnia na dzień nabiera tępa. Pozdrawiam.

Ja tam pracowałem 2 lata temu i powiem, że było całkiem w porządku. Atmosfera bardzo dobra, a właściciel równy gość. Pieniądze jak na Polskę dość przyzwoite i co najważniejsze zawsze na czas. No, niestety ludzie i firmy się zmieniają. Ostatnio słyszałem, że zaszły pewne zmiany na gorsze.

Nie mówię , że tak jest teraz , tak było kiedyś kiedy tam pracowałem porównaj daty . 3 lata to duża różnica. Kiedyś było przyzwoicie .

Krzycho

(usunięte przez administratora)dałbyś spokój takie bajki opowiadać o firmie, przecież dzieci wolą słuchać Lady Gagi niż takich baśni.

Nooo ;) właściwie to się zgadza a ludzie to są tam jedyni w swoim rodzaju . Obijanie się i "lewe ręce do pracy" nietolerowane nawet między pracownikami . Sumienność , precyzja i posiadanie rozumu wysoce wskazane przy próbie przyjęcia się . Atmosfera dość miła.

Zostaw merytoryczną opinię o Proengineering Henryk Kaciniel - Kraków

• Jak się pracuje w Proengineering Henryk Kaciniel?

Zobacz opinie na temat firmy Proengineering Henryk Kaciniel tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Proengineering Henryk Kaciniel
  • 214