brak logo

Proengineering Henryk Kaciniel

Kraków

Opinie o Proengineering Henryk Kaciniel

anonim 2011-02-09 08:11
Nooo ;) właściwie to się zgadza a ludzie to są tam jedyni w swoim rodzaju . Obijanie się i \"lewe ręce do pracy\" nietolerowane nawet między pracownikami . Sumienność , precyzja i posiadanie rozumu wysoce wskazane przy próbie przyjęcia się . Atmosfera dość miła.
Krzycho 2014-05-15 22:13
(usunięte przez administratora)dałbyś spokój takie bajki opowiadać o firmie, przecież dzieci wolą słuchać Lady Gagi niż takich baśni.
anonim 2014-10-01 16:42
Nie mówię , że tak jest teraz , tak było kiedyś kiedy tam pracowałem porównaj daty . 3 lata to duża różnica. Kiedyś było przyzwoicie .
Adam 2015-02-28 17:32
Ja tam pracowałem 2 lata temu i powiem, że było całkiem w porządku. Atmosfera bardzo dobra, a właściciel równy gość. Pieniądze jak na Polskę dość przyzwoite i co najważniejsze zawsze na czas. No, niestety ludzie i firmy się zmieniają. Ostatnio słyszałem, że zaszły pewne zmiany na gorsze.
QQłeczka 2015-06-19 01:37
Szef w miare ok. Jednak ma "talent" do otaczania się kretynami. Atmosfera raczej kiepska. Każdy pod każdym dołki kopie. Praca dosyć stresująca i z dnia na dzień nabiera tępa.
Pozdrawiam.
exw 2015-10-15 22:06
Kto tam pracował ten wie. Jak ktoś ma smyk to zarobi dobrze. Właściciel jest normalny tylko dupa mu stwardniała jak mu pracownicy w te dupę dawali. Obgadywanie i podpierdalanie...no i święci fachowcy pan M i S (i te ich czułe szepty do uszka). Robota super, nowe technologie ale trudno się przebić przez grono fachowców żeby się czegoś nauczyć...chociaz nie ma sie od kogo uczyć...same fachowce samouki. Czasem żałuje, że odszedłem ale tylko przez atmosferę tam panującą między pracownikami. Szkoda mi tylko prezesa.
butik 2015-12-05 22:01
Niestety nie przyjęli mnie na spawacza, bo zawaliłem próbkę na rurze nierdzewnej, a byłem dopiero co po kursie, po 2 tygodniowej przerwie w spawaniu. Była komenda - spawaj rure, a jak, to nie ma znaczenia. Obecnie zatrudniłem się w innej firmie w Krakowie, gdzie spawam nierdzewkę (sam na warsztacie w pracy uczyłem się spawać, zostałem rzucony na głęboką wodę) i płacą znacznie więcej, niż oferowali w tej firmie. Obecnie spawam bardzo dobrze i nikt nigdy złego słowa nie powiedział na mój spaw, wręcz szefowie są zachwyceni, że złoto i błękit wychodzi na licu. Niech żałują, że świeżaka nie przyjęli, bo by mieli lojalnego pracownika.
Kuba 2016-06-05 21:51
robota ok , szef super , oczywiście w firmie są osobniki Pan J...... Super spawaczem i panem P...... super giętaczem którzy tylko chodzą nic nie robą, obserwują i podpierdzielają no i chyba myślą że to oni są majstrami (bo ze starej ekipy) stara ekipa jest mniejsza od młodej ale to przecież fachowcy samouki chyba którzy w dupi.. byli i gów.. widzieli:) to jest ok. Wszystko dzięki temu że większość to nowi no i majster Sławek bardzo równy gość .
ĺukas 2016-06-16 23:38
Przychodzisz do pracy masz spawac a tu zamiast spawania montera,ślusarka,czyli wszystko dobrze ze wytrzymałem tylko 1 dzień . Teraz robię w firmie w której wiedzą na jakie stanowisko mnie przyjęli . Info dla hr-u piszcie uczciwie w ogłoszeniu na Jakie stanowisko szukacie szamujcie czas iinnych ludzi bo z taki pieniądze to i tak bym nie Robił.
benny43 2016-06-26 20:46
Praca ok, ludzie ze starej ekipy fałszywi zwłaszcza panowie M, S, J jeszcze by się kilku znalazło. Szef ok. Kasa na czas.
Pozdrawiam!
OBIEKTYWNY HA HA HA 2016-06-30 18:29
Kubuś :) po Twoim odejściu firma ledwo co daje rade a szef płakał jak odchodziłeś ;) ,myśle ze połowa Europy bije sie o takiego fachowca :) A panowie J i P ( SUPER FACHOWCY ) nie mogą do dzis otrząsnąć sie po stracie takiego fachowca ;)
Pracownik 2017-02-10 22:08
Pan M.M. to człowiek który przebija Judasza. Taki prawdziwy katolik. Obrabia dupe każdemu a udaje kolegę. Żal mi go może miał trudne dzieciństwo, może ksiądz go skrzywdzil. Modlę się za niego biedny człowiek.
Zostaw swoją opinię o Proengineering Henryk Kaciniel - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Proengineering Henryk Kaciniel