brak logo

Fadroma Development Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o Fadroma Development Sp. z o.o.

ziutek 2013-12-12 23:37
nie nie nie odradzam tam moze kiedys chciało sie dostac do tej firmy obecnie jest tragedia sam sie przekonałem a wszystko przez pania kierownik[usunięte przez moderatora] umowa smieciowa stawka rozniez zwolnienia z nic nawet sie nie dowiesz za co nie polecam
0102030405 2014-04-22 18:06
Firma przyjazna dla ludzi, którzy chcą coś osiągnąć. Ma własny produkt, rozwojowa. Ktoś, kto udaje, że pracuje nie powinien tu trafić. Wynagrodzenie adekwatne do wkładu w postaci własnej pracy jak wszędzie. ISO, doskonalenie zawodowe w razie potrzeby, możliwość przyuczenia. Polecam. Doświadczyłem.
EASY 2014-04-22 18:45
Coś w tym jest. Pracuję tam już kilka ładnych lat. Dbją o ludzi, którzy coś sobą reprezentują. Płace jak wszędzie, chcesz pracować to zarobisz. Liczysz na profity bez zaangażowania, to nie przychodż. Specjalistyczna produkcja, która wymaga. Śmiało mogę polecić wszystkim, którzy mają pomysł na życie. Kolega w/w najwyraźniej chciał zagościć na chwilę. To jest miejsce dla ludzi z chęcią do pracy i z chęcią osignięcia czegoś. Warte zachodu.
zainteresowany 2014-04-27 01:57
Na jakim stanowisku pracujesz?
to nie ja, to nie ja 2014-05-21 16:49
Zainteresowany na stanowisku jakim pracuje EASY to są za wysokie progi jak dla ciebie. Chociaż jak masz dobre wykształcenie i chody to masz szansę je objąć bo wkrótce owa siwa pani EASY idzie na emeryturę, ma już swoje lata (patrząc po retro fryzurze to jest rocznik 1939-1945) i już dawno osiągnęła wiek emerytalny więc może już pilnować wnucząt, prawnucząt lub nawet pra-prawnucząt a ty masz szansę wbić się na jej miejsce tylko musisz wygryzc małego maratończyka z lornetkami firmy Ray-Ban na nosie bo ona jest następna w kolejce. Zycze powodzenia w aplikowaniu
Karol 2014-06-05 21:06
Jak dla mnie spoko, robi się to się ma kasę. W żadną politykę nie wnikam, robię swoje i idę do domu. Kierowniczka jak dla mnie spoko, jest na co popatrzeć. Firma jako taka rzetelna, pieniądze na czas, umowa mi się trafiła normalna. Jak ktoś chce pracować to się odnajdzie.
A. Choroszkiewicz 2014-06-05 22:43
Karolu na jakim stanowisku pracujesz? czy to prawda że szukają kierownika produkcji/szefa zakładu? mój zakład zostaje rozwiązany więc szef porozsyłał CV pracowników po innych zakładach i miałem tel. z Fadromy z zapytaniem o możliwość objęcia stanowiska kierownika produkcji/szefa zakładu. Jak wygląda zarządzanie w tej firmie? Dlaczego obecny kierownik odchodzi? Jak możesz to napisz coś więcej abym mógł się lepiej przygotować na rozmowę w sprawie pracy.
Fadroma 2014-06-06 15:48
W Fadromie mają nastąpić zmiany, 1 osoba ma być zwolniona dyscyplinarnie z wpisem do akt (spec.organizacji produkcji)gdyż nadużywa swoich kompetencji i nie wywiązuje się ze swoich zadań ( przestoje w planowaniu i zmusza pracowników do pracy niezgodnie z przepisami prawa pracy i BHP) - tutaj ma być zatrudniony nowy planista. Jeśli chodzi o kierownika to będzie degradacja na poprzednie stanowisko - toczy się wew. dochodzenie w firmie gdyż są podejrzenia że zatrudnia pracowników czerpiąc z tego korzyści materialne (został tak zatrudniony spawacz z ukrainy), następnie jeśli nie zostaną dotrzymane terminy dostaw maszyn do kopalni kierownik razem ze specjalistą ds organizacji produkcji będą pociągnięci do odpowiedzialności materialnej za działanie na szkodę firmy - czyli zapłacą kary ze swojej kieszeni a skończyć się to może pozwem prawnym Fadromy przeciwko ww osobom. Dlatego firma szuka kogoś obrotnego, bez przeszłości karnej i bez problemów alkoholowych jakie ma aktualny kierownik. Każdy kto jest zainteresowany to może się zgłaszać ze swoim CV do kadr lub dyrekcji.
kontroler 2015-01-12 15:54
Witam, nie wiecie czy Fadroma coś jeszcze spawa i czy szuka kontrolera jakości na spawalnie? planuję wysłać tam CV, mam 8-letnie doświadczenie w badaniach NDT (w met. VT,PT,MT,RT,UT). Słyszałem że kiedyś to była duża i bardzo dobra firma a teraz mało co o niej piszą. Jeśli coś wiecie to proszę o info.
Z 2016-02-02 14:48
Nie polecam.
Wiesz kto 2016-02-18 13:24
Elunia, Fadroma upada, skończy się niedługo chodzenie w żakiecikach, ale zawsze możesz do mnie zadzwonić, załatwię Ci robotę na montażu :*.
alex 2016-09-17 06:14
Fajna ciekawa praca ale cały obraz psuje pani prezes ktora jest najsłabszym ogniwem tej firmy.
Spawacz 2016-12-01 06:56
Spawacze ile zarabiaja ?
Spaw 2017-02-08 10:09
Pracowalem jako spawacz nie polecam
Zostaw swoją opinię o Fadroma Development Sp. z o.o. - Wrocław
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Fadroma Development Sp. z o.o.