PRInż-1 Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych

gość 2013-04-17 13:54
Tylko dla zdesperowanych.
Michał 2014-04-04 16:43
Witam serdecznie.
Gdyby ktoś z Państwa, poszkodowanych przez generalnych wykonawców dróg i autostrad w Polsce był zainteresowany odzyskaniem należności, to proszę o kontakt(usunięte przez administratora)
Oszukany 2015-03-28 22:33
W grudniu 2014r wykonałem zlecenie dla PRInż-1 Sp. z o.o. przy budowie S69. Termin platnosci 30 dni, niestety jest 28 marzec 2015r a platnosci brak !!!Stanowczo odradzam wspolprace z PRInż-1 Sp. z o.o.
Maja 2015-04-16 13:01
Niestety potwierdzam powyższą opinię, nie płacą i nie ma z kim rozmawiać na temat niezapłaconych faktur, odradzam jakąkolwiek współpracę!!!
Michał 2015-05-05 13:28
Witam serdecznie.
Gdyby ktoś z Państwa, poszkodowanych przez generalnych wykonawców dróg i autostrad w Polsce był zainteresowany odzyskaniem należności, to proszę o kontakt: depo220@wp.pl
niezadowolony 2015-06-30 08:48
PRInż-1 Sp. z o.o. nie polecam współpracy brak płatności za wykonane usługi ponad pół roku od wykonania
steq 2015-06-30 11:44
Witam. Miałem zamiar podjąć współpracę z tą firmą ale po przeczytaniu opinii już nie jestem do tego przekonany. Proszę o jakieś szczegóły co do problemów z wypłacaniem faktur.
Debtsolutions 2015-07-27 15:39
Witam, pomagamy z PRInż-1 w odzyskaniu należności. Biuro@debt-solutions.pl lub(usunięte przez administratora)
Adam 2015-09-18 10:04
Witam,

prowadzimy sprawy o zapłątę przeciwko PRInż, info pod adresem adamkancelaria @poczta.fm albo tel ( usunięte przez administratora )
Michał 2015-10-16 11:41
Witam,
Odzyskujemy należności dla poszkodowanych podwykonawców z takich inwestycji budowlanych jak: Kozienice, droga ekspresowa S69, obwodnica Gdowa, trasa Dzierżoniów - Łagiewniki. Zapewniamy skuteczność działań i profesjonalną obsługę. Zachęcamy do współpracy. Kontakt: depo220@wp.pl
zdesperowany 2016-02-07 23:13
złodzieje 20 lat pracy , lata w delegacji miesiąc przerobiony z sobotami i godzinami nadliczbowymi 1400 zł na rękę .Deszcz,śnieg,mróz zakaz zejścia do szatni.Obóz przymusowej pracy!.
xyz 2016-04-05 14:53
nie polecam, chyba że za gotówkę, ale marne szanse na podpisanie umowy.
Zostaw swoją opinię o PRInż-1 Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie PRInż-1 Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych