Opinie o K2 Wadowice Mirosław Kwaśny w Klecza Dolna

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy K2 Wadowice Mirosław Kwaśny. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w K2 Wadowice Mirosław Kwaśny o rekrutacji.

Branże: Maszyny i części do maszyn - produkcja maszyn obróbczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o K2 Wadowice Mirosław Kwaśny w Klecza Dolna

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w K2 Wadowice Mirosław Kwaśny?

Klinexamfa Nowy wpis

Raczej bez umowy.

Wladyslaw Nowy wpis

Pań Miroslaw to kręt,oszust,naciągacz znany wadowickiej policji obiecał zwrot wyludzonych pieniędzy których do dzisiaj nie ma zamiaru oddać wyślesz mu kasę koniec kontaktu jak takim (usunięte przez administratora) można być

Irena Nowy wpis
@Wladyslaw

A Ty piszesz jako pracownik czy też jako klient? Zastanawiam się czy pracownicy dostają wypłaty w terminie i jak się układa współpraca z ich punktu widzenia

BB

Panie Mirosławie zablokował Pan telefon męża jak zaczął sie upominać o zwrot zabezpieczenia transakcji z Ukrainą. Tak sie przedsiębiorstwa nie prowadzi. Dzisiaj odebał Pan rozmowę z innego nr telefonu ale w trakcie się Pan wyłaczył. Prosimy o kontakt i zwrot pieniędzy bo potraktujemy to jako wyludzenie

@BB

Wyłudzenie? Od dłuższego czasu nic tu się nie pojawiało, ciekawe czy tu jeszcze zagląda? A może próba podjęcia się kontaktu osobistego? Wtedy to chyba raczej trudno się rozłączyć

JA Nowy wpis
@Jolanta

Pani Jolanto . Proszę się przedstawić to udzielę pani odpowiedzi czy może jako anonim pani wygodniej . Jest to strona gdzie każdy pisze to co chce ja mógłbym np. napisać ze Pani J....... jest tak czy owaka i ? Poza tematem Pani BB i pan Dimitri to jeden temat to znajomi , współpracownicy gdzie . Mógł bym bardzo prosto wytłumaczyć w czym rzecz ale to nie miejsce na to i po co ludzi wścibskich który nie maja co robić tylko wylewać jakieś dziwne komentarze na tej stronie karmić i dawać pożywkę :)

Dmitry

To (usunięte przez administratora) a nie przyzwoity człowiek !!! Miałem z nim do czynienia i (usunięte przez administratora) mnie za cenę !!!! Nie miej interesu z prasą!!!

@Dmitry

Widzę coraz więcej tych negatywów się tutaj zbiera. :/ A w Twoim przypadku co konkretnie się stało? :(

@Dmitry

Kupił maszynę warta 3500 euro za 1900 euro , następnie miał ja sobie odebrać i temat zamknięty jednak nie odebrał sobie przysłał firmę zewnętrzna , kazał sobie jeździć po składach celnych odprawiać i płacić za odprawę. Groził jeszcze ze jak się nie pojedzie z nim dziś tylko jutro to trzeba mu 200 euro kary zapłacić . MASAKRA

@Jolanta

Pani Jolanta to kto . Proszę napisać to pani wyjaśnię

Aplikowałeś do firmy K2 Wadowice Mirosław Kwaśny? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
Vinci

A my tylko poprosimy o wpłatę pieniążków za fv. Miała być przedpłata i Pan Mirosław "JUŻ wysyła potwierdzenie przelewu" od 40 dni. Panie Mirosławie zachęcamy jednak do zapłaty fv

M.K
@Vinci

Zaplaciłem rok temu :)

@Vinci

Pani VINCI już dawno zapłacone czy nie ?

Emilia

Cuda na kiju, właściciel użera się z klientami na stronie dla... pracowników. Może lepiej jednak napisać, jakie warunki dostają mechanicy z doświadczeniem? Nie wiem, czy warto, aby mąż się zgłosił do pracy :)

właściciel
@Emilia

właściciel użera się z klientami na stronie dla... pracowników. Pani Emilio od kogo taka informacja ze potrzebny mechanik z doświadczeniem

@Emilia

To strona to jakaś porażką każdy pisze to co chce ciekawe czy jak napisze komentarz do firmy GOWORK tez się pojawi czy akurat tu nie

Czy obecnie polecacie firmę jako pracodawcę? A jak z dodatkami socjalnymi?

Mary

Uważajcie na tą firmę. wszystkie komentarze powyżej, że to są (usunięte przez administratora) - TO PRAWDA. (usunięte przez administratora) JAKICH MAŁO. (usunięte przez administratora) remont polega TYLKO na odmalowaniu maszyn nie odbierają telefonów nie uwzględniają reklamacji długo by pisać - SZCZERZE NIE POLECAM!!!

@Mary

Mary zadzwoniła do nas ze chce kupiuc 2 maszyny ale stac ja tylko na jedna . Chciala by zaplacic za jedna droga dostac na nie oprocentowane raty . Stwierdziła ze nie dostanie kredytu ani leasingu w banku lub podobnej instytucji bo nie ma możliwości po wielu prośbach zgodziliśmy sie zabrała maszyny używała ponad miesiac bez jakich kolwiek problemow jak nadszedł czas zapłaty ze nie zaplaci bo maszyna nie dziala mimo ze wyjezdrzałą z z wadowic byłą sprawna mamuy nagrany film . Zaczeły sie problemy jak to bywa kiedy trzeba za coś zapłacić a uszkodzenia powstałe w wyniku swojego uzytkowania naprawic , Ponownie zgodziliśmy się ulegliśmy i na nasz koszt naprawiliśmy to co popsuła. Po kiku dniach peka jej balon w maszynie ponoć znowu z naszej winy. Za ktory to zarządała od nas 600 pln. nie zgodziliśmy sie z tym poprosilismy aby wysłala go do nas i go jej wymienimy na nasz koszt mimo ze tk juz 2 miesiace używania maszyny . A czy jak kupimy używany samochod i po 2 mieisacach złapiemy gume tez pojedziemy do komisu i zażądamy naprawy :) chyba nie jednak my znowu na wzłasny koszt nie tyle naprawili co wymienili na nowy w/w balon. Sprawna czesc odesłali do klientki. Po 14 dni telefon ze znowu jej peknoł balon i ze chce zwrotu gotowki itp . Grzecznie poprosilismy aby nam wysłala balon poniewaz jest nowy bedziemy go reklamowac u producenta po czym zostalismy kilka razy obrażeni wyzwani itd. i z tond nie odbiereanie telefonow ale ile mozna wtysłuchiwac niczym nie popartch obelk i wyzwisk i gróźb ? Chcialbym nadmienic ze kiedy klientka kupowała za gotowke inigdy nie było problemow z maszynami na wyżej wymieniana maszyne wczesniej dostała 20 % upustu , maszyna została wydana bez zapłacenia za nia jakiej kolwiek gotowki , następnie 2 razu naprwiono maszyne poza jakom kolwiek gwarancja na nasz koszt i tak wyglada sprawa .

MGR
@M.K.

cyt. "Zaczeły sie problemy jak to bywa kiedy trzeba za coś zapłacić" własnie mamy problemy z Pana firmą. Najlepiej krytykować siebie a samemu nie być w porządku. Czekamy na płatność od ponad dwóch miesięcy na marne 1 tyś złotych. Możesz zacząć trzeba od siebie?

Mirosła Kwaśny
@MGR

Prosze się przedstawić i bardzo proszę o wyjaśnienie czego dotyczy zaplata tzn wspomniany 1.000 pln

Konstanty

Firma bardzo sie zmieniła w porównaniu do tej z 2001r. , spokojnie można polecać prace.

Irek

Osobiście polecam pracę w tej firmie. Jako młody pracownik zdobyłem tam duże doświadczenie oraz poznałem wielu wspaniałych znajomych. Zarobki jak na pierwszą pracę były zaskakująco dobre. Atmosfera fantastyczna, praca w młodym dynamicznym zespole. Z łezką w oku wspominam tam pracę...

Jolanta

@Wz.l, na forum Gowork niedozwolone jest opisywanie i obrażanie innych osób. Mówi o tym regulamin strony, który zaakceptowałeś dodając komentarz, więc proszę abyś się do niego stosował: https://www.gowork.pl/regulamin Inaczej Twój komentarz może zostać usunięty. Czy pracujesz w K2 Wadowice? Jeśli tak to zachęcam Cię do wyrażenia opinii o samej pracy w tej firmie.

Maciej Jarosz

Szczerze polecam firmę K2 Wadowice ! Sprowadzili mi dwie maszyny takie o jakie prosiłem, czas realizacji około 8 dni roboczych, ceny bardzo konkurencyjne, mile i uczciwe chłopaki. Wszystko na plus, polecam !

Wz.l
@Maciej Jarosz

(usunięte przez administratora) przecież to ty pisałeś sam sobie te dobre opinie,ty (usunięte przez administratora) .

Jolanta

@Vinci Rozumiem Twój niepokój, ale musisz jedynie pamiętać o tym, że nie zwracamy się do swoich współpracowników w sposób personalny. Jak długo firma K2 Wadowice zwleka z wypłatą? Jeśli długo to uważam, że warto byłoby to zgłosić zarządowi. A Ty jak myślisz?

Daniel

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

M.K.

Jakiś absurd . Jesli to prawda prosze o jaki kolwiek dowo a wyrownam panu straty

M.K.

OSZUSTKA . ZAPLACONO 6 FAKTUR W CENIE BRYTTO Z VATEM DO DNIA DZISIEJSZEGO NIE WYSŁAŁA FAKTUR

Hhaha. ciekawe kto z firmy k2 wadowice napisał tą opinie, porażka!!!!

HAHAHA PEWNIE JAKIS ANONIM

Zadora stolarstwo

Konkretna firma, szybko, prosto, na temat. Polecam

Adrian

Czytałem te wszystkie opinie i szczerze balem się robić z ta firma interesów, jednak nie mogłem nigdzie znalesc maszyny która mi będzie odpowiadać parametrami i cena, zaryzykowałem. Pojechałem na miejsce firmy i... wszystko w porządku z nimi. Jak powiedzieli przez telefon o stanie maszyny tak rzeczywscie było, maszyna u mnie na miejscu od kilkunastu dni i żadnych przykrych niespodzianek. Z mojej stroiny mogę polecić !

Zostaw merytoryczną opinię o K2 Wadowice Mirosław Kwaśny - Klecza Dolna

K2 Wadowice Mirosław Kwaśny
2.3/5 Na podstawie 6 ocen.
  • ul. Sadowa 1A lok. 9
    34-100 Klecza Dolna