Opinie o Posbau S.A. w Rogoźno

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Posbau S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Posbau S.A. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Posbau S.A. w Rogoźno

Kacper Nowy wpis

A jakie według Was są minusy pracy w firmie?

Polonez02 Nowy wpis

Szczątki po PUBR i przekształcony w POSBAU to zasługa Zarządu w latach 1995 do 2012 a reszta to już z górki. Rada Nadzorcza zadowolona z tysiaka a Prezesi kokosy,sami działali na swoją stratę i akcjonariuszy. Zakupywane akcje w 1990-91 faktycznie po 5 milionów [milion plus z dywident 4- miliony ] czyli ok 3-y średnie krajowe za akcje firma była tego warta.Teraz mimo sprzedania ok 95 % akcji Drukarni pozostał spory majątek,ok.200 zł na akcję w każdym milione.Czynny hotel i najem lokali,zyski ok 0.5 miliona na 5000 akcji.Propozycje Drukarni odkupienia reszty po 800 zł zaniżone tak z 15 razy lepiej trzymać akcje.

bazyliszek16 Nowy wpis

Unikajcie ich jak ognia. To tylko oszuści odpychający swoją odpowiedzialność. Do tego szukają haków na odbiorców i stawiają ich w niezręcznej sytuacji tj. ze w okresie gwarancji musisz sie dopominac o wykonanie przez nich prac - ale tego nie robią - przy jednoczesnym komunikacie, że jesli sam cos zaczniesz robić to stracisz gwarancję! I koło się zamyka a inwetycja się degraduje, niszczeje i jest praktycznie nie do przywrócenia bez uszczerbku dla budowli. Dla mnei niewiarygodna firma i ludzie nią zarządzajacy. Przestrzegam tez podwykonawców. A dla zainteresowanych zapraszam do Piły do MOSir-u gdzie postawili kilkadziesiąt domkow drewnianych, które po roku zaszły pleśnią, pruchnieją itd. Do tego najparwodopodobniej wejdzie tam Prokurator gdzy marnotrawstwo oraz podejrzenia o korupcję jest niezaprzeczalne

Boryna Nowy wpis

Kiedy ta padlina wreszcie zakończy działalność-przecież to już jest najwyższy czas

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Posbau S.A.? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Aga

Witam. Kto współpracował z firmą wie że uzyskanie zwrotu kaucji gwarancyjnej graniczy z cudem jest ona traktowana jak dodatkowa premia dla zarządu. Zgadzam się z poprzednimi wpisami firma nie płaci podwykonawca. Odradzam współpracę bo można zbankrutować.

Polonez02

Firma działała dobrze dopiero jak parę osób zawłaszczyło nią i wszystko byle teraz wydoić kasę pozbawiając zysku netto oraz pomijając akcjonariuszy to równa pochyła.Czas wymiany decydentów może teraz jak wchodzi inny inwestor coś będzie się działo.

JASIU

Firma -dno, po co to jeszcze istnieje , ludzi traktuje sie tu bardzo nieciekawie nigdy nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!1

Witam Wykonałem zlecenie dla Firmy POSBAU i miałem rozliczenie etapowe. W trakcie trwających prac Firma wypłacała pieniaszki za wystawione f.wat Lecz w momęcie wystawienia faktury końcowej stwierdzono że pieniążków na zapłacenie ostatniej faktury Firma POSBAU nie posiada i karze czekać TYLKO JAK DŁUGO????

Współpracowałem z Firmą Posbau i nigdy nie miałem jeśli chodzi o płatność problemów, zawsze pieniądze były na czas . Jeśli było wszystko należycie wykonane to Firma zawsze umawiała się na płatności nawet płaciła przed terminem . Pozdrawiam Andrzej ze Szczecina

Wszystkie firmy które zechcą współpracować z firmą POSBAU muszą mieć spory zasób finansowy. Firma POSBAU nie płaci w terminie. Nasza firma czeka już miesiąc za rozliczeniem lecz firma POSBAU twierdzi że nie ma pieniędzy. Jak będa mieli to dadzą. Kiedy? Nie wiadomo. Najpierw muszą dać zarządowi a podwykonawcy ich nie interesują. Radzę nie współpracować! Bierzcie zaliczki! To jedyny sposób aby coś dostać, na resztę możecie długo czekać.

rita

Witam forumowiczów. Moja firma współpracowała z firmą POSBAU S.A w 2010r. Po realizacji zadania przy rozliczeniu POSBAU zatrzymał tzw. kwotę gwarancyjną. Gwarancja mięła bez zastrzeżeń 15 listopada 2013r. O zwrot kwoty w wysokości niecałych 600 zł proszę bez skutku do dnia dzisiejszego tj.26.03.2014. Nie pomogły pisma, telefony. Argumentacja-" nie mamy pieniędzy". Jeżeli firma nie posiada tak małej kwoty, to może czas zamknąć biznes!!!

były

Na zarobki dobre nie licz, ma je tylko zarząd, są i plusy to chyba jedyna firma budowlana gdzie się pracuje 8 godzin, bo to spółka pracownicza a tam żądzą leniwi i nisko opłacani pracownicy, ale akcjonariusze. Dawno by upadła, ale utrzymuje się z wynajmu nieruchomości.

Zostaw merytoryczną opinię o Posbau S.A. - Rogoźno

Posbau S.A.