brak logo

Posbau S.A.

Rogoźno

Opinie o Posbau S.A.

były 2011-06-01 12:25
Na zarobki dobre nie licz, ma je tylko zarząd, są i plusy to chyba jedyna firma budowlana gdzie się pracuje 8 godzin, bo to spółka pracownicza a tam żądzą leniwi i nisko opłacani pracownicy, ale akcjonariusze. Dawno by upadła, ale utrzymuje się z wynajmu nieruchomości.
rita 2014-03-26 09:29
Witam forumowiczów. Moja firma współpracowała z firmą POSBAU S.A w 2010r. Po realizacji zadania przy rozliczeniu POSBAU zatrzymał tzw. kwotę gwarancyjną. Gwarancja mięła bez zastrzeżeń 15 listopada 2013r. O zwrot kwoty w wysokości niecałych 600 zł proszę bez skutku do dnia dzisiejszego tj.26.03.2014. Nie pomogły pisma, telefony. Argumentacja-" nie mamy pieniędzy". Jeżeli firma nie posiada tak małej kwoty, to może czas zamknąć biznes!!!
Michał 2014-05-20 11:41
Wszystkie firmy które zechcą współpracować z firmą POSBAU muszą mieć spory zasób finansowy. Firma POSBAU nie płaci w terminie. Nasza firma czeka już miesiąc za rozliczeniem lecz firma POSBAU twierdzi że nie ma pieniędzy. Jak będa mieli to dadzą. Kiedy? Nie wiadomo. Najpierw muszą dać zarządowi a podwykonawcy ich nie interesują. Radzę nie współpracować! Bierzcie zaliczki! To jedyny sposób aby coś dostać, na resztę możecie długo czekać.
Andrzej 2014-07-22 07:45
Współpracowałem z Firmą Posbau i nigdy nie miałem jeśli chodzi o płatność problemów, zawsze pieniądze były na czas . Jeśli było wszystko należycie wykonane to Firma zawsze umawiała się na płatności nawet płaciła przed terminem .
Pozdrawiam Andrzej ze Szczecina
Tomek 2014-10-06 07:06
Witam Wykonałem zlecenie dla Firmy POSBAU i miałem rozliczenie etapowe. W trakcie trwających prac Firma wypłacała pieniaszki za wystawione f.wat Lecz w momęcie wystawienia faktury końcowej stwierdzono że pieniążków na zapłacenie ostatniej faktury Firma POSBAU nie posiada i karze czekać TYLKO JAK DŁUGO????
JASIU 2014-10-15 17:39
Firma -dno, po co to jeszcze istnieje , ludzi traktuje sie tu bardzo nieciekawie nigdy nie polecam tej firmy !!!!!!!!!!!1
Polonez02 2015-06-07 14:49
Firma działała dobrze dopiero jak parę osób zawłaszczyło nią i wszystko byle teraz wydoić kasę pozbawiając zysku netto oraz pomijając akcjonariuszy to równa pochyła.Czas wymiany decydentów może teraz jak wchodzi inny inwestor coś będzie się działo.
Aga 2015-06-15 09:56
Witam. Kto współpracował z firmą wie że uzyskanie zwrotu kaucji gwarancyjnej graniczy z cudem jest ona traktowana jak dodatkowa premia dla zarządu. Zgadzam się z poprzednimi wpisami firma nie płaci podwykonawca. Odradzam współpracę bo można zbankrutować.
Boryna 2015-07-20 14:33
Kiedy ta padlina wreszcie zakończy działalność-przecież to już jest najwyższy czas
bazyliszek16 2017-05-08 01:43
Unikajcie ich jak ognia. To tylko oszuści odpychający swoją odpowiedzialność. Do tego szukają haków na odbiorców i stawiają ich w niezręcznej sytuacji tj. ze w okresie gwarancji musisz sie dopominac o wykonanie przez nich prac - ale tego nie robią - przy jednoczesnym komunikacie, że jesli sam cos zaczniesz robić to stracisz gwarancję! I koło się zamyka a inwetycja się degraduje, niszczeje i jest praktycznie nie do przywrócenia bez uszczerbku dla budowli.
Dla mnei niewiarygodna firma i ludzie nią zarządzajacy.
Przestrzegam tez podwykonawców.
A dla zainteresowanych zapraszam do Piły do MOSir-u gdzie postawili kilkadziesiąt domkow drewnianych, które po roku zaszły pleśnią, pruchnieją itd. Do tego najparwodopodobniej wejdzie tam Prokurator gdzy marnotrawstwo oraz podejrzenia o korupcję jest niezaprzeczalne
Zostaw swoją opinię o Posbau S.A. - Rogoźno
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Posbau S.A.