Emsi Sp. z o.o.

Siemianowice Śląskie

Opinie o Emsi Sp. z o.o.

Automa 2015-08-06 11:05
Zarobki śmiechu warte. Na początek proponują( usunięte przez administratora ) dla automatyka robotyka.
Emsi 2015-08-31 20:53
jaki "automatyk" taka propozycja
anonim 2015-11-30 15:40
Stawka 2-krotnie niższa niż w innych firmach
Emsi 2015-12-23 14:38
Brawo anonimowi hejterzy - na was zawsze można liczyć
Emsi 2016-01-12 19:55
Emsi NIGDY nie proponuje wynagrodzenia, przyjmujemy za taką stawkę jak ktoś chce, albo dziękujemy gdy wymagania finansowe są dla nas za wysokie.
bytom 2016-03-09 13:47
Szanujący się inżynier nie poleci tej firmy
Emsi 2016-03-09 17:13
Kolejny anonimowy szanujący się inżynier.......
że wam czasu nie szkoda na takie hejty inżynierowie z bożej łaski !!!

Dobry inżynier to szanowany inżynier !!!
i na szczęście u nas takich nie brakuje
anonim 2016-07-01 13:30
nie polecam
Emsi 2016-07-01 16:33
Świetnie, anonimy lepiej niech nic i nikogo nie polecają
Krzysztof 2017-03-27 23:32
Opinię wystawiam na podstawie założonej sprawy sądowej przez mnie firmie Emsi Hightech Sp. z o.o. Przestrzegam wszystkie firmy budowlane, transportowe i inne przed tą NIEUCZCIWĄ firmą. Firma płaci marne grosze, tzn. przez okres 3 miesięcy udało im się spłacić mniej więcej 1/10 należnej mi kwoty. Właściciel KŁAMIE, KRĘCI W ŻYWE OCZY. Opinię wystawił P.W.”KOP-TRANS” z Będzina!
były pracownik 2017-04-24 19:28
Polecam trzymać się od tej firmy jak najdalej!

Pracowałem tam krótko, a mogę potwierdzić większość opinii z powyższych wpisów.

Już po jakimś tygodniu pracy zacząłem dostawać propozycje z gatunku "nie do odrzucenia", żeby przyjść do pracy w sobotę, zostawać po godzinach. 10 godzin dziennie to absolutna normalka, a zdarza się praca po kilkanaście godzin dziennie. Jak chcesz wyjść po 8 godzinach, to czujesz się jak wariat w tej firmie. Aha, no i nigdy nie wiadomo, czy dziś akurat trzeba zostać jeszcze dłużej i o ile dłużej, dowiadujesz się o tym danego dnia na ostatnią chwilę. Stąd zaplanowanie sobie życia prywatnego, jakiejś aktywności poza pracą jest niemożliwe. Zapomnijcie o jakichkolwiek prywatnych planach i wyjazdach na weekend, będąc tam zatrudnionym, ew. tylko niedziela na odespanie tygodnia ciągłej harówy, a od poniedziałku znowu to samo:) Ja miałem odwagę się na to nie godzić i chyba głównie przez to popracowałem w tej firmie niedługo. I to jest jedyne, za co z tego miejsca mogę podziękować szefowi tego pożal się-interesu, że podjął tą decyzję za mnie, bo dziś mam dzięki temu normalną pracę, którą znalazłem jakiś czas później:)

Warunki pracy okropne, ubranie robocze musiałem sobie przynieść do firmy sam. Facet, który przyszedł zrobić mi obowiązkowe przeszkolenie BHP był przez szefa popędzany, żeby szybciej, że za dużo już czasu na te głupoty, bo robota na mnie czeka. No pełen profesjonalizm:)

Miałem nieprzyjemność pracować tam w okresie innym niż lato, a jest to informacja bardzo istotna, bowiem ze względu na oszczędności, albo i może słabą wydajność instalacji (wyłączanej oczywiście na noc), temperatura na hali to ok. 10 st. C. Rano było to kilka stopni, po południu, o ile w ogóle palono w piecu, w porywach osiągała ze 12 st. C. Poza biurem szefa oczywiście, gdzie była normalna temperatura pokojowa, a jakże. Pracowniku, przygotuj się więc na pracę z notorycznym przeziębieniem, z ni
były pracownik cd. 2017-04-24 19:31
z niedospaniem, przepracowaniem, bolącym od stania kręgosłupem. Twoje życie sprowadzi się do pracy, jedzenia, spania (choć i na to czasu tak średnio starcza). O rodzinie i zainteresowaniach zapomnij. I tak przeciętnie 6 dni w tygodniu.

Aha, czy wspominałem już o tym, że jak siądziesz na minutę lub dwie, żeby odpocząć, to przy odrobinie szczęścia trafi ci się obchód żony właściciela firmy, która niespiesznym krokiem chodzi po hali i sprawdza, czy aby na pewno wszyscy uwijają się z robotą?:) W tej firmie nie ma tak, że wykonasz kawał ciężkiej pracy, po czym siądziesz, żeby odsapnąć przez chwilkę. Ręce musisz mieć czymś non-stop zajęte. Choćby i nawet to nie miało większego sensu, to trzeba pokazać, że ostro zapierdzielasz.

Na śniadanie jest dokładnie 20 minut, o wyznaczonej przez szefa porze, bez odstępstw i ani minuty więcej, bo oczywiście robota czeka.

Na koniec wisienka na torcie, czyli to, po co pracujemy. Pieniądze. Żeby dostać umowę, to nie mogłem się doprosić przez kilka tygodni. A o zarobkach powiem tylko tyle, że jak znalazłem moją obecną pracę, to NA DZIEŃ DOBRY DOSTAŁEM JAKIEŚ 2,5-3 RAZY WIĘCEJ niż w Emsi, po czym powoli przyuczono mnie do stanowiska, funkcji, rzeczy które mam wykonywać. Dzięki temu teraz wiem po co pracuję, co mam wykonywać, no i przede wszystkim za moją obecną stawkę chce mi się pracować (a nie są to znowu jakieś strasznie potężne pieniądze - są wg wszelkich statystyk adekwatne do stanowiska, zawodu i branży). Po kilku latach pracy w mojej obecnej firmie zarabiam już jakieś 6 razy więcej niż w Emsi!!! To niech każdy sobie rozważy sam, czy warto w ogóle myśleć o zatrudnieniu się w takiej firmie jak Emsi, która na tak fatalnych warunkach jak opisane powyżej, daje stawki nieprzystające w żaden sposób do rynku pracy na podobnych stanowiskach.

I jeszcze jedno - powyżej szef firmy napisał, że Emsi nigdy nie proponuje wynagrodzenia. To bardzo ciekawe, bo w moim przypadku tak właśnie był
były pracownik cd. 2 2017-04-24 19:33
tak właśnie było:)

Szkoda mi tylko w tej firmie osób takich jak A., pan E. (być może już emeryt, na jego szczęście), kolega obsługujący maszynę CNC - nie pamiętam imienia i K.-młody elektronik. Ze strony www wynika, że A. dalej pracuje, reszta - nie wiem - oby nie. W sumie to dość sympatyczni goście, którzy dali się wciągnąć w wir pracy w tej firmie, uzależnili się od niej i prawdopodobnie zapomnieli już, że można i trzeba szukać czegoś innego, że można i trzeba pracować w innych warunkach i za inne pieniądze:)

Podsumowując, od razu widać, że szef tej firemki, pochodzący prawdopodobnie z Małopolski, nie reprezentuje i nie respektuje jako tutaj gość, typowych górnośląskich cech - solidności, uczciwości, szacunku wobec innych ludzi, skromności i pogodności. Atmosfera, warunki pracy, zarobki - w tej firmie wszystko to się "nie zgadza".
Były pracownik 2017-05-24 22:07
Pracowałem w tej pseudo firmie ponad 8 lat temu, i czytając komentarze widzę że nic się nie zmieniło.
Pracowałem może dużo powiedziane bo tylko albo aż 3 miesiące, ale jak czytam te komentarze na temat szefowej, zapieprzania żeby tylko czasem na 2 minuty nie pokazać że się nic nie robi, umowy zarobków, to od razu odżywają wspomnienia :) z perspektywy czasu bawi mnie to wszystko ale dziwie się że dalej jakoś to istnieje i żal mi tych którzy muszą tam pracować.
Jak dziś pamiętam wypłatę w ratach, jedna z rat jaką miałem okazje dostać to 50zł :) wprawdzie ponad 8 lat temu ale nawet wtedy to był śmiech na sali. 3 miesiące pracy a mógłbym napisać książkę o ciekawych przypadkach w firmie EMSI, obecnym pracownikom życzę powodzenia w znalezieniu czegoś lepszego, o to nie będzie naprawdę ciężko :)
Emsi 2017-06-11 09:02
Z hejtem, zacietrzewieniem, wrogością, zazdrością wygrać się nie da !!! nawet nie mam zamiaru z tym walczyć.
Prawda o pracy w Emsi jest taka że jesteśmy bardzo zgranym zespołem nastu pracowników o średnim stażu 6 lat, (najkrócej 2 najdłużej 9), to już mówi samo za siebie.
Wymagamy myślenia, zaangażowania, chęci pracy, nie tolerujemy cwaniactwa, chamstwa, bałaganiarstwa, kosmitów.
Przyjmujemy do pracy za taką stawkę jaką ktoś chce, jeżeli jest za duża dziękujemy, nigdy nie proponujemy wynagrodzenia. Przez okres pierwszych 3 miesięcy okres próbny, potem umowa na 1 rok lub stała, wszyscy w Emsi pracują na umowach o pracę na czas nieokreślony!!!
Taka jest prawda i żaden hejt tego nie zmieni !!!
Emzii 2017-07-04 19:58
Z czym Ty chcesz walczyć prezesie z pejsem. Masz pretensje że autorzy piszą prawdę anonimowo. A co? Mają może podać swój numer pesel? Zamiast mieć pretensje o ton komentarzy może porostu płać ludziom w terminie? Jaki trzeba mieć hazarski tupet, aby tutaj jeszcze się bronić. Ciesz się mój Ty żydowski przyjacielu że ludziom tam pracującym nie wpadł do głowy pomysł o pozew zbiorowy....
Zadowoleni pracownicy 2017-07-06 09:46
Już od jakiegoś czasu nie ma pracy niewolniczej i jeśli komuś nie odpowiada płaca, praca itd... to jest taki dokument jak "wypowiedzenie umowy o pracę" z którego każdy może skorzystać i szukać swojej pracy marzeń. Pozdrawiamy wszystkich frustratów i życzymy miłego dnia:)

Zdumiony 2017-07-06 20:26
Szczególnie jak jest się winnym pracownikom kilka tysięcy. Taki co chce się uwolnić z takiej piramidy finansowej, na wzór argentyńskich pożyczek może zapomnieć o zwrocie zaległości bez sprawy w sądzie. Ludzie tacy stają się niewolnikami sytuacji. Mają do wyboru: czekać na ochłapy na przezycie lub popaść w większe długi. Pozdrawiam i życzę owocnych zbiorów na pograniczu patologii.
Emsi 2017-07-07 07:36
Przedstaw się zdumiony hejterze z kilkutysięczną zaległością z Emsi albo zamilknij i skończ pisać brednie
Zostaw swoją opinię o Emsi Sp. z o.o. - Siemianowice Śląskie
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Emsi Sp. z o.o.