brak logo

P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala

Legionowo

Opinie o P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala

sprawiedliwy 2014-01-15 09:54
Ta firma nie może nazywać się firmą to jest jakaś zwykła porażka, pracowałem tam kilka miesięcy bez umowy po 11 godziny dziennie w warunkach przybliżonych do pracy w kopalni. Śniadania jedliśmy tam gdzie pracowaliśmy czyli w syfie, brudzie koło spawarek i elementów stalowych ponieważ w firmie nie ma stołówki. Po rozmowie z "Szefową" która zapewniała mnie o umowie po miesiącu nigdy nie widziałem żadnej umowy. Jakość wykonywanych prac to pożal się boże, liczy sie szybkość wykonania a nie jakość. Ogólnie nie polecam żadnemu pracownikowi ani osobie która weźmie to firmę do wykonania jakiejkolwiek usługi !!!
ss 2014-04-14 12:25
byłem na rozmowie. "szefowa" zachowuje się jakby prowadziła firmę spawającą mosty albo konstrukcje offshore, przecież to płoty...(usunięte przez administratora)
gostek 2014-06-23 19:47
Podobno ludzie z Pułtuska starają się o prace. Kochani, właściciele większych zakładów z pułtuska, Legionowa i okolic wszyscy się znają. Można wręcz powiedzieć, że przysłowiową wódkę ze sobą piją. Więc jeśli myślicie, że zarobicie więcej albo polepszycie sobie warunków pracy to jesteście w błędzie.
Victor 2014-09-20 12:28
Niestety byłem Klientem tej firmy, totalna porażka. Szef i Pani , będące jego matka, pracująca w obsłudze Klienta, robią łaskę, że chcą gadać z Klientem. Boże chroń Klientów przed Gamarem. Na pocieszenie: nigdy już nie będę ich Klientem, ani nikt z moich znajomych
Brama 2014-10-18 12:18
Zgadzam się z Victorem. Ta firma to totalna porażka, mama właściciela jest miła tylko do momentu podpisania umowy, potem to istny dramat.
Bujam się już półtora miesiąca z tym zeby do mnie przyjechali i zakończyli montaż siłowników do bramy. Błędem było uregulowanie należności przed zakończeniem wszystkich prac, ale myślałem że mam do czynienia z poważną firmą.
Przez ostatnie parę lat budowałem dom i współpracowałem z wieloma firmami czy "Panami Kaziami" ale z taką ignorancją jeszcze się nie spotkałem.
Renata 2014-10-25 11:48
Nie zgadzam się z opinią pana Viktora i pana Brama ,jestem klientką i cała moja rodzina od 10 lat firmy ''GAMAR'' .Szef jest przemiłym człowiekiem ,panie przy obsłudze klienta są bardzo miłe . Polecam tą firmę każdemu kto chce mieć dobry towar i przystępną cenę..
ARTUR 2014-11-02 13:28
Zamówiłem dwie bramy garażowe w firmie GAMAR, jak do tej pory jestem bardzo zadowolny , bramy zostały zamontowane w ciągu dwóch tygodni , po montażu dostałem jeszcze rabat od mamy szefa 300 zł .Polecam tą firmę .
uczciwy 2014-11-29 17:12
wczoraj był tu mój wpis a dzisiaj go już nie ma .prawda w oczy boli
tt 2014-12-08 08:36
pozytywne komentarze pisze sama właścicielka, zapewne
TomTom 2014-12-10 12:33
Nie wiem skąd tyle negatywnych opinii. Zamawiałam już w firmie Gamar 3 bramy i zlecałem im wykonanie ogrodzenia i zawsze wszystko było wykonane szybko i profesjonalnie. Wielu moich znajomych też korzystało z usług tej firmy i sobie chwalili. Ja polecam.
Ale wiadomo że Polak do wszystkiego sie doczepic lubi gdyż bez tego dzień był by stracony.
Pozdrawiam
malbrz 2015-01-27 14:35
Najgorsza firma z jaką miałem coś wspólnego. To są zwykli oszuści. Daleko z nimi .
JADWIGA 2015-01-29 18:17
Szanowny panie'' malbrz '' jak byś nie kradł w firmie to byś nie musiał płacić za to co ukradłeś. My jesteśmy oszuści a ty złodziejem .
uczciwy 2015-02-02 00:21
Oo Pani Jadzia się zdenerwowała. Każdy kto odszedł z gamaru coś kradł - tak powiedza własciciele. Jaką prawda jest każdy wie. Marcin bardzo fajny gość tylko złymi ludźmi się otacza.
wik 2015-05-09 14:44
witam miałem tam też pracować praca jak w obozie pracujesz 11 godzin przerwa jedna 20 minut druga 10minut spróbuj jyszcz od stanowiska zaraz jest p.Jadzia ona potrafi nawet prace przy kwacówce cię uczyc porzal się poże płaca do jak w obożje pieniądze oglondarz przez wizer nie polecam tam pracy nawet najgorszemu wrogowi
jan 2015-05-09 15:02
pracowałem w tej firmie p.jadzia ma wybujaną wyobraznie ona zawsze zwalnia pracowników za wude mówi ze też za kradzież ona ma na zakładzie dwa diaksy i hu...j wielki ostatniją pzymie zwolniła mirka omówiła mu dupe apotem dzwoniła do niego żeby przyszedł do pracy jeżeli chczes się zwolnic przed wypłato to pożegnaj się z kaso wypłata unich toteż wielki znak zaputania nie polecam tej firmy to kpiny lepiej zjeść chleb z solo a odnich z daleka
nik 2015-05-09 15:18
ta firma to porazka p.jadzia sięzezłosciła na komentarz ze kradłeś a ona się wie....ła w Jachrance na taką kase miałem przyjemność ponich poprawiac jych robotę w Jachrance to poraszka o pracy unich to katastrofa
de 2015-05-30 17:34
nikomu nie polecam tej firmy teras ogłasza sza się nie P.. Jadzia .... oferta pracy to poraszka P... marcjn ok..
Wiesio 2015-06-11 19:03
Pracowałem w tej firmie ,wiem co to jest za Kopalnia Przyjechałem do Poznania w Delegację i Spałem z szefem w kontenerze z narzędziami spawarkami itp. Najbardziej czego żałuje to tego sapiącego psa mi nad uchem .Kiedyś Jeszcze pana Marina tata tam z nami spał to była totalna porażka
x 2015-06-11 19:40
Też robiłem w poznaniu,brygadzistą był Andriu i Dumą ukraińcy zawsze coś smaźli w kontenerze,zwała w h...,a szef taktycznie sypał jak stary gaźnik
bzyczek 2015-06-11 19:47
Ja to wogule nie wspomnę o tej fachowej ekipie z ukrainy. Andrzej i dino najem..... Byli codziennie libacjikompletna żal pl szef jak przyjechał z ojcem . Zawsze zapali jak stare silniki disla o wypłacie to ja już nie wspomnę o.wypłatach na raty
Bzyczek® 2015-06-14 21:29
Witam miałem przyjemność pracować z Panem Marcinem i jego ekipą ,w poznaniu .
Nie mogę mu zarzucić braku organizacji ani nie rzetelności z jego strony , zawszę starał się a , żeby praca była wykonana na czas . W okresie próbnym mojej pracy bardzo dobrze dogadywałem się z jego pracownikami . Pozdrawiam Orginalny Bzzzzzyczek z małym bzzzzzyczkiem . Ps. proszę Administratorów tej strony a żeby komentarz pana "bzyczkek" ponieważ jest to urzytkownik Fikcyjny.
Marek 2016-01-26 13:34
Niestety byłem Klientem tej firmy, totalna porażka. Zamówienie wykonano, ale wszelkie naprawy gwarancyjne i konserwacyjne to brak słów. Dzwonisz, mówisz, umawiasz się i nic. Nikt się nie zjawia. Znów dzwonisz, znów to samo. Znów dzwonisz i co? Ano dowiedziałem się, że byli i "zrobili", choć umowa mówiła o podpisaniu protokołu. W końcu po kolejnym nie zjawieniu się serwisu wymówiłem umowę. Na pocieszenie: nigdy już nie będę ich Klientem, ani nikt z moich znajomych. Totalna porażka.
Były pracownik 2016-03-16 09:17
Byłem pracownikiem tej firmy przez ponad rok. Właściciel firmy, Marcin jest ok, natomiast jego matka, która pracuje w biurze na Jagiellońskiej to po prostu jakiś koszmar. Warunki pracy są mierne, pracuje się po kilkanaście godzin dziennie, 6 dni w tygodniu, o umowie nie ma mowy. Dodatkowo gdy się zwolniłem, Pani Jadwiga zaczęła opowiadać, że kradłem... (dowiedziałem się od znajomych)- pozostawiam to bez komentarza.
Jeśli chodzi o usługi tej firmy to wszystko zależy na jaką ekipę się trafi. Z tego co się orientuje, to nie pracuje tam już nikt z czasów gdy ja tam pracowałem, natomiast jak już się zdecydowaliście na tą firmę, to zapłaćcie dopiero jak wszystko będzie zrobione.
s 2017-01-11 22:46
Pare lat temu pracowałam w tej firmie i nie mogę zarzucić, nieterminowej wypłaty. Ja zawsze dostawałam pieniądze na czas i za moich czasów inni pracownicy również.
OK 2017-03-12 09:54
PRACOWAŁEM TAM JAKIŚ CZAS TEMU MARCIN OK. ALE JEGO MATKA TO ISTNY DEBIL ...NIE POLECAM TAM PRACY NIKOMU
Były pracownik 2017-05-31 12:40
Pracowałem tam już jakiś czas temu i mogę potwierdzić parę rzuconych tutaj stwierdzeń. Marcin jest spoko gościem i dobrze się dla niego pracowało. Nie wytrzymałem i się zwolniłem jak wyjechał na wakacje a firmą zaczęła rządzić jego matka. Oczywiście po tym jak odszedłem też się dowiedziałem, że to ona mnie zwolniła bo kradłem.

Mała rada dla Marcina- wyślij mamę na emeryturę! :)
Zostaw swoją opinię o P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala - Legionowo
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U. GAMAR Centrum Ogrodzeniowo-Budowlane Marcin Gala