Opinie o 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop w Pacanów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja metalowych elementów stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop w Pacanów

Jak długo trwa proces awansu w 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop?

Czy w 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Wojtek Z. Nowy wpis

Firma nie istnieje. Właściciel fajny chłop ale stwierdził że (usunięte przez administratora) ten (usunięte przez administratora) system" i znalazł szczęście gdzie indziej. W tym kraju nie ma miejsca dla uczciwych ludzi. Kaczka z Żoliborza uważa że przedsiębiorcy żyją z cwaniactwa... Zdrowia życzę. Wojtek.

Beata Nowy wpis

Znalazłam w krs info, że firma jest w zawieszeniu. Wiadomo w sumie konkretnie czemu? Bo komentarze z tego co widzę to są różne. Myślicie, że jeszcze wznowią działalność?

Xy

Nikomu nie polecam pracy w 3p wyzysk ponizanie pracownikow szef i brat to porazka praca od 7 do .... nawet nastepnego dnia ogolnie porazka

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
paul

ktos pracowal w tej firmie 2020 r co sadzicie o firmie co z wyplatami ?zakwaterowanie i czy placa delegacyjne i jakies pieniazki za wyżywienie

Kamil
@paul

Pracowałem polecam ja kasa co tydzień nigdy nie było spóźnienia narzędzia to nie jedna firma by tyle ich chciała . A reszta spraw papierkowych to rozmowa z prezesem bardzo w porządku chłop ;) idzie się dogadać

Bartosz
@Kamil

Skoro pracowałeś w firmie 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop to możesz dodać ile dokładnie można tam zarobić za pracę w tej firmie? Poziom zarobków to zawsze trudna do ustalenia kwestia, dlatego też mam nadzieję, że mi w tym pomożesz. Mogę na Ciebie liczyć? Dzięki.

Kamil
@Bartosz

Wszystko w zależności od umiejętności i chęci do pracy polecam tą firmę bo nigdy się z pieniążkami nie spóźniła a wrecz jeszcze pomogła wesprzeć finansowo pozdrawiam

Panie Damianie. Oczekuję przeprosin. Dwie skrzynki czarnego to minimum.

Inwestor

Nie wiem po co wywnetrzniac sie tutaj na forum publicznym . Załatwicie sprawy osobiście i jedziemy dalej ......

Grzesiek

Czyżby epidemia spowodowała, że przestaliście zaglądać na ten wątek? Jaką macie atmosferę w pracy? Czy warto w ogóle aplikować?

Nikoś

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie kogoś do pracy?

Monter

Najlepiej sprawdzić realizacje i zapytac byłych pracownikow..

Jeremiasz

Bądźmy poważni, nikt nie musi pracować za nikogo. Niech każdy wykona to co do niego należy w będzie dobrze!!

Xmen

Witam Inwestorów i przyszłych pracowników tej firmy Pracownikom odradzam prace w tej firmie ktoś tu napisał że profesjonalny sprzęt chyba za komuny on był profesjonalny musisz poprawiać po niby fachowcach wszystkie defekty to raz nie daj boże trafić do brygady z bratem szefa ty pracujesz i praca ma być zrobiona za dwóch bo brat w tym czasie jest na telefonie lub laptopie w aucie i ma wywalone lata co pare godzin zerknąć czy wyrabiasz na dwóch a jeśli nie to szef krzywo patrzy tylko na ciebie estetyka pracy w tej firmie to słowo obce a powiedz że coś jest źle to też nie będziesz dobry pracownik bo brat wie najlepiej o ile cokolwiek wie bo miałem wrażenie jakbym robił z uczniem szef obiecuje złoty góry niestety nie polecam firmy dla ludzi którzy chcą pracować w normalnym towarzystwie tam się nie da i właśnie o umowie możecie pomarzyć a dla inwestorów dobra rada panowie wykładacie grube pieniądze więc zastanówcie się czy nie warto wydać parę złoty więcej na inspektora budowlanego który sprawdzi każdy etap pracy nie końcowy bo może być za późno

Dominika

@Nik, rozumiem, że Twoja odpowiedź odnosi się do kwestii benefitów pozapłacowych, tak? Po Twojej wypowiedzi wnoszę też, że pracujesz aktualnie w 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop. Możesz napisać swoją opinię o tym pracodawcy? Przypominam, że na forum liczymy na rzeczowe i merytoryczne wypowiedzi od pracowników firm.

Dominika

@Inspektor nadzoru., rozumiem, że współpracujesz z 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop. Na podstawie jakiej umowy odbywa się zatrudnienie w tym miejscu? @Radek, pracujesz aktualnie w tej firmie? Jak oceniasz warunki oferowane przez pracodawcę? Czy przysługują Wam jakieś dodatkowe benefity socjalne?

Nik
@Dominika

Nie żartuj

Dominika

@GOŚĆ, czy piszesz z perspektywy byłego pracownika 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop? Możesz napisać coś więcej o pracy w tej firmie? Chętnie dowiem się, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz czy jest jakiś socjal w firmie. Czy ktoś z Was podjął niedawno pracę w 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop?

GOŚĆ

Krętacze jakich mało, inaczej obiecuje na początku a inaczej jest w realu. Nie polecam

Inspektor nadzoru.

Bardzo polecam. Solidni i jak trzeba to potrafią pocisnąć robotę. Profesjonaliści i sprzęt mają z górnej półki - dzięki temu jakość, jakość i jeszcze raz jakość...

Radek

Szef to super gość. Zna się na robocie i jak trzeba to też zapiernicza by terminu dotrzymać. Niestety praca w delegacjach

Monter

Odradzam jakakolwiek współpracę z tym czlowiekiem najpierw ustala wszytko tak zeby czlowiek byl zadowolony a puzniej odwraca kota ogonem. Mam nie najlepsze doswiadczenia po skonczonej robocie jak kasy nie bylo tak niema

@Monter

A coś ty montował jak my wszystko montujemy?

To my montujemy z (usunięte przez administratora)

Inwestor

Elewacje wentylowane z płyt LARSON. Mistrzostwo w wykonaniu. Nie są demonami prędkości i czasem coś korygowali, ale efekt super zadowalający. Polecam. Jednak lepiej idzie im robota jak szef jest na budowie i pilnuje. Pozdrawiam wszystkich.

Trochę krzyczy jak coś zrąbiemy, ale zależy mu na jakości i musi wymagać. Jest bardzo słowny i uczciwy.

Zostaw merytoryczną opinię o 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop - Pacanów

• Jak się pracuje w 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop?

Zobacz opinie na temat firmy 3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

3p- Projekt Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe Paweł Prokop
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.
  • Słupska 36
    28-133 Pacanów