BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz

Opinie o BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz

Kamil 2015-02-12 19:18
Zamówiłem dla firmy kompleksowe szkolenie z zakresu bhp. Jestem bardzo zadowolony. Szkolenie przebiegło bardzo fajnie, bez żadnych problemów, wszystko wedle moich oczekiwań. Polecam
Celina 2015-03-17 16:12
Profesjonalna firma. Bardzo fajne szkolenie przydatne i konkretne. POlecam
Kuba 2015-04-13 15:20
Świetne szkolenia !Polecam
Celina 2015-05-08 20:35
Firma godne polecenia. Jestem zadowolona z ich usług. Bardzo sensowne szkolenia.
Robert 2015-06-11 10:59
Na szkoleniu było fajnie i przyjemnie. Można dużo się nauczyć Polecam
Ula 2015-07-06 11:15
Bardzo fajna firma szkoleniowa ! Polecam Jestem bardzo zadowolona z ich usług.
Darek 2015-08-17 13:34
Bardzo kompetentna firma, szkolenia są bardzo sumiennie prowadzone a wykładowcy są przygotowani na każde pytanie.
Aniela 2015-09-22 10:20
Jestem bardzo zadowolona z przeprowadzonych szkoleń w Naszej firmie. Szkolenia BHP nie muszą być nudne i mdłe !
Karola 2016-09-15 12:29
Tak dobrego szkolenia jeszcze nie widziałam. Na bardzo wysokim poziomie przy pełnym i profesjonalnym podejściu do pewnych zagadnień dotyczących BHP i oczywiście przystępna cena, która też jest istotna dla naszej kieszeni. Jestem w pełni usatysfakcjonowana i wystawiam im ocenę celującą!
Kamila Kolasa 2016-10-15 16:05
Firma zapewniła mi doradztwo w zakresie stosowania przepisów w zakładzie włókienniczym. Super współpraca i niezwykle miły i konkretny kontakt. Spokojnie polecam!
Renia_T 2016-11-25 13:14
Bardzo jestem zadowolona z odbytego szkolenia. Mają ciekawą ofertę i są szkolenia na każde stanowisko pracy. Profesjonalizm i przystępna cena!
Kasia 2016-12-15 22:46
Przeprowadzali szkolenie w mojej firmie dla stanowisk kierowniczych i była to owocna współpraca. Kontakt z firmą bardzo miły. Konkretni, a cennik maja przystępny.
Daria Michalak 2017-01-13 17:26
Ta firma pomagała mi przy [rzygotowywaniu dokumentacji powypadkowej, a także szkolenoiu pracowników w zakresie BHP. Bardzo sympatyczny kontakt, a współpraca przeprowadzona w miłej atmosferze. Polecam!
katarzyna 2017-02-16 13:21
Współpracowałam z tą firmą w zakresie przeprowadzenia szkoleń na stanowiska roboczych i kierowniczych w przedsiębiorstwie w którym pracuję. Szkolenia były ciekawe i zarazem popuczające, które na pewno podniosą poziom bezpieczeństwa pracy. Firma profesjonalna i rzeczowa.
ANETA 2017-03-09 22:42
Udało mi się zorganizować w zakładzie kompleksowe szkolenia z zakresu BHP z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych i podobnych materiałów przez firmę Artura Dudycza. Bardzo profesjonalne podejście do tematu merytorycznie i w przystępny sposób. W każdym razie pracownikom się podobało.
Magdalena 2017-04-05 17:41
Bardzo dobrze są przeprowadzane szkolenia w naszej firmie z dziedziny BHP, bo przede wszystkim nie są nudnawe, a można sporo z nich wynieść, a także czuć się bezpieczniej na danym stanowisku pracy. Firma ma nie złe zacięcie pedagogiczne.
Iwona Jędrysiak 2017-05-10 15:29
Firma Pana Artura przeprowadzała solidne szkolenia z BHP dla stanowisk roboczych i kierowniczych i powiem szczerze, że wykłady były przedstawione w sposób interesujący z zastosowaniem nowoczesnych multimediów. Przy okazji można się było dowiedzieć dużo ciekawych rzeczy i przestawić się na właściwy tok myślenia i działania żeby było bezpieczniej w pracy.
Joanna Ziółkowska 2017-06-06 17:45
Jedna z lepszych firm, które prowadzą swoje szkolenia z zakresu BHP i mają poważne podejście do tego typu spraw i nie istnieje taryfa ulgowa. To świadczy tylko, że dobrej jakości usług i odpowiedzialności. Z taką firmą warto współpracować.
Olek 2017-07-13 19:45
Bardzo ciekawe i pożyteczne szkolenie przeprowadziła ta firma na temat pierwszej pomocy. Wiem że taka wiedza i umiejętności mogą w przyszłości się przydać.
Zostaw swoją opinię o BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz - Warszawa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BHP Usługi i Szkolenia Artur Dybicz