brak logo

P.W. Eurodis Jolanta Słowińska

Zamość

Opinie o P.W. Eurodis Jolanta Słowińska

Aplikant 2013-08-30 17:17
Jeśli chodzi o proces rekrutacji to wliczając to biuro pośredniczące jest pełne błędnych informacji ... ze strony internetowej wynika jakby firma dopiero zaczynała działalność na terenie Polski Okazuję się, że działają od niedawna ... czyli od 1994, albo i wcześniej.. Pan (usunięte przez administratora), obiecuje niesamowite prowizje wynikające ze sprzedaży z niewiadomych transakcji - sam kupuje kontenery artykuły BHP w Azji i sprzedaje co ma na magazynie... podstawa wynagrodzenia jako przedstawiciel na CAŁĄ Polskę ledwo przewyższająca minimum wynagrodzenia ( ZA CAŁĄ POLSKĘ ????) z czego pierwszy miesiąc się szkolisz ... polecam ludziom bez doświadczenia...
byłypracownik 2014-05-29 14:22
Zdecydowanie NIE POLECAM pracy w tej "firmie".(usunięte przez administratora)Zwracanie się do kobiet (mężczyzn również) pozostawia wiele do życzenia. Długo by opowiadać. Byłem, zobaczyłem, podziękowałem.
byłyprawcownik2 2014-07-30 12:46
Popieram w 100%, właściciel jest delikatnie mówiąc niezrównoważony, a do tego jeszcze choleryk. Pracownicy w jego francuskim rozumieniu (dosłownie ujętym z reszta)to "Psy", którym jak się płaci to mają robić wszystko czego szef chce.
Cóż za trywialne podejście... Zmienność kadry pracowniczej jest tak duża jak kolory tęczy mniej więcej i nie ma co się dziwić, bo nikt tam dłużej nie wytrzymuje.
byłypracownik3 2014-09-29 17:53
Mają swoje za uszami, a szczególnie Dziadek, ale trzeba też dodać, że są z pracownikami szczerzy i szczerości wymagają, mówiąc o tym od samego początku. To nie jest zła cecha. Jest też kilka innych pozytywnych rzeczy. Wiele zależy od stanowiska, na którym się pracuje.
byłypracownik 2014-11-21 20:55
Szczerość to chyba żart... Za swoją szczerość można tylko dostać .....
byłypracownik4 2015-01-26 12:20
Zgadzam się z powyższą opinią. Pracowałem tam krótko na szczęście, ale to wystarczyło żeby zniechęcić się do jakiejkolwiek pracy w małej prywatnej firmie. W zamian za szczerość pracownik może usłyszeć cały wywód na temat tego kto jest szefem i kto tu komu płaci itd zazwyczaj w słowach na bardzo niskim poziomie kultury. Osoby ambitne długo w tej firmie nie wytrzymają, gdyż każda własna inicjatywa jest miażdżona w zarodku, obowiązki nie są jasno określone i szef wymaga informowania go o wszystkim i musi dawać zgodę na wszystko łącznie z wykonaniem telefonu. Absurd. Omijajcie szerokim łukiem.
byłyprawocownik5 2015-02-10 17:47
Każda własna inwencja, która przynosi pracodawcy benefity nie jest doceniana. Jeżeli jednak okaże się, że szef nie wie choćby o mało istotnej sprawie można być pewnym pogawędki na temat słabej pracy Polaków, czy też władzy szefa. Generalnie szef raz czegoś oczekuje, a potem jest zły, że to robisz. Plus to chyba tylko szefowa, która ratuje całą sytuację. Praca odpowiednia dla ludzi bez doświadczenia, bo przy dłuższej współpracy z szefem nawet człowiek o stalowych nerwach nie wytrzymuje.
byłypracownik6 2015-02-18 13:12
Zgadzam się z powyższym. Szef sam nie wie czego chce, raz każe o wszystkim informować, później wielce oburzony że mu się głowę zawraca i że nie ma czasu. Ogólnie totalny bałagan, ogłupianie pracownika, raz tak innym razem tak. Niestety nie zgadzam się z tym, że szefowa ratuje sytuacje. Wielokrotnie byłem świadkiem jak szef jechał po pracownicy w sposób delikatnie mówiąc niekulturalny a szefowa nie reagowała. Firma w której nie znasz dnia ani godziny gdy szef wezwie ciebie na dywanik pod byle pretekstem. A i zapomniałem dodać- praca niby do 16, ale jak wychodzisz o 16 to szef w wymowny sposób patrzy na zegarek przez co administracja boi się ruszyć tyłki z miejsc gdy czas pracy się skończy.
Kasia 2015-10-02 22:58
Nie spotkały mnie żadne nieprzyjemności ze strony przełożonych, wręcz przeciwnie,ludzi takich jak oni ze świecą szukać. Pracownicy tworzą dobrany zespół, do którego warto się dopasować. Podoba mi się międzynarodowy charakter firmy.Trzeba mieć trochę polotu żeby zrozumieć ideologię szefostwa,więc osobom zaangażowanym w realizację strategii Eurodis życzę samych sukcesów!
kumpel 2016-01-25 23:29
Droga Katarzyno lub kimkolwiek jesteś wybacz ale w takie brednie nie uwierzy nikt kto pracował w tej firmie.Jeśli ktoś lubi być poniżany i siedzieć na stanowisku gdzie nie ma się żadnej decyzyjności to spoko
byłypracownik7 2016-02-05 19:58
Ilość "byłych pracowników" na stronie mówi sama za siebie, a pozytywne opnie mogą być wystawione jedynie przez właścicieli firmy lub ich zatrudnioną przez nich rodzinę. Brak szacunki do ludzi/ szeroko pojęty brak kultury osobistej/ zaawansowana forma obrażania pracownika w obecności osób trzecich- TO ZNAKI ROZPOZNAWCZE SZEFA (który swoją osobą skutecznie obrzydził mi kraj z którego pochodzi, do dziś mam gęsią skórkę kiedy słyszę język francuski) !!! Przygoda z tą firmą była moim najgorszym doświadczeniem zawodowym. Potencjalny pracowniku, jeżeli lubisz kiedy się Tobą pomiata, uwielbiasz być obrażany oraz poniżany- do dzieła - zatrudnij się tam ! Adrenalina i stres gwarantowane...
byłypracownik8 2016-02-15 09:42
Podpisuję się w 100% pod powyższą opinią. Praca w tej firmie to było dla mnie istne piekło po którym do dziś mam uraz. Nic dziwnego że pracuje tam głownie rodzina i osoby, które miałyby problem ze znalezieniem pracy w innym miejscu. Za niskie pensje godzą się na traktowanie jak... Przykre że żyjemy w takim kraju.
byłypracownik9 2016-02-25 16:06
O pracy w tej firmie mógłbym napisać dobry thriller jako że spędziłem tam sporo czasu czego dziś bardzo żałuję, bo był to czas stracony. Właściwie większość została już powiedziana w powyższych negatywnych komentarzach. Ja mogę się jedynie wypowiedzieć o pracy jako handlowiec. Podstawa około 2000zł/ cała Polska + bardzo niska prowizja od sprzedaży, z tego co pamiętam 1% lub 2% czyli mega lipa. To jeszcze dałoby się jakoś łyknąć gdyby nie atmosfera w firmie, wieczne pretensje szefa, upokarzanie przy pracownikach itd.. Każda fajna i naprawdę dobrze zapowiadająca się osoba szybko znikała, szczególnie kobietom trudno znieść takie traktowanie przez przełożonych. Moja rada- szkoda nerwów i czasu. Nieraz mi jako facetowi było po prostu głupio patrzeć jak koleżanki z pracy chodzą zdołowane albo płaczą i czułem się jak cienias że nie mam odwagi powiedzieć co myślę. Przedstawiciel ma ten plus że dużo czasu spędza poza biurem, a tzw. administracja niestety nie ma tego przywileju.
Kasia 2017-05-22 09:58
Do byłegopracownika7: wybacz, że z opóźnieniem, ale ! pracowałam w Eurodis na stanowisku dość odpowiedzialnym, aczkolwiek nie był to handel.
Człowieku jakie obrażanie ? o czym Ty mówisz. Chcesz mi powiedzieć, że wszyscy Twoi poprzedni pracodawcy się z Tobą pieścili jak z dzieckiem ?! Czy może nie miałeś wcześniej żadnego doświadczenia, co by tłumaczyło Twoją nadmierną wrażliwość...
Polecam Eurodis ludziom, którzy chcą po prostu pracować. Branża jest wymagająca, konkurencja duża, asortyment Eurodis szeroki- jest co sprzedawać (dobrej jakości specjalistyczne produkty).
Nie polecam sugerować się opiniami anonimowych hejterów.
Bylypracownik 2017-08-09 17:13
Miejsce idealne na pierwszą pracę. Teraz gdziekolwiek nie pracuję mogę mówić, że najgorszego szefa mam już za sobą i nic nie jest mnie już w stanie zaskoczyć.
Zostaw swoją opinię o P.W. Eurodis Jolanta Słowińska - Zamość
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.W. Eurodis Jolanta Słowińska