Opinie o PASJA Lidia Gluza w małopolskie

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy PASJA Lidia Gluza. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w PASJA Lidia Gluza o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PASJA Lidia Gluza w małopolskie

xawery

W pełni popieram zdania kolegów powyżej.Pracowałem w tej "firmie".Na swoje nieszczęście."Pani Prezes"oprócz obietnic-nie tylko wobec pracowników:)ale również wobec producentów nie potrafiła zaoferować dosłownie niczego.A obietnic również nie spełniała...każdy z pracowników miał dość jej opowieści dziwnej treści(jakim to ona była "FACHOWCEM"!!!),powtarzanych przy każdej nadarzającej się okazji.Sama od siebie nie zrobiła nic,wysługiwała się tylko ludźmi,nie potrafiła nawet odbierać głupich telefonów.Producentom obiecywała złote gwiazdki,a wychodziło ZERO.U każdego dystrybutora jest spalona,przechwala się znajomościami,tylko zanim to zrobi powinna poznać opinię o swojej osobie człowieka,na którego się powołuje.Żaden z ph pracujących u niej nie ma dobrego zdania,żadnego nigdy nie wypłaciła do końca.Nie przestrzega żadnych przepisów,umowa jaką podpisują z nią osoby podejmujące się współpracy też jest ściągnięta z kosmosu-byłem u prawnika,powiedział gdzie mogę ją sobie włożyć.Co do zarobków-oszustka i tyle.Przeliczcie zresztą sami-płacicie mały Zus-ledwo wystarcza po odliczeniu kosztów paliwa na pokrycie najniższej krajowej,a co dopiero w sytuacji gdy zepsuje się WASZ samochód???Jej to nie interesuje,odliczy po prostu z "wypłaty"dni,kiedy nie było Cię w pracy.To o podstawie.A premie?Zawsze potrafiła przeliczyć tak,żeby była minimalna.A biedni producenci myśleli,że dobrze zarabiamy.Zresztą niejednokrotnie trzeba było się upominać czy o przelew za podstawę,czy też premię.A wina oczywiście po stronie producentów,bo nie płacili w terminie:) Zatrudniła jakiegoś pajaca,bo inaczej o człowieku nie powiem,który chyba urwał się z choinki.Zero pojęcia o handlu,o negocjacjach z klientem itp.Ale wymagania ma,to trzeba mu przyznać. Na zakończenie-zapytajcie ludzi z firm,w których ta pani pracowała o opinię na jej temat-ja żałuję,że nie słuchałem tego co mówią,bo przestrzegali niejeden raz. ALE SZCZERZE "POLECAM" WSPÓŁPRACĘ:)!

Ona Nowy wpis
@xawery

Co racja to racja. Szefowa to jakiś dramat i cyrk na kółkach !!!

Grzegorz

@Johnny, rozumiem, że możesz mieć negatywną opinię na temat pracodawcy, ale proszę o nieobrażanie nikogo i pisanie w kulturalnym tonie. Długo współpracowałeś z tą firmą? Możesz napisać coś o kwestiach formalnych pracy w PASJA Lidia Gluza? W tym roku niewiele piszecie o pracy w PASJA Lidia Gluza - czym spowodowana jest Wasza niezbyt duża aktywność w wątku?

MIKI
@Grzegorz

Firma została zlikwidowana na koniec lipca 2018. Szefowa zarówno w trakcie współpracy i po niej postępowała absolutnie fair. Po zamknięciu firmy każdemu, kto przykładał się do pracy pomogła załatwić pracę u producentów. A Ci co byli leniami, zostali na lodzie niestety. Rynek zweryfikował kto się nadaje a kto robi ściemę. @Johnny to chyba jedna z tych osób, która obudziła się z przysłowiową ręką w nocniku.

F. Nowy wpis
@MIKI

Chyba nie do końca to jest prawda...

Renata Nowy wpis
@F.

Skoro wypowiadasz się w wątku dotyczącym pracy w PASJA Lidia Gluza, to rozumiem, że byłeś w jakiś sposób związany z tym pracodawcą. Jakie masz zdanie na jego temat? Wiesz coś może też o aktualnej sytuacji firmy i jej funkcjonowaniu (bądź też nie)? Jeśli tak, to podziel się proszę informacjami na ten temat z nami na forum.

Renata

@MIKI, czy to w 100% potwierdzone informacje? W KRS-ie niestety nie znalazłam nic na ten temat, ale na pewno go pogłębię. Dziękuję Ci bardzo za wyjaśnienie! Rozumiem, że pracowałeś w PASJA Lidia Gluza i jesteś jedną z osób, która została w prawidłowy sposób potraktowana przez firmę?

MIKI
@Renata

Na ile się orientuję Szefowa nadal prowadzi działalność, ale o innym profilu. Tak, należę do osób, które nigdy nie narzekały na współpracę (zarówno w trakcie jak i po).

Renata Nowy wpis
@MIKI

@MIKI, rozumiem, dziękuję za informację. Dobrze, że takie głosy pojawiają się na forum. Pozdrawiam i życzę wiele dobrego! Czy ktoś z Was mógłby potwierdzić informacje o zmiany profilu działalności tejże firmy?

oszukany

Podzielam tą opinię to są dziwni ludzie zachęcam do opisania jak kolega wyżej uwag dotyczących tej "fIRMY" Chore zasady wymagania a od siebie nic mobingu się nauczyli właściciel ma kogoś do pomocy reklamuje się jako specjalista a nie potrafi ogarnąć podstawył. Brak znajomości etyki biznesu negocjowania i pozyskiwania kontrahentów. Szkoda czasu dla nich. Ci którzy pracowali piszcie jest nas nie malo co tydzień nowa osoba. A może razem zrobimy coś dobrego dla innych i siebie? Nas jest już trójka i chcemy coś wywalczyć dla nas.

Szczęsliwy
@oszukany

Współpracuję z firmą od ponad roku, i planuję jeszcze długą współpracę. Jeśli ktoś jest leniem i kombinatorem, to szybko kończy "karierę".

Xawery
@Szczęsliwy

Jedynym kombinatorem jest xxx.Sam się przekonasz.

Johnny
@Szczęsliwy

obawiam się ze zakończyłeś wspołpracę szybciej niż myślałeś.właścicielka z każdym rozstaje się w ten sam sposób, nie jest asertywna i nie umie powiedzieć prawdy. zgarnia grube pieniadze od producentow a przedstawicielom daje ochłapy i łże. na koniec nie wyplaca podstawy i premii. KOmbinuje non stop, a na koniec wymyśla takie rzeczy żeby nie wypłacić, że normalny człowiek za głowę się łapie. Prymitywna do granic możliwości, a chwali się ukończonymi szkoleniami, o których może kiedyś coś przeczytała. ODRADZAM jakiegokolwiek kontaktu z tą firmą.

Firma PASJA Lidia Gluza poszukiwała pracowników. Wziąłeś udział w procesie rekrutacyjnym? Ile etapów obejmował ten proces? Podziel się swoimi przemyśleniami dotyczącymi przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.
Niezadowolony

Pracowałem w firmie przez kilka miesięcy. Praca zawarta na podstawie umowy o współpracy, prawdziwy charakter to umowa o pracę. Maile, godziny wieczorne, po 20-tej, a brak odpisanie na nie to traktowane jako uchybienie w obowiązkach. Stały nadzór nad pracownikiem, położenie GPS z telefonu, który nie działa poprawnie. Brak narzędzi podstawowych do wykonywania pracy jak np. Materiały reklamowe. Wysokie oczekiwania, a brak zapewnienia kanałów dystrybucji. Można mieć klientów na towary, ale nie da się sprzedać w związku z ich brakiem. Czyli sprzedaż powietrza. Kontrole częste przez -kierownika regionalnego -, zapewnienia o zorganizowaniu materiałów i przede wszystkim dostępności towarów, kończyło się na słowach. Wysokie targety, a możliwość sprzedaży jedynie powietrza. To wszystko przy umowie o współpracę. Radzę się dobrze zastanowić przed podjęciem tej współpracy. Podstawa wystarcza na pokrycie kosztów związanych z działalnością gospodarczą i eksploatacją samochodu. Jedyne co dostajemy to słowa, mobbing i telefon.

Zostaw merytoryczną opinię o PASJA Lidia Gluza - małopolskie

PASJA Lidia Gluza