Opinie o Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j. w Biadaszka

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j. o rekrutacji.

Branże: Tartaki

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j. w Biadaszka

Wacek Nowy wpis

Praca jak praca, kierowniczka nie ma kompetencji do zarządzania ludzimi a gdzie do tego uprawnienia kierownicze, brygadzista w (usunięte przez administratora) wchodzi szefowi, ludzie tam są fałszywi plus konfidenci, wypłaty bardzo słabe, wyzysk ludzi. Jednym słowem to (usunięte przez administratora). Zabawne że kierownicza jest kochanka

Marek Nowy wpis

Pracuje bardzo długo w firmie Planson. Powiem tak nie wszystkim się dogodzi. Jak ktoś chce pracować to będzie pracował wszędzie. Na zarobki też nie ma co narzekać.

Firma na poziomie. Dobrzy ludzie

Kamil Nowy wpis

Cieszy mnie Twoje zadowolenie z tego miejsca pracy. Określiłeś się jako pracownik, więc świetnie się składa, że trafiła tu osoba pracująca w firmie PPHU Planson. Zdradzisz może forumowiczom, jak ze stabilnością zatrudnienia w tej firmie? Tak naprawdę można liczyć na długoletnie zatrudnienie, czy raczej praca nie jest tak pewna?

dziki Nowy wpis
@Kamil

Praca jest pewna. Jak ktoś chce pracować to moim zdaniem wszędzie bez problemu na dłużej zdobędzie zatrudnienie

dziki

Powiem tak wszędzie trzeba pracować.Wiadomo jak wszędzie bywa ciężko. Nie jest to jedyny zakład.Nikt nikogo na siłę tu nie trzyma.Jak komuś praca nie odpowiada to odchodzi.Największymi hejterami są osoby,które nie potrafią poprawnie złożyć zdania,nie wspominając o ortografii.W dodatku jeszcze kpić i wyrażać krzywdzące opinie o ludziach, których się nie zna i mało o nich wie.Myślę że zdecydowana większość negatywnych opinii pochodzi od osób którym nie chce się pracować,lub myśleli że do pracy można przyjść i robić co się żywnie podoba.

Brałeś udział w rekrutacji do Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j.. Jakie warunki Ci zaproponowano? Czy na rozmowie kwalifikacyjnej panowała przyjazna atmosfera? Czy coś Cię zaskoczyło?
Wilk

Spokojna praca.Wynagrodzenie na dobrym poziomie powyżej średniej krajowej. Atmosfera pracy dobra.Kierownictwo na dobrym poziomie.

Johnny Brawo

Ta firma to jedna wielka porażka, fatalne warunki, ludzi traktują jak śmieci, jednym słowem masakra.

Ludi

Drugi Auschwitz Birkenau pracujac tam można się przygotować na trzy przypadki : częste wizyty u lekarza, grupka lizusow liżących szefowi codziennie rowek, i grupka konfidentow którzy aby monitorują kogo podjebac

Wąsu

Firma zle zarzadzajaca pracuja tam albo lizusy albo konfidenty co by w odbyt szefowi jak najglebiej wchodzili. Pracowakem tam i za duzo zdrowia stracilem. Poprostu (usunięte przez administratora) w fatalnych warunkach a niby zyjemy w XXI wieku

Pupil
@Wąsu

Tam już licho co ludzi zostało , kto ma swój honor to odchodzi , bo nie pieniądze są w życiu najważniejsze . Tak to prawda pracują tylko konfidenty i pewien KLAN ( wtajemniczeni wiedzą o jakim KLANIE mowa , bo cała wieś się z tych koligacji śmieje ) aż się niedobrze człowiekowi robi jak sobie pomyśli o tych zależnościach , fuj obrzydlistwo aż gęstej skóry dostaje na samą myśl.

Kamila
@Pupil

Dzień dobry, czy macie jakieś nowe informacje o pracy w Planson? Chciałabym dowiedzieć się bardziej, jakie oferują warunki zatrudnienia tutaj. Macie jakieś aktualne informacje o zarobkach?

Papa Smerf
@Kamila

Tak, warto się zatrudnić Tartak na poziomie XXII w. jeśli chodzi o sprzęt ( traki, piły, ładowarki itp) normalnie kosmos , technologia jedna z lepszych w Europie, echhh, może i na świecie. Załoga pełna profeska a zwłaszcza jeden klan, dominujący w tym zakładzie . Ahhh co tu gadać, nieprzeciętny poziom na każdym kroku, myślę, że będzie ciężko o zatrudnienie, bo ponoć długie kolejki oczekujących na pracę stoją przed tą firmą. Tak tu ktoś pisał na forum.

Muminek
@Papa Smerf

Papa Smerf, Tylko uważaj jak wejdziesz do tego kosmosu, żeby Ci kapelusz z wrażenia z głowy nie spadł.

Ohajo
@Muminek

Muminek Zapomniałeś dodać, że trzeba ze sobą mieć różowe okulary, bo jak ta naczelna dowodząca gdzieś ci się wyłoni to szybko zakładaj oksy, bo zapewniam Cię nocka nie przespana przez koszmary. Bo chyba nikt z nas nie chciałby w nocy zobaczyć goryla z dzidą w zielonym kubraczku.

Czy ktoś z użytkowników chciałby wypowiedzieć się na forum o Tartak Planson w sposób merytoryczny i prawdziwy? Pamiętajcie, że takie wypowiedzi pomagają dużej liczbie osób.

Wszystkie negatywne opinie tu udostępnione są spowodowane ludźmi którzy zostali zwolnieni ze względu na kradzieże w firmie. Planson jest firmą rzetelną .Średnia płaca jest dużo wyższa od średniej krajowej. Zatrudnienie jest optymalne. Kolejka pracowników chętnych do podjęcia pracy w firmie PLANSON jest długa.

Ufff
@anonymous

A co ludzie w kieszeniach wynosili dechy czy trociny , bo nie bardzo mogę sobie wyobrazić co można kraść z tartaku . Czy możesz sprecyzować swój przekaz , który zamieściłeś w swoim poście .Anonymous a czy Ty masz wiedzę ,że piszą tu Ci " którzy zostali zwolnieni ze względu na kradzieże w firmie ???!?

Driver

Ha ha dobre.

Bardzo fajnie się pracuje. Polecam ten zakład. Bardzo wysokie wynagrodzenia

Łukasz
@Andrzej

Witam ile można zarobić w miesiąc + 2 soboty tylko szczeże jak byś mógł bo mam plany się tam przyjąć odp. Dzięki

Mieszko I

(usunięte przez administratora) Wyzysk z ludzi. Kto był mądry dawno stamtąd uciekł. A zimą to zamarznąć można...

Nie polecam pracowałem warunki fatalne

mati

Pracuje się super. Bardzo dobre zarobki. Co tydzień w soboty szef stawia śniadanko.Ludzie bzdury na temat tej firmy piszą z zazdrośći

@mati

Haha bo nie wytrzymam , faktycznie jest czego zazdrościć, najbardziej to tego śniadanka można zazdrościć , achhhhh palce lizać , cóż jakie to piękne tak biesiadować w sobotnie poranki w przerwie od pracy . Achhhh, Ochhhhh rozmarzylem się i zgłodniałem.

Yeti

Czy ktoś może napisać jak pracuje się na tartaku Planson?

Xxx
@Yeti

Fatalnie . Nie polecam !!!

juliusz
@Yeti

pracuje się (usunięte przez administratora) wy nie macie mózgu jest piękny asfalt i smakowe kurczaczki z rożna

Dawid

Nie polecam fatalne warunki pracy szkoda zdrowia na tą pracę

juliusz
@Dawid

to jest ukochana firma zarabia się po 4000 a szef jest ukochany a zwłaszcza w soboty

Kamila

@Yyyzzz Mógłbyś podać jakieś szczegóły? W jaki sposób objawia się brak szacunku Twoim zdaniem w firmie Tartak Planson? Uwzględnij w swojej wypowiedzi nieco więcej informacji, aby ta nie była "wybrakowana". @Pipipi Co takiego stało się, że twierdzisz, iż jest to "porażka"? Dobrze by było, gdybyś w swojej opinii napisał dlaczego tak sądzisz i jakie czynniki dokładnie wpływają na Twoje zdanie. Czy wszyscy z pracowników mają taką opinię o firmie? Czy nie da się powiedzieć żadnego pozytywnego słowa? Zastanówcie się nad tym i udzielcie potem swojej opinii.

@Kamila

Kamila idź tam do pracy , to poznasz więcej szczegółów , Doznasz w jaki sposób objawia się brak szacunku a wtedy nie będziesz zarzucać innym , że ich wypowiedzi są wybrakowane.

Mjkl
@Kamila

Widocznie trudno dostrzec jakiekolwiek pozytywy w tej firmy , jeżeli ludzie piszą same złe opinie.

Dawid
@Kamila

Jeżeli szef przychodzi do ciebie i wydziera się jak (usunięte przez administratora)to jest szacunek Nie polecam

Lukas
@Kamila

Kamila gdyby pracownicy byli zadowoleni z pracy w tej firmie to logiczne , że nie byłoby tak wielu powtarzających się , negatywnych opinii. Jak widać nie ma ani jednej pozytywnej wypowiedzi, myślę, że już czas aby pracodawca zastanowił się nad swoim stosunkiem do ludzi bo co zrobi gdy tych pracowników zabraknie a już niedługo w tej firmie może się to wydarzyć a wtedy będzie za późno.

@Lukas

Firma zatrudnia maksymalny stan ludzi.Sami Polacy.Nic dodać nic ująć.Pełne etaty.Pobory powyżej średniej krajowej.

Ufff
@anonymous

Jakie to ma znaczenie "Sami Polacy" to w żaden sposób nie wpływa na wartość firmy . Ukraińcy , Japończycy ' Hindusi , Polacy wszyscy jesteśmy ludźmi , pracownikami i nie ma zupełnie znaczenia narodowość . Trochę płytkie to rozumowanie .

Misiek

Bo najgorsze że oprócz właściciela mają do powiedzenia ci co nawet dobrze wysłowić się nie umieją a gdzie tu zarządzać tartakiem, kiedy się jest tak mało inteligentną osobą.

Lukas
@Misiek

Masz rację Misiek nie wystarczy chodzić po tartaku z fają w papie i kablować na wszystkich szefowi , bo fakt do tego taki poziom inteligencji wystarcza no i oczywiście wystarcza aby zakład rozkładać na łopatki. No ale w cyrku zawsze potrzebna jest małpa.

@Lukas

Haha Lukas trafnie to ująłeś, oj duże podobieństwo fizyczne do małpy .

Waldi
@Yyyzzz

Tylko inteligencja dużo niższa niż u małpy! !!!

Hey
@Yyyzzz

Nawet te pewnie najtańsze sztuczne rzęsy nie pomogą !!!!

@Misiek

Inteligencją to ty nie grzeszysz .Jesteś z grupy złodziei.

@Misiek

Wypowiedzi nierobów tartaku Planson.

Uffff
@anonymous

Co to za grupa złodziei , jak byś mógł szerzej rozwinąć ten wątek , bo to dla czytających zbyt ogólnikowe , więcej konkretów .

G H W P

A ludzie mówią "Titanic Planson " tonie , Już wkrótce będzie trafiony -zatopiony .

@G H W P

Titanic Planson to duży zakład z tradycjami i po pozbyciu się zbędnego balastu płynie z dwojoną prędkością.Balast zbędny wyrzucony za burtę wpłynął pozytywnie na rentowność firmy.

Uffff
@anonymous

Anonymous pisz poprawnie : płynie ze zdwojoną prędkością !

Adi

Worek się rozwiązał na dobre , odchodzą następni ludzie , którzy dali wypowiedzenia , bo przecież jak długo można tkwić w tej chorej atmosferze upokorzeń. Dzisiaj nie jest era pracodawcy tylko pracownika i niestety stare nawyki Panie Pracodawco trzeba schować w kieszeń, już nie te czasy , że ludzie się proszą o pracę, dzisiaj to Pan musi się modlić aby ktokolwiek chciał jeszcze u Pana pracować a z tym będzie napewno ciężko bo renomę ma Pan cholernie złą.

@Adi

Odchodzą jak mi wiadomo nieroby.

Jarek

Ciekawe czy w tej prężnej firmie potrzebują tłumacza języka angielskiego , bo słyszałem , że jest tam gostek , ale jego angielszczyzna jest na poziomie Kali jeść , Kali pić , dajcie znać bo chętnie wyślę CV

Zena
@Jarek

Jarek tam w pierwszej kolejności to powinni polonistę zatrudnić , bo te "szychy" dobrze po polsku nie umieją się wysłowić a Ty tu z angielskim wyskakujesz , czyli polszczyzna na poziomie Kalego , angielszczyzna na poziomie Kalego , co tu się dziwić wszystko na tym samym poziomie.

@Jarek

Poziom angielskiego Adrianie jest na wysokim poziomie w firmie PLANSON. Firma Planson zawsze płynie pod prąd z prądem płyną tylko takie śmieci jak ty.

Zostaw merytoryczną opinię o Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j. - Biadaszka

• Jak się pracuje w Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j.?

Barbara i Grzegorz Hołówka PPHU Planson sp.j.