Opinie o Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć) w Łódź

Działalność firmy zakończona.

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć). Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć) na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć) w Łódź

Użytkownicy czekają na odpowiedź 47 dni.

Czy Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć) organizuje staże dla studentów?

Anetka Nowy wpis

@Gosi to ta firma zajmuje się krawiectwem?

Gosi Nowy wpis

Ja też tam robiłam i szyłam bluzy kierowniczka strasznie się czepiała.

Viki Nowy wpis

Ja też tam robiłam dla mnie tragedia WC straszny brud cały dzień nie mogłam się załatwić. Płacili od sztuki na czas, ale niska stawka.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć)? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista IT
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
logo firmy Lider Projektu
Siemianice
JOYNEXT Sp. z o.o.
Kania

Tak miał też sportową brykę, ojciec jego też szył taki gruby niski. Ten to był gbur nawet dzień dobry nie mówił.

Martunia

Szyłam u nich spodnie i płacicli w czasie, ale ten szef dużo wydawał miał nawet swojego konia. Pozdrowienia dla dziewczyn ze szwalni. Do tej pory wspominam te rozmowy przy papierosie na przerwach.

Grażyna

Kolejna firma odzieżowa w Polsce ma problemy szkoda. Moje sugestie dla Vertus Finanse Sp. z o.o.: Kolejna firma odzieżowa ma problemy szkoda. Lubię atmosferę w Vertus Finanse Sp. z o.o. za: Uczciwość,rozliczenia

Ulka

Szkoda, że tak sie zakończyło. Zawsze to strata miejsc pracy

Byly pracownik

Nie polecam tam nikomu pracy,oszukuja na wyplacie nikt nie wie za ile pracuje,obiecuja duzo,potem ciagle cos wymyslaja by nie zaplacic,ciezko o wolny dzien,w przerwie kaza zalatwiac urzedowe sprawy,jesli ktos zachoruje to jest do zwolnienia,konstruktorka zlosliwa,wredna,donoszenie to norma,stare maszyny,toalety smierdzace,jakosc nie za dobra szycie setek sztuk za grosze,kobiety sa umeczone praca i atmosfera,klienci tez sa oszukiwani,nie polecam nikomu wspolpracy z ta firma

Zgodnie z informacją odpowiadającą odpisowi aktualnemu z REJESTRU PRZEDSIĘBIORCÓW VERTUS FINANSE SPÓŁKI Z OGRANICZONA ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ jest w likwidacji.

xxxx

Nie polecam!!! Jedno z dziwniejszych miejsc pracy. Obiecywane gruszki na wierzbie a tak naprawdę 1700 złoty podstawy. Nie jasne umowy i warunki, na których się pracuje. Olbrzymia presja, brak zrozumienia, problem z wzięciem wolnego nawet w nagłych wypadkach. Ciągłe tłumaczenie się. Brak wsparcia i miłej atmosfery (nie dotyczy pracowników). W praktyce zwykłe omamianie pracownika sprzętem "powagą i odpowiedzialnością" stanowiska a tak naprawdę ciągła inwigilacja i konieczność wciskania kitu klientom bez względu na swoje poglądy, na których nie wzbogacamy się my tylko "wyżej postawieni". Jedno z gorszych miejsc, jeśli nie najgorsze miejsce w jakim miałem niestety przyjemność być. Idealne dla osób, którym jak się pluje w twarz to mówią że "pada deszcz"

Łucja

Widzę, że nikt nie dodał jeszcze opinii na temat pracy w Vertus Finanse, warto podzielić się swoimi odczuciami i pomóc przyszłym pracownikom w podjęciu decyzji na temat zatrudnienia w tej firmie.

@Łucja

Nie polecam!! Trzymać się od tej firmy jak najdalej można... Jestem byłym pracownikiem Brak szacunku problem z urlopami maile telefony w weekend Utrudnianje realizacji planów Brak prowizji jak nie planu to pół z którym też jest problem Ciągle problemy Oczernianie po zwolnieniu a podstawa taka za którą się wyżyć nie da.. Kompletne dno

Zostaw merytoryczną opinię o Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć) - Łódź

Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć)
4.6/5 Na podstawie 76 ocen.

Vertus Finanse Sp. z o.o. (zakończona działalnosć)