brak logo

Elektroland Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roman Kula

Lublin

Opinie o Elektroland Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roman Kula

HrabiaMC 2012-10-10 09:56
Szef oszukuje na umowach,wodzi za nos 1,2,3 tygodnie-po czym mówi że pracy nie ma.Zle mu z oczu patrzy.A w swoim biurze za plecami-ma obrazek...JEZUSA CHRYSTUSA!!!! Wyzysk! Chłopaki za pizzę,czy napoje zostają nadgodziny-a potem trzeba się dopraszać o swoje pieniądze! Niejasne rozliczanie nadgodzin...Cały szef ma problemy z dykcją i wysławianiem się! Nie polecam pracy w firmie ELEKTROLAND!!! Praca tutaj jest niepewna,jak to czy jutro zyć bedziesz...Pzdr!
Miodek 2013-02-21 08:22
A ja mam odmienne zdanie o tej Firmie.
Całkiem niezłe podejście do pracownika, jak trzeba to można wyskoczyć załatwić coś na mieście. Co do nadgodzin, jak jest sporo pracy to i kasa tez jest całkiem dobra. Myślę, że jeśli ktoś nie wymaga sam od siebie, to i później wymaga od pracodawcy "że mu się należy". A nie ukrywam, że kilku tu już takich z nami pracowało.
arti 2015-09-22 00:04
Myślę,że ten pracodawca nie zna wartości wykonanej pracy, albo udaje.
Po co się pyta,skoro się nie zgodzi na proponowaną stawkę miesięczną.
Twierdzi, że w Lublinie nieda się zarobić 2k zloty.Pytania były proste.
Po co nam ta unia?Miało być lepiej.
Lutek 2016-05-16 20:34
Popieram pierwszą opinie pracowałem u tego pana bardzo dawno ponad 16 lat temu z umowami było tak jedną dawał na miesiąc a później wystawiał na drugi miesiąc z tego co pamiętam to było dużo przeklinania na pracowników nie polecam dobrym elektrykom iść tam pracować.
Zostaw swoją opinię o Elektroland Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roman Kula - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elektroland Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Roman Kula