Opinie o EQUITIER S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie EQUITIER S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w EQUITIER S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EQUITIER S.A. w Warszawa

Jakie godziny pracy obowiązują w EQUITIER S.A.?

PomocObligacje

Jako że jest to grupa PCH obligatariusze nie mają co liczyć na wykupy i odzyskanie włożonego kapitału drogą prawną... Jeśli osoba czytająca ten komentarz posiada niewykupione obligacje (tej czy innej spółki) zapraszam do kontaktu drogą mailową wsparcie@pomocobligacje.pl . Pomagamy osobom poszkodowanym i staramy się wyeliminować nierzetelnych emitentów z rynku. Pozdrawiamy :)

Zofia Szymanek -Pędziwiatr Nowy wpis
@PomocObligacje

Od 2018r. nie mogę doczekać się zwrotu kapitału za zakup 10 obligacji oraz zwrotu należnych odsetek. Nie odpowiadają na liczne emaile oraz telefony ani też listy. OSZUSTWO !!! Zgłosiłam rownież sprawę na policję, jak również do adwokata i UOKI-ku. Wszystko bezskutecznie. Nie wiem już jakich użyć metod, by odzyskać swójkapitał.Proszę o pomoc.

Czesław Nowy wpis

Czy to miejsce nadal funkcjonuje? Nie znalazłem żadnych info, a we wpisach widzę, że były problemy z wypłacaniem wynagrodzenia, naprawdę współczuję, tym bardziej w obecnych czasach, że tak powiem. Nie toczy się jakaś sprawa, pewnie nie zatrudniają już?

JA Nowy wpis

jedna z kilkunastu spólek należących do Piotra Ch. gdzie nie są wyplacane wynagrodzenia... uwaga bo latwo się naciąc obiecują na rozmowach cuda wianki piekną wizualizacja... niestety gorzej z realizacją.... a zwykle jest brak realizacji piękne wizje bez pokrycia ktore konczą się brakiem konktaktu ze strony JZ

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie EQUITIER S.A.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
XXX

KATEGORYCZNIE ODRADZAM JAKIEJKOLWIEK WSPÓŁPRACY. SPÓŁKA NIE WYPŁACA ODSETEK INWESTOROM Z OBLIGACJI ( KAPITAŁ NOMINALNY - WĄTPLIWA WYPŁATA). SPÓŁKA ZALEGA Z WYNAGRODZENIAMI ORAZ PROWIZJAMI DLA PRACOWNIKÓW - SPRAWY W PIP, SĄD PRACY. PROKURATURA RÓWNIEŻ ZAJMUJE SIĘ TĄ SPÓŁKĄ.

Zostaw merytoryczną opinię o EQUITIER S.A. - Warszawa

EQUITIER S.A.