GetHelp.pl Sp. z o.o.

Opinie o GetHelp.pl Sp. z o.o.

W GetHelp.pl zależy nam na jasnych i przejrzystych zasadach dotyczących zarówno codziennej pracy realizacji Naszych usług oraz samego zatrudnienia pracowników. Jasne jest to, że kandydaci już podczas rozmowy rekrutacyjnej chcieliby otrzymać jasną informację dotyczącą kwestii finansowych. Chcąc uniknąć wszelkich negatywnych spekulacji wbrew utartym złym praktykom rynkowym, chcemy mówić jasno o zarobkach na oferowanych stanowiskach, aby kandydaci byli tego świadomi, przychodząc na rozmowę. Zespół pracuje w 4 działach firmy: sprzedaży, którą tworzą Mobilni Opiekunowie Klientów Biznesowych oraz Stacjonarni Opiekunowie Klientów Biznesowych obsługi Gwarancji, oraz w biurze. Powszechnie wiadomo, że w pracy handlowca zarówno tego terenowego jak i stacjonarnego comiesięczne wynagrodzenie składa się z kilku części. Jest to zarówno wynagrodzenie podstawowe jak również premie sprzedażowe, które są integralnym elementem wynagrodzenia. Podstawowe wynagrodzenie w dziale sprzedaży to 3000 – 4000 pln. Lecz niech nie zmyli was ta kwota, ponieważ to dopiero początek całego wynagrodzenia. Dodatkowo już od pierwszego dnia swojej pracy masz możliwość otrzymania premii za codzienną regularną pracę. Jej wysokość zależy tylko od zaangażowania i sięga kolejnych 3000 pln. Oznacza to, że już w pierwszym miesiącu pracy Twoje wynagrodzenie osiąga pułap 6000 pln, czyli zdecydowanie ponad średnią krajową i nadal nie uwzględnia premii za sprzedaż. Każdy handlowiec wypracowuje swój własny schemat działania i sposób osiągnięcia najlepszych wyników, czyli wysokości sprzedaży. To sprzedaż ma wpływ na wysokość premii kwartalnej, która jest najważniejszym składnikiem wynagrodzenia. Warto zaznaczyć, że nie ma ona górnej granicy, więc tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać. Aby jeszcze bardziej docenić naszych pracowników, mamy również premie roczne, które są niczym innym jak wynagrodzeniem za łączną sprzedaż z całego roku. Więc tak dostajesz dwie premie (kwartalną i roczną) za jedną sprzedaż :-) Ale to jeszcze nie wszystko. Wszyscy pracownicy firmy biorą udział w konkursie na #Wyłapanego Roku a zwycięzcy otrzymują naprawdę atrakcyjne nagrody. W 2020 roku był to tygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Jak zatem widzisz, możliwości w GetHelp.pl jest wiele. Jeśli chcesz wykorzystać te możliwości i stać się częścią naszego zespołu, zachęcamy do kontaktu.

Na stronie firmy jest formularz z pytaniami, i o ile dobrze zrozumiałam, jest to pierwszy etap rekrutacji, w której każdy może wziąć udział. Fajna sprawa, ale tak dla pewności, czy ktoś z was korzystał z tej opcji i faktycznie dostał zaproszenie do drugiego etapu?:) Chodzi mi o stanowisko w obsłudze klienta.

Nowy wpis

Dokładnie tak! Formularz z pytaniami to pierwszy etap rekrutacji. Jest to naprawdę fajna opcja, która daje każdemu szansę dołączyć do naszego zespołu. Przy następnym procesie rekrutacji, zachęcamy spróbować i zobaczyć, czy otrzymasz zaproszenie na kolejny etap! Więcej o nas możesz zobaczyć na gethelp.pl/blog lub na naszym facebooku. Powodzenia!

Bolek Nowy wpis
@GetHelp.pl Sp. z o.o.

Właśnie zajrzałem na Waszą stronę. I mam pytanie o to motto: "Nie będziemy Ci obiecać złotych gór! Ale obiecujemy, że wspólnie stworzymy drogę, żeby te góry były nasze!" Ustalacie więc z każdym indywidualnie jego możliwości do uzyskania podwyżki, czy uzyskania awansu?

Pani Nowy wpis

A czy na każde stanowisko rozmowa jest zdalna? Bo ten opiekun klienta indywidualnego brzmi super, ale nie wiem czy 1 etap jest zdalny później np już drugi etap stacjonarnie? No i nie jestem pewna kiedy znowu na to stanowisko będą szukać a w sumie najbardziej mi odpowiada bo to brzmi troche jak call center a pracowałam juz na podobnym stanowisku

Pracodawca Nowy wpis
@Pani

Cieszymy się, że jestem Pani zainteresowana rekrutacją w naszej firmie. Pierwszy etap rekrutacji odbywa się online, następnym etapem jest zazwyczaj rozmowa w siedzibie firmy. Wszystko jednak zależy od stanowiska na jakie prowadzona jest rekrutacja. Na chwilę obecną nie prowadzimy rekrutacji na podane stanowisko. Życzymy dużo sukcesów i powodzenia!

julka

Niestety mnie nie zatrudnili ale daję pozytywa za film na tik toku w którym witali moją konkurentkę. Powodzenia!

@julka

Hello May I ask what was the reason you were not hired. And can you please explain the interview stage especially stage 3 what task should we expect

@julka

Dziękujemy za opinię i miłe słowa! Cieszymy się, że wzięłaś udział w naszym procesie rekrutacji. Życzymy Ci dużo sukcesów i powodzenia :) Pozdrawiamy!

Jaka jest stawka początkowa w GetHelp.pl Sp. z o.o.? 27 marca na GoWork.pl dodali ogłoszenie na stanowisko Doradca Klienta.

AdaX

Trudno mówić o stawce bo pensja jest podzielona na podstawę i premie. Po kilku miesiącach wynagrodzenie powyżej średniej krajowej więc bardzo ok ;-)

Opiekun Klienta

4 kolejne etapy w tym dwa online. Ciekawostka to test osobowości i rozmowa o jego interpretacji. Ostatni etap to dzień próbny na którym można zobaczyć jak będzie wyglądała praca. Uważam, że w każdej firmie powinno coś takiego być bo później rzeczywistość często okazuje się być inna niż ta z rozmowy rekrutacyjnej.

Trudne bo dociekliwe. Nie wystarczają sztampowe odpowiedzi a często te, których rekruter nie chce usłyszeć są dobrze odbierane.

zainteresowany

Super firma! Miałem okazję skorzystać z gwarancji. Super obsługa, szybka wypłata pieniędzy. Czekam na rekrutację na pomorzu i na pewno będę aplikował

@zainteresowany

Dziękujemy za opinię. Cieszymy się, że mogliśmy pomóc :) Rekrutacji obecnie nie prowadzimy, ale zapraszamy do obserwowania naszego bloga na www.gethelp.pl/blog.

po rekrutacji

Jestem po całym procesie rekrutacji. Trochę długi bo było kilka rozmów i dzień próbny w biurze. Jak nie dostaniesz pracy to trochę to irytuje że zmarnowałaś czas. Z drugiej strony jeśli ludzie pracują po kilka lat a firma nie zatrudnia ciągle nowych osób to można zrozumieć, że przykładają się do całej procedury. Po 4 godzinach obserwacji jak to wygląda od środka zaskoczyło mnie to, że ludziom aż tak bardzo chce się pracować. Widać też brak stresu i ciśnienia ze strony szefostwa. Ogólnie pozytywna firma

@po rekrutacji

A ty dostałeś pracę? ten dzień próbny normalnie płatny jest? :) Hmmm wiesz może, czy firma motywuje jakoś specjalnie swoich pracowników? Skoro tak bardzo chce im się pracować? Bo faktycznie, z efektywnością pracy i zapałem, czasem jest różnie w innych firmach ;p

po rekrutacji
@Anna

Z tego co mi przedstawiono to są premie miesięczne, kwartalne i roczne. Do tego multisport, jakieś wyjazdy itd. Wydaje mi się jednak, że nie o zarobki chodzi, ale z samej rekrutacji trudno to ocenić.

Miro
@po rekrutacji

Czyli może ludzie są zgrani i w grupie jak są dobre relacje to fajnie się pracuje. Szczególnie jak napisałaś że nikt nie stoi nad głową i nie popędza. A premie są za prace całego zespołu czy wyniki robi się indywidualnie?

@Anna

Pani Anno, jeśli chodzi o motywację pracowników to składa się na to wiele czynników, m.in. właśnie wyjazdy firmowe, premie, ale również atmosfera pracy, świeże owoce, które zapewnia firma czy zdrowe soki. Jeśli jest Pani zainteresowana pracą to proszę wysłać CV na maila domnika@gethelp.pl.

@Miro

GetHelp.pl to zespół ludzi, którzy mają jeden wspólny cel. Mamy wspólne motywację, cele dzięki czemu nasza efektywność jest większa. Praca jednego działu, przekłada się na pracę innego działu, dlatego mamy zarówno premie zespołowe jak i indywidualne :)

Renata
@GetHelp.pl Sp. z o.o.

A soki to bez ograniczeń są? Chciałam dopytać się odnośnie tych wyjazdów, bo to brzmi dosyć atrakcyjnie. Jak często jest takie coś organizowane i gdzie wtedy jest propozycja wyjazdu?

@Renata

Oczywiście, że bez ograniczeń :) W pracy kluczowa jest dla nas praca, a wyjazdy firmowe to fantastyczny dodatek. Decyzję o tym gdzie wyjeżdżamy i co robimy podejmujemy wspólnie :)

Jakie narzędzia pracy zapewnia GetHelp.pl Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Madziula

Miałam rozmowę video w sprawie pracy. I moje wrażenie po rozmowie jest bardzo pozytywne. Pierwszy raz spotkałam się, żeby ktoś mi tak szczegółowe wyjaśnił zakres obowiązków, warunki zatrudnienia. Niestety mam małe dziecko i szukałam pracy zdalnej, a w Gethelp jest praca stacjonarna. Ale bardzo dziękuję za przemiłą rozmowę. Pozdrawiam, M.B.

@Madziula

Dzień dobry Pani Magdaleno. Bardzo miło nam czytać takie opinie. Życzymy dużo sukcesów! Pozdrawiamy

Chcecie wiedzieć jak wygląda dzień próbny w gethelp.pl? Byłem tam przez ponad 3h i atmosfera jest super! Bardzo zgrany zespół, widać, że wszyscy sie dobrze znają i szanują. Jedyne co, to tempo pracy mają bardzo szybkie. Nie każdy będzie w stanie dorównać im tempem. Ale liczę, że z czasem mi sie uda. Czekam na odpowiedz czy dostanę pracę :)

@Kandydat

Dziękujemy za wystawioną opinię. Tempo pracy wynika z doświadczenia i zaangażowania pracowników więc proszę się tym nie martwić :) Do usłyszenia!

E.K.

Pracowałem w Gethelp.pl 3 lata jako mobilny opiekun klienta i niestety ze względów prywatnych musiałem się z pracą rozstać. Firmę mogę z czystym sumieniem polecić. To świetne miejsce dla kreatywnych i otwartych ludzi. Jeżeli chcesz pracować masz inicjatywę i lubisz tworzyć to miejsce jest dla Ciebie. Ludzie w firmie mega pozytywni, super atmosfera. Szef to poprostu bardzo dobry otwarty człowiek, oczywiście ma swoje wymagania ale tak powinno być. Dla wielu pracowników jest wzorem. Jeżeli chodzi o zarobki to myślę że są poprostu adekwatne a jeżeli ktoś ma inne zdanie zawsze może swobodnie porozmawiać z szefem na ten temat. Warunki współpracy czy też używania sprzętu firmowego zawsze jasne i klarowne. Z całego serca polecam pracę w tym miejscu.

Elżbieta
@E.K.

I w każdym dziale jest tak super? Firma dba w jakiś sposób o integrację pracowników? Powiedz proszę więcej o tych zarobkach, podaj widełki. Czy wypłata składa się z samej podstawy, czy są też jakieś premie? A propos sprzętu, można skorzystać z firmowych komputerów i pracować zdalnie? Będę wdzięczna za info.

E.K.
@Elżbieta

Dokładnie tak, atmosfera w każdym dziale jest taka sama, firma integruje się jakoś całość nie ma podziałów. Co do zarobków to przynajmniej w dziale handlowym obowiazuje podstawa+prowizja od marży+premia za pracę (ilość wizyt i wykonanych działań w miesiącu). Praca zdalna się zdarza natomiast firma preferuje raczej pracę w biurze ale wszystko kwestia dogadania się. Nie słyszałem o problemach w korzystaniu ze sprzętu w celach prywatnych.

Adrian
@E.K.

Prowizja od marży i premia za wizyty w danym miesiącu jest dla każdego pracownika taka sama, czy może doświadczeni mają więcej a Ci nowicjusze, co zaczynają mniej? W poprzedniej firmie spotkałem się ze strasznie zróżnicowanym systemem premiowania więc wolę się dopytać. Tu sprawiedliwiej traktują?

Maddie1985

Cześć wszystkim :) mam pytanie dotyczące zarobków na stanowisku biurowym... Wiadomo, że sprzedaż rządzi się swoimi prawami (prowizje etc). Ale co z pracownikami stacjonarnymi? Czy mogą liczyć na "godziwą" pensję? Jak wygląda zmianowa praca biurowa? Dzięki za odpowiedzi. Pozdrawiam :)

Profesjonalna firma. Zespół konsultantów młody ale wygląda na zgrany i się uśmiechają! Warunki zatrudnienia w tej placówce zostały mi jasno przedstawione od samego początku. Informacja zwrotna o kolejnym etapie rozmowy o pracę tego samego dnia.

Mieczysław
@Anna

To bardzo szybko. I co? Byłaś już na drugim etapie? Możesz napisać coś więcej o warunkach które ci przedstawili? Jaką dają umowę na początek, bo to dla mnie ważne.

@Anna

Dziękujemy za komentarz. Cieszymy się, że wzięła Pani udział w naszym procesie rekrutacji. Życzymy dużo sukcesów!

PH

Rekrutacja w GetHelp składa się z 5 etapów: rozmowa telefoniczna test kompetencji rozmowa video spotkanie w Łodzi dzień wspolny z Kierownikiem Sprzedaży praca na terenie 3 województw wynagrodzenie jak dla studenta a wymagania jak na Dyrektora

@PH

Bardzo dziękujemy za komentarz. Proces rekrutacji w GetHelp.pl rzeczywiście składa się z 5 etapów. Ma to na celu lepsze poznanie osoby, która chce razem z nami tworzyć GetHelp.pl. Dodatkowo jest to też okazja dla drugiej strony na to aby dowiedziała się dobrze jak u nas wygląda praca. Wiele osób twierdzi, że właśnie taki proces rekrutacji pozwala im dobrze poznać firmę i ocenić czy dobrze będą czuły się w takiej pracy. Jeśli chodzi o teren pracy Mobilnego Opiekuna to wszystko zależy od regionu, który ma. Jedni ze względu na większą gęstość zaludnienia na danym terenie obsługują głównie jedno województwo a inni gdzie ta gęstość zaludnienia jest mniejsza mają większy teren. Warto również zaznaczyć, że wspomniane wyżej 3 województwa nie oznaczają tego, że całe ich tereny do Ciebie należą. Czasami jest tak, że teren całego województwa jest podzielony na 3 opiekunów bo każdy akurat dostaje jego kawałek. Dlatego właśnie warto to doprecyzować ponieważ zbyt ogólne powiedzenie o tym (tak jak w powyższym komentarzu) może skutkować tym, że ktoś pomyśli, że jeden człowiek musi jeździć po po 1/5 Polski. A tak przecież nie jest. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to podstawowe wynagrodzenie w dziale sprzedaży to 3000 – 4000 pln. Dodatkowo już od pierwszego dnia swojej pracy masz możliwość otrzymania premii za codzienną regularną pracę. Jej wysokość zależy tylko od zaangażowania i sięga kolejnych 3000 pln. Oznacza to, że już w pierwszym miesiącu pracy Twoje wynagrodzenie osiąga pułap 6000 pln, czyli zdecydowanie ponad średnią krajową i nadal nie uwzględnia premii za sprzedaż. Każdy handlowiec wypracowuje swój własny schemat działania i sposób osiągnięcia najlepszych wyników, czyli wysokości sprzedaży. To sprzedaż ma wpływ na wysokość premii kwartalnej, która jest najważniejszym składnikiem wynagrodzenia. Warto zaznaczyć, że nie ma ona górnej granicy, więc tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać. Aby jeszcze bardziej docenić naszych pracowników, mamy również premie roczne, które są niczym innym jak wynagrodzeniem za łączną sprzedaż z całego roku. Więc tak dostajesz dwie premie (kwartalną i roczną) za jedną sprzedaż :-)

Gosia
@PH

To bardzo dobrze, że są firmy ktore przykładają się do rekrutacji 5 etapów to brzmi groźnie ale wystarczy się wczytać żeby zrozumieć, że dwa to rozmowa telefoniczna lub video. Dzień próbny to coś co powinno być obowiązkiem każdej rekrutacji. Masz szansę zobaczyć jak firma pracuje, jak traktuje Klientów jaką jest aymosfera w zespole. Brawo

Piotrek

To są dopiero bzdury. Gdybyśmy zarabiali najniższą krajową netto, to nie zamawialibyśmy na obiad sushi buregrów. Oczywiście od czegoś trzeba zacząć, ale wraz ze wzrostem Twoich umiejętności rośnie stan Twojego konta więc opowiadane przez Ciebie ANONIMOWE bajki to dopiero bzdura...

kasia

Mi na rozmowie przedstawili wszystkie warunki pracy i płacy. Przy obsłudze Klienta jest podstawa, premia miesięczna za efektywność pracy i premia kwartalna. Wszystko za wyniki

Justy

Dziękuję za miłą i pouczającą rozmowę. Doceniam to, że od razu dostałam informację dlaczego nie zaoferujecie mi pracy. Bez ściemy.

Czy w GetHelp.pl Sp. z o.o. wypłacają dodatkowe nagrody dla pracowników?

Od pierwszego dnia swojej pracy każdy z nas ma możliwość otrzymania premii za codzienną regularną pracę. Jej wysokość zależy tylko od zaangażowania i sięga nawet 3000 pln. Każdy opiekun wypracowuje swój własny schemat działania i sposób osiągnięcia najlepszych wyników, czyli wysokości sprzedaży. To sprzedaż ma wpływ na wysokość premii kwartalnej, która jest najważniejszym składnikiem wynagrodzenia. Warto zaznaczyć, że nie ma ona górnej granicy, więc tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać. Aby jeszcze bardziej docenić naszych pracowników, mamy również premie roczne, które są niczym innym jak wynagrodzeniem za łączną sprzedaż z całego roku. Więc tak dostajesz dwie premie (kwartalną i roczną) za jedną sprzedaż :-) Ale to jeszcze nie wszystko. Wszyscy pracownicy firmy biorą udział w konkursie na #Wyłapanego Roku a zwycięzcy otrzymują naprawdę atrakcyjne nagrody. W 2020 roku był to tygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Jak zatem widzisz, możliwości w GetHelp.pl jest wiele. Jeśli chcesz wykorzystać te możliwości i stać się częścią naszego zespołu, zachęcamy do kontaktu.

jfk

Tak. Wypłacają premie miesięczne, kwartalne i roczne za sprzedaż.

Dominika
@jfk

Oki bardzo Ci dziekuje za informacje bo tym się tez interesowałam a te premie duże czy raczej...hmmm...symboliczne bym powiedziała?

@Dominika

Już od pierwszego dnia swojej pracy masz możliwość otrzymania premii za codzienną regularną pracę. Jej wysokość zależy tylko od zaangażowania i sięga kolejnych 3000 pln. Oznacza to, że już w pierwszym miesiącu pracy Twoje wynagrodzenie osiąga pułap 6000 pln, czyli zdecydowanie ponad średnią krajową i nadal nie uwzględnia premii za sprzedaż. Każdy handlowiec wypracowuje swój własny schemat działania i sposób osiągnięcia najlepszych wyników, czyli wysokości sprzedaży. To sprzedaż ma wpływ na wysokość premii kwartalnej, która jest najważniejszym składnikiem wynagrodzenia. Warto zaznaczyć, że nie ma ona górnej granicy, więc tylko od Ciebie zależy, ile będziesz zarabiać. Aby jeszcze bardziej docenić naszych pracowników, mamy również premie roczne, które są niczym innym jak wynagrodzeniem za łączną sprzedaż z całego roku. Więc tak dostajesz dwie premie (kwartalną i roczną) za jedną sprzedaż :-) Ale to jeszcze nie wszystko. Wszyscy pracownicy firmy biorą udział w konkursie na #Wyłapanego Roku a zwycięzcy otrzymują naprawdę atrakcyjne nagrody. W 2020 roku był to tygodniowy wyjazd na Wyspy Kanaryjskie. Jak zatem widzisz, możliwości w GetHelp.pl jest wiele. Jeśli chcesz wykorzystać te możliwości i stać się częścią naszego zespołu, zachęcamy do kontaktu.

@GetHelp.pl Sp. z o.o.

Potwierdzam, że już na pierwszym spotkaniu dali jasne informacje ile będę mogła zarobić. Potwierdza się to co napisali podstawa+premia na miesiąc+premia na kwartał.

Czy zdarzają się nadgodziny w GetHelp.pl Sp. z o.o.?

Tak, jeśli są konieczne, ale to Ty o tym decydujesz. Jeśli chcesz zostać dłużej i coś skończyć - możesz. Nie są one jednak dodatkowo płatne.

@Zapytanie dziękujemy za przesłane pytanie oraz @anonimowi za odpowiedź. W GetHelp.pl dbamy o komfort pracy każdego pracownika. Tak, to sam pracownik decyduje o tym, czy jego nadgodziny są konieczne. Nie wymagamy od nikogo pracy po godzinach. Jeśli pracownik chce wykonać dodatkową pracę to rozlicznego za nadgodziny może być zrealizowana na dwa sposoby. Pierwszym z nich jest odebranie czasu wolnego. Drugą możliwością jest dodatek do wynagrodzenia.

kasia

Mi na rekrutacji przedstawili warunki. Są różne zmiany i różne godziny pracy. Z tego co zrozumiałam w komentarzach to nadgodzin nie ma i nikt na rozmowie nie oczekiwał żebym zostawała dłużej w pracy. Możliwe, że jak nie będzie pełnej obsady albo ktoś nie przyjdzie do pracy to wtedy?

Jak wygląda kwestia zarobków w firmie?

@GetHelp.pl Sp. z o.o.

Mi na pierwszym spotkaniu wszystko wyjaśnili. Ile pensji, ile godzin pracy, jakie premie i za co. Szkoda tylko, że nie napisali tego wszystkiego w ogłoszeniu ale zarobki bedą ok

kasia

Rekrutacja spoko. Rozmowa najpierw przez fejsa, druga przez telefon a trzecia w firmie. Od razu zaprosili mnie na dzień próbny, żebym zobaczyła na czym będzie polegała moja praca. Podoba mi się to że można dostosować grafik do zajęć na studiach i nie robią z tego żadnego problemu.

Moniaaa

Fajna rekrutacja! Ludzie mili ale potrafią zaskoczyć nietypowym pytaniem

Aleksander

Bardzo miło wspominam pracę w GetHelp.pl. Byłem tam przez 2 lata. Jak masz minimum chęci to są mega warunki do rozwoju. Szef jest ekstra, zaraża doświadczeniem, umiejętnościami ale też sam pozwala podjąć własne działania sprzedażowe i marketingowe aby samemu móc się czegoś nauczyć. Na prawdę doceniam spędzony w GetHelp czas. Pozdrowienia dla wszystkich, w szczególności A.W. :)

Zostaw merytoryczną opinię o GetHelp.pl Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w GetHelp.pl Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy GetHelp.pl Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GetHelp.pl Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 15 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy GetHelp.pl Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w GetHelp.pl Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

GetHelp.pl Sp. z o.o.