Opinie o Dask Przeprowadzki w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Dask Przeprowadzki. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Dask Przeprowadzki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Transport i spedycja drogowa - transport mieszany

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dask Przeprowadzki w Wrocław

Użytkownicy czekają na odpowiedź 44 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Dask Przeprowadzki?

Hehe Nowy wpis

Brak terminowych wyplat, wzialem l4 potwierdzone u lekarza uznano mi to za wolne nic nie zoatalo wyplacone,oraz zostalem zwolnoony umowa zlecenie 500 zl Auta naprawic nie chcieli Za fakture z naprawy pieniedzy nie oddali Sprawa prawdopodobnie zostanie skierowana do sadu jezeli nie odzyskam tego co mi sie nalezy Nikomu nie polecam pracy w tej firmie

Lutek. Nowy wpis
@Hehe

Przestań pieprzyc głupoty. Solidna firma, kasa zawsze nawet przed czasem. Na naprawy aut nie Żałuja grosza, na te cele pieniądze są od razu. Polecam wszystkim pracę w tej firmie.

Anonim Nowy wpis
@Hehe

Jedzilem w dasku miesiąc nie chcą mi przelać złotówki. Skierowałes sprawe do sądu?

Laki

Zastanówcie się dobrze bo ja nie wiem czy warto tam pracować witka ma bazę jak w pgr biuro w bloku jaka poważna firma mieści się na jakimś podwórku które wynajmuje od jakiegoś gościa właściciel wiemy ma w (usunięte przez administratora) transport i kierowcowktorzy na niego pracują woli jeździć na wczasy pan prezes zarządu ma tak samo.w (usunięte przez administratora) wszystko jak wszystko jeździ i działa jest ok a jak auto nawali to wielki problem do pracowników problem ze mu konta niechca udostępnić euro liczy po 4zl skat taki pszelicznik??? Poblokowane karty paliwowe shel!!!!! Oszukują na wypłatach i obcinają jak się da.samochody mają po 700tys tylko pupilkipana Daniela mają nowe auta pszegladu robią na lewo dziwne że ta firma jeszcze its się nie zajęło a co poniekturzyaja po.dwie karty do tachografuf

Iwona

Od dłuższego czasu nie aktywizowaliście się na tym wątku. Jak obecnie wygląda praca w Dask Przeprowadzki? Nie udało mi się nigdzie znaleźć ogłoszeń o poszukiwanych pracownikach, czy to znaczy że w firmie od dłuższego czasu pracuje jeden zespół?

Paulina
@Iwona

szukaja kierowcow, 1500podstawy i 110dniowka ,lub 180 dniowki ,umowa zlecenie za 4 tyg w trasie 4870pln, malo? duzo ? odpowiedzcie sobie sami

luis
@Iwona

sa tam kierowcy ktozy boja sie zmienic prasy i wyjerzdzaja w poniedzialek a wracaja w czwartek a auta to tak na prawde zlomy nie dbaja wogule o spszet a normalny kierowca za 200 zl dniowki plus podstawa nie siadzie na zestaw wiec tszymaja sie ci co sa bo rzadna firma nie zjerzdza w tyg do domu ale zato wyplata jest ruznie jak wypada 10 w piatek pan daniel nie robi pszelewu tylko puszcza dopiero podstawe w poniedzialek i zada zeby kierowca udostepnil im konto na mandaty i wszelkie oplaty euro liczy po 4 zl nie dolicza prowizji za pszewalutowanie i operacji trans granicznej jednym slowem robi kierowce w h....a

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Dask Przeprowadzki? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierowca kat. C+E (Kontenery BDF)
logo firmy Kierowca Kat. C+E
Solec Kujawski
Drobex Agro Sp. z o.o.
Bartosz

@Gammm Może źle wybrana praca i stąd takie niezadowolenie? Firma jest dobrym pracodawcą więc dziwne co piszesz.

Gammm

Praca w ppwyzs zej firmie-porazka.Zaplata za prace uwlaczajaca.Zwierzchnicy z kultura iposzanowaniem praciwnika. maja ogromne klopoty.Chamskie odzywki.O wartosci czlowieka nie swiadczy ilosc zer na koncie ale moznosc popatrzenia sobie wtwarz

Robert

Może warto podpisać się pod tak zdecydowana opinią? Firma ma dobrą opinię jako pracodawca więc trochę to dziwne.

Nie polecam firmy jest nie rzetelna nie dba o auta o kierowców wypłaty nie w terminie wielką porażka a szef to wogole nie liczy się z ludźmi.

Tomasz

Wszystko zależy od potrzeb pracowników. Jest czas , że kasa może być bardzo ważna!

Niezadowolony kierowca

Wielkie obietnice co do kasy a na koniec oczywiście problem!!! Problem z wypłata spedytorzy chamy a pieniądze spoznione

luis

poweiemtak co dopracy szedzie dobrze gdzie nas niema wole zarobic mniej ale miec wyplacone co do zlotwki w terminie nisz czekaci prosic sie o wlasne zarobione ciezko pieniadze

lalka

Bylem na rozmowie ladnie spedytorowil jak to pieknie wyglada w pracy jezfzisz tylko i ladujesz nic wiecej zaczymasz za 90zl dnipwka plus podstawa 1370zl umpwa zlecemie jak zapiepszasz 30 dni masz 4070zl gdzie w normalnej firmie stawka wynosi 150zl i jedziwsz na 3 tygodnie i masz 3500zl kto tam jezdzi chyba jusz nikt bo sie caly cza oglaszaja a pozatym za takie smieszne pieniadze wcale sie nie dziwie ze niemaja kierowcow

na

Nie masz czego zalowac ja tam pracowalem taki stosunek jak spedytora do kierowcy to w zadnej firmie nie ma i dziwia sie ze kierowcow nie ma

.....

Byłam na rozmowie w sprawie pracy, pisałam test . O wynikach rekrutacji nie powiadomili. Najwyraźniej taki mają stosunek do bezrobotnych, w końcu tylu ich jest...że co tam...

luko

Napewno pracodawca robi sobie reklamę.

Co za piękna reklama. Nic tylko pracować i przeprawadzać.

Zostaw merytoryczną opinię o Dask Przeprowadzki - Wrocław

Dask Przeprowadzki