Opinie o JDM Recruitment w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy JDM Recruitment. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie JDM Recruitment o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o JDM Recruitment w Warszawa

Ciekawy Nowy wpis

Chciałbym dowiedzieć się więcej jak wygląda typowy dzień pracy.(usunięte przez administratora)) Czy dużo jest stresu? czy atmosfera jest napięta? jak wygląda komunikacja -czy na miejscu wszyscy mówią po Polsku, czy atutem jest język jeśli znam Angielski? czy w ogóle jest nie przydatny? Czy pracuje się w weekendy? Czy ten rodzaj pracy dedykowany jest wyłącznie jako praca sezonowa / dodatkowa, czy może być jako główna nawet bez zawarcia umowy, tylko na zlecenie ? Warto byłoby napisać o typowym i realnym wynagrodzeniu. Myślę, że wielu Polaków chciało by spróbować takiej pracy i warto byłoby poznać więcej szczegółów. dziękuję

Witek Nowy wpis

@Angelina Mogę potwierdzić tą opinię. Można polegać na agencji, polecam współpracę.

Przemysław Nowy wpis
@Witek

Wypowiadasz się jako pracownik, który pracuje bezpośrednio w firmie JDM Recruitment, czy może jako osoba, która znalazła prace za ich pośrednictwem? Chciałbym dobrze zrozumieć wpis, który dodałeś, dlatego, proszę o sprecyzowanie. W przypadku, gdy pracujesz w tej agencji, napisz, czy ciężko jest tam się dostać bez znajomości? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Waco

Witam, wybiera sie ktoś do Hiszpanii?? Albo może już ktoś był ,jest??

@Waco

Spółka JDM dowozi, przywozi, kwateruje i karmi, zapewnia wszystko co potrzeba. Atmosfera wakacji, palmy, agawy na ulicach, upały jak w tropikach, cudowne Góry Toledo dookoła. Praca? Tak, przede wszystkim praca, ale tez spotkania z ludźmi, wyjścia na mecz do baru by obejrzeć ukochaną drużynę, cudowna Hiszpańska kultura. Nauka języka przez pracę.

Nieznajoma Nowy wpis
@Waco

Ja się wybieram ☺️

Angelina

Pracuję już drugi rok w dziale Rekrutacji. Świetnie sobie łączę studia i pracę, bo indywidualnie podchodzą do pracownika. Brak niezdrowej rywalizacji, równe traktowanie pracowników, normalne stosunki z kierownictwem.

Co sądzisz o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie JDM Recruitment? Czy wziąwszy pod uwagę Twoje wrażenia, poleciłbyś innym aplikację do tego miejsca? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami.
Aneta

@Klaudia, a możesz napisać coś o kwestiach organizacyjnych, bardziej może, że tak powiem, technicznych? Jestem ciekawa, jaki rodzaj umowy oferuje ten pracodawca oraz czy są jakieś dodatki pozapłacowe dla pracowników. @Grzegorz, ale każda z osób ma to zapisane w umowie i jest tego świadoma, tak? Jeśli tak, to chyba nie powinno być z tym problemu.

Grzegorz
@Aneta

Zarząd zawsze uświadamia nowych pracowników o zarobkach i kiedy będą dostawać wypłate.

Klaudia
@Aneta

Pracownik na początku dostaje umowe zlecenia na okres próbny, póżniej ta umowa jest przedłużana lub podpisana umowa o pracę. Na życzenie pracownika umowa o prace lub zleccenie. Każdy pracownik może liczyć na premie, ale jeżeli osiągnie jakiś sukses, podpisze nowe kontrakty. Każda inicjatywa polepszenia pracy zawsze jest rozpatrywana przez zarząd.

Warga
@Klaudia

To nie jest zgodne z polskim prawem.

@Warga

@Warga, co według Ciebie jest niezgodne z prawem? Mógłbyś doprecyzować tę kwestię i podzielić się z nami informacjami na ten temat, jeśli takie posiadasz? Dobrze jest wiedzieć, jakie ma się prawa i jakie dokumenty powinny być podpisywane przy rozpoczynaniu pracy.

Aneta

@Grzegorz, to dobrze, że takie kwestie są jasne - każdy wtedy może się do tego przygotować, a później jest to zapewne kwestia przyzwyczajenia. Dziękuję za odpowiedź i pozdrawiam! @Klaudia, wygląda na to, że w JDM Recruitment nie ma problemu z uzyskaniem umowy o pracę - to na pewno będzie istotne dla osób chcących podjąć pracę w tej firmie! Planujesz związać się nieco dłużej z tym miejscem pracy?

Grzegorz

Praca spoko, elastyczne godziny, tylko wypłata dopiero po 15 tym każdego mies, troche denerwujące, ale można to przerzyć. najważniejsze, że płacą.

Klaudia

Bardzo miła amtosfera w pracy, kierownictwo wymagające dobrych wyników, tym samym motywuje do pracy oraz rozwoju. Dużo się nauczyłam w tej firmie oraz otrzymałam duże doświadczenie. Oczywiście, że są jakieś nietypowe sytuacji, ale staram się nie zwracać na nich uwagi.

Czy są jakieś zmiany w JDM Recruitment? Czy można liczyć na elastyczne godziny pracy? To istotne informacje dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy w firmie.

Oczywiście, że każdy pracownik może liczyć na elastyczne godziny pracy. Tylko to nie znaczy, że pracownik przychodzi i wychodzi kiedy chce. Godziny pracy są uzgodnione z Zarządem. Jeżeli pracownik ma jakąś awaryjną sytuacje i musi wyjść wcześniej to nigdy nie stanowi problemu.

Czy pomgłaby Pani podać więcej szczegułów sytuacji oszustwa wobec pracowników? Bardzo prosimi również o konkretną informacje kto kradnie i kłamie? Potrzebne potwierdzenie, że taki problem wystąpił naprawde

pracownik JDM

Pracuję już prawie 2 lata i z tego co tu piszą wynika, że jak ktoś chce pracować to ma pracę, a jeśli tylko "pierdołami się ktoś zajmuje długo nie popracuje". A jak ktoś chce wstawić komentarz to najpierw sprawdź jak się poprawnie pisze niektóre słowa po polsku. Pozdrawiam wszystkich źle nastawionych.

Pracownik biura JDMRecruitment

Jak w Hollywood nie ważne co o tobie mówią ważne że mówią. Te bzdety które opisujecie podejżewam że miejsca nie miały bo w faktach się kompletnie mylicie. Poza tym jak konkurencja czy nawet sam portal chce dodać nam sławy proszę bardzo reklama się liczy.

Zadowolony pracownik

Nie wiem o co chodzi. Jestem zadowolony, że podjął decyzje o współpracy z JDM Recruitment. Zespół super. A konkurenci mogą pisać różne opinie...

Zostaw merytoryczną opinię o JDM Recruitment - Warszawa

JDM Recruitment