Opinie o Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Budowa obiektów inżynierii wodnej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki w Szczecin

Czy opowiecie, jak wyglądają tu warunki dla inżyniera budowy z doświadczeniem 5 lat?? Chodzi mi, jaka jest kasa, jaka jest umowa, jaką umowę dają?? W sieci widziałam ogłoszenie, ale starsze i nie widać już takich detali. No to może tu ktoś opowie. Do tego, wiecie czy jest tu opcja na dofinansowanie studiów podyplomowych w tematyce inżynierskiej?

Anrzejek Nowy wpis

Masakra, szefowa chodzi po firmie i szuka zajęcia dla kogoś, bo jej się nudzi i lepiej jej jak się będzie wyżywać na pracownikach swojego męża. Typ z narzędziowni wiecznie nietrzeźwy i jest to tolerowane, w dodatku wsiada w takim stanie za kierownicę, co moim zdaniem jest niedopuszczalne !!! Jedyny plus to ładna i miła sekretarka (usunięte przez administratora)

Jak dużo osób pracuje na stanowisku brak w firmie Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki?

Magdalena

Szukają cieśli i pracowników ogólnobudowlanych, ktoś z Was napisze konkrety, jakie są zarobki pracownika? Mąż obczytał, co pisaliście tutaj o kierownictwie i mówi, że ważniejsze teraz mieć za co kredyt spłacać niż kłótnie.

@Magdalena

Fachowcy mile widziani przynajmniej tacy co nie "walą godzin dla samych godzin". Chetnie spotkam w pracy czlowieka z charyzma niz tak zwanego nieogara. ZAPRASZAMY A BUDOWA ZWERYFIKUJE

Pracowity
@Sfrustrowany

Fachowcy, a jak tam fachowiec z budowy wału na Pisakach, panie Rusiecki? Ile będzie robić tych poprawek? Bo to już jest frustrujące poprawka goni poprawkę, a może on musi się zatrybić z robotą?? Niech pan patrzy też na innych.

Pracowity
@Sfrustrowany

Budowa zweryfikowała ciągłe poprawki przy budowie wału na Piaskach. Co na to firma? Czy zostaną podjęte kroki za niegospodarność w/w kierownika? Trochę się martwimy, bo firma traci, a prace stoją w miejscu.

Chucky
@Sfrustrowany

Widzę trafną opinię , osoby pod nickiem pracowity. To się w głowie nie mieści, już opisuję sytuację. Przez półtora tygodnia woziliśmy kamień, po oględzinach inspektora, należy ten kamień wymienić bo jest zły, to teraz wywożenie 1,5 tygodnia, a następnie 1,5 tygodnia przywożenie nowego. Łącznie 4,5 tygodnia, ile to kosztuje? Taką niegospodarnością to firma traci.

@Chucky

To nikt tego nie nadzoruje? Częściej zdarzają się takie sytuacje, które dokładają bezsensownej pracy? Pracownicy jakoś to odczuwają w wynagrodzeniach czy jest to bez wpływu?

Chucky
@Ewa

A co sądzisz że to pracownicy są za tą sytuację odpowiedzialni? Kto podejmuje decyzję na budowie? Już sama sobie odpowiedź, pracownicy wykonują tylko polecenia , a że są one błędne. Na zebraniu u w/w kierownika, padło słowo że to my pracownicy jesteśmy odpowiedzialni za wszystkie poprawki. Śmiech, tylko nagrywać.

Chucky Nowy wpis
@Ewa

A dokładnie padły słowa w stronę pracowników że działamy na niekorzyść firmy. A że codziennie organizowane są zebrania, gdzie firma traci codziennie godzinę to nikt się z tym nie liczy.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Essa

Przykre jest to, że tolerowane jest bycie nietrzeźwym w pracy, a do młodych pracowników pretensje o byle co i darcie mordy xd

To ja
@Essa

W darciu (usunięte przez administratora), są mistrzami.

Pan kostka

Firma jak każda prywata więc nic nowego że robi co chce ludzie to fakt plociuchy kopia pod sobą dołki kierownictwo jest kilku ogarniętych a jest też jeden gamon marek spych wel ciemcioch ja się jeszcze dziwię ze nikt z nim nie zrobił porządku. ogólnie praca ciężka

Aneta
@Pan kostka

nie wiem za bardzo czemu w ten sposób kierownictwo tu oceniasz ale piszesz, że praca jest ciężka... dasz znać jakieś konkrety na jej temat? co z jej adekwatnością co do wypłaty?

Pań kostka
@Aneta

Już nie pracuje w tej firmie ale pisze jak jest pani Anetko pieniądze z tego co wiem to różnie to bywa ostatnio przecież pani wie co i jak pozdrawiam

Nie interesuj się!!!
@Pan kostka

Pan powinien się kostką walnąć w czoło. Praca ciężka dla tzw. leserów, którzy więcej stoją i się mądrzą niż robią,więc to normalne że kierownictwo zwraca uwagę. A na miano gamonia to prędzej zasługujesz ty bo nie umieszcza się nazwisk w opiniach. Z tego co mi wiadomo to Marek jest bardzo szanowaną osobą przez wielu ludzi i przez pracowników którzy mają długoletni staż pracy, bo dobrze wykonuje swoje obowiązki jako kierownik. Więc nikt z nim nie zrobi porządku ale jak widać z tobą zrobili. Ciekawe dlaczego.. A Ci co popracują miesiąc lub krócej to nie powinni się wypowiadać. I dobrze ze juz nie pracujesz bo leserów i bezmózgowców w żadnej firmie nie potrzeba.

Sebastian
@Nie interesuj się!!!

A co z wątkiem, że praca jest ciężka? I, czy jest to jakoś rekompensowane przez zarobki?

Bubu
@Pan kostka

Jak się jest nierobom, to i praca ciężka. Jakim to trzeba być ograniczonym w piśmie, napisane bez składu i ładu. Do Marka to mało kto może podskoczyć w wiedzy i umiejętnościach, gamoniu co najwyżej mogłeś skończyć podstawówkę. Zasłaniać się nickiem, tak trochę bez jaj.

Nie interesuj się!!!
@Sebastian

Jeżeli nie chce się pracować to dla każdego praca jest ciężka. Praca jak każda inna można się przyzwyczaić. I wcale nie jest ciężka Pan Kostka za bardzo wyolbrzymia.

Były
@Pan kostka

Od Marka to się wszyscy mogą uczyć. Jak macie się kogoś czepiać, to czepiacie się do kierownika, który nic nie robi, siedząc w biurze i co chwilę lata dronem . Zaraz na przełomie Stycznia i lutego ponownie weźmie dwa tygodnie chorobowego, bo jeździ na poroża.

Bubu
@Sebastian

Praca jak praca, trzeba pracować. A jak wstępnie piszesz czy jest ciężko to sam sobie odpowiedziałeś.

@Były

Od Pana z Dronem i od Marka mozna zlapac dobre strony. Trzeba niezłej Krzepy by wszystkich połapac ludzi aby sie zazebili na budowie jak jedna wielka maszyna ale tu trzeba wiekszej inteligencji by zrozumieć co to jest zarządzanie zasobem ludzkim. Niestety Pan Drapiący tego niezrozumie choc wiele wie nie wie co to sa relacje miedzyludzkie...co do firmy daceniajcie swoich dobrych pracowników oni tak szybko odchodza...

Były
@Sfrustrowany

Darcie mordy i zwalanie winy na wszystkich tylko nie na siebie, to według ciebie zarządzanie zasobami ludzkimi. Brawo ty. Nie chodzi mi tu o Marka, tak dla jasności.

Zofia
@Były

To o kogo chodzi? Strasznie dużo tu różnych opinii i sama nie wiem co myśleć. Chciałabym się dowiedzieć czy w sezonie zimowym też macie pracę?

Aneta

jak widać po opiniach są tu pewnie rozbieżności w zdaniach, ciekawe z czego wynikają? wiadomo jak obecnie wygląda tutaj sytuacja jeśli o atmosferę i warunki pracy chodzi? jak się ludzie dogadują i ile teraz płacą?

Jeery

Rusiecki wiek od trumny cię goni,zamiast świnie ludzią podkładać jedz nad morze odpocznij ,zacznij się do piachu przyzwyczajać ,a ty im starszy tym głupszy ,bardziej świński,chamski,upierdliwy ,pan Buczek patrzy do nieba to ty kochany odrazy nie trafisz,

Edyta
@Jeery

Czemu tak obrażasz?! Może byś się wypowiedział bardziej merytorycznie. Wiesz, że nikt nie jest anonimowy w sieci?

@Jeery

Jeery pomyliłes chyba rozum z innym narządem. Ta strona nie służy do wylewania swoich frustracji Złab sie za swoje jaja i ic osobiscie powiedz co myslisz i zabierz stąd swoje pomyje....

Guty
@Edyta

A on co robi ludzie odchodzą a on Famy puszcza o złodziejstwo narkomanii,ćpaniu i to jest ok

Kokodżambo i do przodu ????
@Sfrustrowany

Kolego Tobie z całą pewnością przydała by się nauka poprawnej pisowni z języka polskiego. Byłem robiłem i nikt nie ściemnia a jedyne wypociny można tutaj przeczytać należą do Ciebie. Podsumowując jedyne czego brakuje panom i władcą tej firmy to słomy wystającej z butów. Pozdro.

Jeery

Odgryźć się rzecz ludzka , on może to my też ,w tym że my robimy to w stosunku do niego delikatnie ,więc niech nie rozsyła kłamliwych rzeczy u innych pracodawców bo to nie ładnie brudne i padkudne

Operator

Jak widzę te wypociny to żygać się chce. Pracował ktoś z was po 14 - 15 godz dziennie ? A może brakuje wody do picia ? Może ktoś wam nagminnie przypomina że " ja Cię obserwuje" ?. Pracowałem u takiego jednego dziada , więc cieszcie się że pracujecie u Rusieckiego a nie innego dziada wysyskiwacza który nagminnie powtarza że za mało jest zrobione. A byłem tam na koparce , ciężarówce , Polbruki układałem , ryłem jak beduin za marne 23zł/h.... . Rusiecki dobra firma . Polecam

Jaka jest kultura pracy w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki?

Kuba

Żadnej kultury ojciec syn matka ale to żadnej nie polecam póz żadnym pozorem zobaczcie ile pracy na rynku ale mówię nie do chamstwa dosyć już go jest na ulicy

Yrek

No i zauważyliście ostatnio nasz pisiorek częstsze powinien mieć wyjazdy spokój cisza na hali nie chodzi nie nadaje głupot jest wtedy ok ,bez czubka

Kajko

Serafin kierowcy mają ok ,nie widzą szefa i nie mają do czynienia z (usunięte przez administratora)..A jest tam można powiedzieć rodzinka dosłownie co uwielbia donosić zresztą wszyscy zachowują się tu jak baby albo gorzej jeden wali na drugiego

Serafin kierowca

Chciałem tam iśc jako kierowca C ale widze że nie ma sensu. Często szukają kogoś.

To ja Kajko i kokosz

Jedno ale to jedno jest tu prawdziwe ,ładne dziewczyny,i wypłata na czas,reszta w skali od 1-10 to najprawdziwsze 2,cokolwiek pomyślisz .Pamiętaj dziewczyny i kasa na czas reszta to najprawdziwszy (usunięte przez administratora)

Pracuję w firmie kilka lat i zupełnie nie zgadzam się z opiniami negatywnymi. Praca w każdej firmie ma swoje plusy i minusy. Zdecydowanym plusem jest adekwatne (do stanowiska, wykształcenia, zaangażowania) wynagrodzenie, wypłacane zawsze na czas. Firma ciągle się rozwija, inwestuje w zaplecze techniczne, co pozwala na rozwój pracowników. Wystarczy chcieć i być ambitnym. Gdy jesteś zaangażowany na pewno będzie to zauważone i docenione. Atmosfera panująca w firmie, wśród pracowników przyjazna - NAJLEPSZA! Jedynym minusem z perspektywy pracownika biurowego to warunki panujące w biurach- mogłyby być lepsze. ;)

Nickwil823

nie kłam! atmosfera jest (usunięte przez administratora). w tej Głownofirmie pracownik nie może mieć własnego zdania. odradzam.

Rik

Co ty za bzdury wypisujesz co innego biuro co innego robił,robił nawet dziękuję nie usłyszy ,o jakim docenianiu ty piszesz polecam ci dobrego psychoterapełte ,i nie pisz iidiotyzmow,za dużo bajek braci grimm.wierutne kłamstwa tu wypisane

Riki

Ta tu już kierownicy budów się zwalniają,a jak masz brązowy język a szef czystą przerwę między pośladkami to tak będziesz doceniony,

Remik

Tu trzeba zadzwonić jeszcze do ochrony środowiska,na ten bałagan w kierunku odry

Prawdziwek

Zapomniałeś o płaczkiu jego wujku ,to rodzinne ten też donosi i to wcale nie mało szkoda że szefostwo słucha tylko jednej strony,ale nosił wilk razy kilka ponieśli i wilka ,więc koledzy uważajcie co przy kim mowicie

Gy

Tu nawet brak zwykłej pasty do rąk

Byli

Jak może być dobrze i komuś coś przekazać jak kasują wypowiedzi różnych ludxi

XMaria

Współpracuję z Firmą - układ bardzo dobry regularne płatności wzajemne

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki - Szczecin

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 2 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Usług Hydrotechnicznych Rusiecki Adam Rusiecki
2.4/5 Na podstawie 35 ocen.
  • Szczawiowa 69A
    70-010 Szczecin