Opinie o Baupo Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Baupo Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Baupo Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Budowa mieszkań i domów/budynków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Baupo Sp. z o.o. w Poznań

Marcin Nowy wpis

@motylek skąd wiesz ze firma już nie istnieje ?

Motylek Nowy wpis

Firma chyba już nie istnieje. Można było przejść na niemieckie warunki - ktoś chyba nawet przeszedł - resztę do przejścia skutecznie zniechęcił J a szkoda..

Pyra Nowy wpis

Co tam ciekawego w baupo?

Cecylia Nowy wpis

Czy tak dobrze się tu pracuje, że od dawna nikt nie pisze?

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Baupo Sp. z o.o.? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
w imieniu firmy

Przeglądając te opinie pamiętajmy, że jak na 25 lat działalności firmy i kilkuset zatrudnionych pracowników, to niewiele tych negatywnych zdań! A zadowoleni pracownicy niestety opinii nie piszą! Pewnie się zdarzyły jakieś przypadki nieporozumień z pracownikami ( bo i pracownicy są różni), ale generalna zasada jest od lat ta sama: uczciwa praca w dobrych warunkach za punktualne i porządne wynagrodzenie! Proponowane warunki mieszkaniowe, to pokoje dwuosobowe z TV, Internetem i wspólną kuchnią i łazienką. Transport na budowy busami. Najlepiej sprawdź SAM!

Adam Sepetowski
@w imieniu firmy

Byłem sprawdziłem i odradzam,jeśli zastanawiasz sie nad podjeciem pracy,a chcialbys sie dowiedziec jak dokladnie wyglądają warunki w tej firmie,pisz na fb.Adam Sepetowski

Kaziula

Tak sobie czytam i czytam , i powiem wam że w firmie jest różnie. Raz trafisz na budowę gdzie rządzi "wujo",raz trafisz na budowę gdzie rządzi "głupszy"i nie jest to fajne -ale da się przeżyć .Warunki na budowie...no cóż jak to na budowie,wg.mnie nie ma różnicy czy w kraju czy nie,jak sobie pozwolisz żeby ci weszli na głowę i pokrzykiwali to jesteś sam sobie winny. Fakt z godzinami robią nie tak jak powinno być bo jeżeli są poprawki to i tak majstry -Grześki i Wróbel pokrzykują i godziny zabierają. Za mieszkanie płacisz sporo tym bardziej że cena podana jest za łóżko--nie za pokój,a w mieszkaniu jest was-nas po 8 osób więc niezły kołchoz się robi,szczególnie rano i po pracy w kuchni ostatni co nie dostaną się do kuczni jedzą ok 20-. Za dojazd również trzeba płacić. Ogólnie firma wykorzystuje cię jak może obojętnie co byś nie zrobił zawsze mało-a niemcy chodzą po budowie i się śmieją z ciebie że "krzykacze "cię poganiają.Stanie taki jeden z drugim Wróblem i pokrzykuje i obraża cię po to tylko żebyś zwiększył tępo. Jeżeli macie alternatywę nie polecam firmy,choć na plus można dodać tylko to że kasę masz co miesiąc w miarę regularnie.Jeżeli 1500 eu. wystarczy tobie (oczywiście musisz być fachowcem od wszystkiego) i masz mocną psychę --do wszystkiego można się przyzwyczaić.

prawda o baupo

Ludzie omijajcie szerokim łukiem tą firmę...glupi i głupszy czyli,,bez pojęcia majstrowie" patrzą byle cię do JP podpierd i dniówki zapierd! Płacą za8 godz a robisz min 10, soboty min 2 gratis .Sama atmosfera w pracy jest straszna,niejednemu po współpracy z (usunięte przez administratora) Psycha siada. W ostatnim czasie sporo osób odeszło z firmy i mają problem z nowymi pracownikami.Lepiej w domu siedzieć niż tu pracować,każdemu odradzam tą firmę.złodzieje i klamcy!

osoba

Przeklinać nie powinno się. Co się tyczy godzin to faktycznie zabierają ci godzinę dziennie,pracujesz 9(godzina odejmowana na pauzę-co jest normalne i nie powinno budzić emocji)oraz godzina na .....tak naprawde nie wiadomo po co(mówią że dla biura)bo na poprawki na pewno nie-bo jeżeli coś nie wyjdzie i tak ci opisują godziny,więc piszą 8. Co się tyczy fachowców to nie masz racji,majster G.-to ten co się nie zna na robocie nie ma pojęcia co można zrobić w danym czasie i tak zawala cię robotą że na wszystko nie ma czasu. Kwatera w 2-3 osoby?Ciekawe gdzie,jest spęd bydła w 6-8 osób jedna lodówka i ciągłe kontrole czy masz posprzątane,w pokoju co przy takiej ilości ludzi,jest dość ciężki-mimo iż chłopaki się starają. Firma przyjmuje wszystkich-nawet tych co nie mają pojęcia o robocie(są na przyuczeniu),ale liczoni są jako pełnowartościowi pracownicy,i na nich trzeba pracować-trochę to chore. Dobrze się zastanówcie zanim do nich napiszecie.

Opa

Ty kurwa matole budowlany ty sie zastanow co piszesz przydupasie zajebany huju wyjebny pion to se sam ustaw kurwa złodzieje zajebane i skurwysyny

Nikt

Jesli masz problem zeby po betonowaniu sprawdzic czy sciana ma pion albo po polozeniu filigranow nie sprawdzisz czy laczenia plyt sa w poziomie lub po betonowaniu deki nie umyjesz scian i szalunkow to nie dziw sie ze w soboty ktos to musi zrobic.A za kucie porzadki i poprawki nie znam takich co by chcieli placic. Fachowiec to ten co zna swoj zawod i potrafi zrobic robote bez poprawek. Ja znam tylko paru takich ludzi i wiem ze godzin u nich nie brakuje.Mam nadzieje ze kiedys do nich dolaczysz.

Praca od 7-17 na kartce od wpłaty wpisane 8 godzin. Soboty 3 z 4 praca za darmo. To ma być normalność?

Irek

Latwo jest kogos osrac gdy jestes anonimoway.Jestem w tej firmie pare lat i wiem ze jest tu lepiej niz w Budimeksie czy Polbale. Zarabiam miesiecznie na reke 1500-1700. Praca od 7-17. Robi sie stany surowe i czasem betonowanie sie przeciagnie. Nadrobione godziny oddaja jak jedziesz do domu. Jest to robione uczciwie. Mieszkanie w 2-3 osoby. Jest kuchnia ,lazienka,ciepla woda.Wyplaty wplywaja regularnie na konto. Po jednej budowie nie czekasz w kraju tylko idziesz na druga jak jestes fachowcem.Czego chciec wiecej.Nie chce slodzic ani opowiadac jak jest zle. Pisze jak jest bo nie lubie jak ktos zlosliwie pierdoli glupoty.Pewnie w Norwegji jest lepiej ale tam nie bylem a bajkopisarzy jest wszedzie pelno.Bez pracy nit ci nic nie da za darmo.Tu jest stabilizacja i normalnosc.

Motyl

Moze i macie racje z tymi godzinami ale jak masz dziadkow na budowie i terminy to musisz kims to zrobic. Jestem w tej firmie juz 10 lat i wiem ze jak jestes fachowcem to da sie zyc.Jak swiezak przyjedzie i ma problemy z mlotkiem to nie ma co sie dziwic ze placze. Wodzu rzadzi ale sprawiedliwie a ze ma Grzeskow co musza sie jeszcze duzo uczyc to tez fakt.

do pyry

Z wieloma twoimi stwierdzeniami sie zgodze, nie jest kolorowo trzeba zasuwac, z godzinami wiadomo jak jest ale to jest w wiekszosci firm, pracowalem i w budimeksie i w innych firmach i jest to samo. Wnioskuje ze specijalista to nie jestes-ja zarabiam od ciebie troche wiecej i z tego co sie orietuje to gamonie nie majace pojecia o robocie zarabiaja tyle (i na ktorych ja musze robic). Wiadomo wodzu J.P rzadzi, z urlopami swieta prawda, czy majstry grzeski bez pojecia-nie wiem, jeden zawsze wytlumaczyl, drugi juz gorzej-troche nie ma pojecia..,czy kogos podpierdalaja -ja jeszcze nie zauwazylem, ale mozliwe.

pyry

Witam,pracowalem tam dluzszy czas i niepolecę tej firmy nawet wrogom, pracujac w baupo trzeba miec mocna psyche,dobre zdrowie i zapierd jak osioł za 1200 euro przy pelnym miesiacu,a jak juz im nie bedziesz potrzebny to wodzu J.P wam bezczelnie podziekuje... przekrety na godz to sama prawda.8 godz pisza a robisz min 10, 11 . Zjazd do domu na 2,3 dni co2 miesiace .a "MAJSTRY "grzeski bez pojecia o robocie za wszelka cene chca przydziobac wladzy i patrza byle cie podpierd...firma porażka...LUDZIE UNIKAJCIE BAUPO

...

Pracowalem tam kilka miesięcy i wszystkim odradzam,dom seniora-srednia wieku55 lat a kto młodszy musi na dziadkow zapierd...pracuje sie po 10 lub wiecej godz a piszą8, a w soboty 4 lub w większości przypadków wogole za darmo,rządzi WUJO J.P,i ma swoich poganiaczy przydup...kołchoz i nic więcej...po odcięciu 300 euro za nore-mieszkanie(9osob na mieszkaniu) i 60 euro za dojazdy!na wyplaty na czysto1100 euro-porażka na maksa...wszystkim odradzam!!!

Firma ta sama co BS Immopartner tyle, że umowa z polskim Zusem. Ja nie polecam.

bandyta

Nie robilem tam zbyt dlugo ale powiem tyle... banda dziadkow sr wieku na budowie ok 45 lat. Zarobki po odcieciu mieszkania i dojazdu na budowe to okolo 1000 euro... No i praca z "rodakami" robi swoje, patrza tylko zeby podp... w polsce na budowie dostalem 3500 zl i posilek a mieszkanie mnie nie obchodzilo...

Eddi

Pracowałem w tej firmie od czerwca 2014. Zastanówcie się bardzo poważnie zanim podejmiecie w niej pracę. Nie chcę wypisywać tu przekrętów, które robią z godzinami pracy i transportami oraz opłatami za łóżko i pościel. Zatrudniając się w tej firmie poznacie smak wyrażeń "tania siła robocza" i "jesteś elementem, który szybko zastąpimy"

wiola

jestem bnowa

Zostaw merytoryczną opinię o Baupo Sp. z o.o. - Poznań

Baupo Sp. z o.o.
  • Kacza 17
    60-106 Poznań
  • NIP: 7790020175 KRS: 0000038517

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042