Opinie o Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka w Warszawa

Kancelaria DRZEWIECKI, TOMASZEK (DT) jest jedną z najbardziej dynamicznie rozwijających się spółek prawniczych, ze znaczącym doświadczeniem w doradzaniu krajowym i międzynarodowym Klientom w złożonych transakcjach handlowych. Jednocześnie pozostaje jedną z nielicznych polskich kancelarii, które skutecznie podjęły wyzwania płynące z umiędzynarodowienia rynku pomocy prawnej dla przedsiębiorców po roku 1989 i utrzymuje się od lat w pierwszej dziesiątce największych firm prawniczych w kraju.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka w Warszawa

Proponuję trzymać się z daleko od tej kancelarii. Atmosfera pracy słaba, partnerka (usunięte przez administratora)i nie ma szacunku do podwładnych.

Kancelaria

Dzień dobry, przykro nam, jeśli spotkali się Państwo z opisaną sytuacją w naszej firmie. W większości nasza kancelaria obejmuje stałych, wieloletnich pracowników i na ogół oceniamy, że atmosfera jest dobra. Charakter świadczonych przez firmę usług nie pozwala na całkowite wyeliminowanie sytuacji działania pod presją lub w stresie, ale staramy się, żeby wzajemne relacje były na wysokim poziomie. Nie ignorujemy Państwa negatywnych opinii i na podstawie informacji i wpisów jak wyżej prowadzimy rozmowy zarówno z pracownikami, prawnikami, jak i partnerami w celu poprawy kultury i komfortu pracy. Mamy nadzieję, że dzięki Państwa uwagom kolejne osoby wyniosą lepsze doświadczenie ze współpracy z naszą firmą. Pozdrawiamy, Zespół DT

Nie polecam pracy, nawet, aby tylko zdobyć doświadczenie! Codziennie podczas odbierania telefonów będzie się słuchać wyzwisk od klientów, prawnik, który prowadzi sprawę nie reaguje na nic. Trzeba wręcz prosić, aby odpisali danemu klientowi, bo inaczej obrywa się wyzwiskami od klienta pracownikom niższego szczebla. Jeśli szanujecie własne zdrowie psychiczne, lepiej od razu zrezygnować z aplikacji na stanowiska niższego szczebla.

Samanta
@były pracownik

Ehh, ja właśnie na ich stronie widziałam ofertę pracy dla recepcjonistki. Mimo wszystko nadal się nad nią zastanawiam, jestem osobą raczej odporną na stres :). W ofercie napisano, że możliwa jest umowa o pracę lub umowa zlecenie. Którą umowę preferuje pracodawca? Można od początku liczyć na umowę o pracę?

@były pracownik

Nawet jak prosiłeś o odpisanie klientom to nikt sobie z tego nic nie robił? Jakich epitetów tu używają ludzie wobec innych pracowników, w ogóle szefostwo się zgadza na takie traktowanie?

Czasami reakcja następowała, ale rzadko, głównie problem z jednym działem był i prowadzącymi ten dział prawnikami. Pani dyrektor zlewała wszystko.

@były pracownik

Hej, mnie zastanawia sprawa przygotowania nowego pracownika, który miałby właśnie zajmować się takim kontaktem z klientem. Czy jak przychodzi nowa osoba, to jest przygotowywana jakoś do przeprowadzania takich rozmów, wyjaśniania, reagowania na jakąś agresję słowną?

Samanta Nowy wpis

@pracownik

W jaki sposób dochodzi tu niby do mobbingowania? Jakie zachowania się pojawiają?

nie wiem ale czy ktoś z was tez widział tamta ofertę z tego roku dla Office Managera? Mam doświadczenie z takiej pracy i stąd moja obecność na forum. myślałam, że nieco inne opinie tu spotkam a zwłaszcza te, odnoszące się do tego stanowiska. do teraz nikogo nowego nie potrzebowano? I czy z ta atmosfera to prawda jest?

Becia
@pracownik

A kto tworzy taką słabą atmosferę, współpracownicy czy może przełożeni? Na czym polega ten brak szacunku, napiszesz konkretną sytuację? Część Twojej wypowiedzi wykropkowano, więc nie wiem co konkretnie miałeś na myśli.

To niczego nie wyjaśnia. Może po prostu nic niepokojącego w traktowaniu pracowników się tu nie dzieje? Bo jak inaczej tłumaczyć zero info o sytuacjach z zachowaniem? Ktoś wyjaśni?

Wow, ale o co chodzi? Może teraz warto coś napisać? Bo ja chyba nie widziałam tego wpisu. Ale tez ja sama mam pytanie, jak już piszą tu osoby znające prace w firmie. Czy warto tu przyjść chociaż dla wpisu do cv? Było info tutaj o słabej atmosferze, ale jako pierwsza praca na start to dobre miejsce? Można sie tu nauczyć zawodu? Ja jestem po studiach z prawa.

Kancelaria Nowy wpis

AF Nowy wpis

Dzień dobry, pracowałam w firmie Drzewiecki, Tomaszek i moje doświadczenie było bardzo w porządku. Jak w każdej firmie są ludzie o różnych charakterach i jak to w kancelariach klienci potrafią wywierać presję, ale ogólnie uważam, że ludzie tworzyli tam zgrany zespół i nie było żadnych sytuacji, które uzasadniałyby tak złą opinię jak poniżej. Kancelaria liczy kilkadziesiąt osób i różne zespoły. Krytyczne opinie w poprzednich wpisach odnoszą się zapewne do jednego z zespołów, który obsługuje tzw. frankowiczów i pozwy grupowe. Ci klienci to są osoby uwikłane we frankowe kredyty hipoteczne i przez to są czasem trudne w kontakcie. Jeśli ktoś rozważa pracę w tej kancelarii, powinien przy rozmowie rekrutacyjnej dowiedzieć się, czy będzie pracować z tym zespołem frankowym i ewentualnie zadać sobie pytanie, czy praca w obsłudze tego rodzaju klientów, jest dla niego/dla niej problemem czy nie. Jeśli chodzi o pracę z pozostałą częścią kancelarii (która tak naprawdę stanowi 80% zespołu), to nie różni się to od pracy w innych firmach i kancelariach, a tempo i kultura pracy były w mojej ocenie zupełnie rozsądne.

klient@K

Brak kontaktu z pracownikami Kancelarii, brak informacji w zakresie prowadzonej sprawy. Ogólnie ujmując nie polecam tej Kancelarii.

Firma Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka w ostatnim czasie przeprowadzała rekrutację na stanowisko Stażysta / Stażystka w kancelarii prawnej. Brałeś udział w rozmowie kwalifikacyjnej? Jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania w sprawie pracy.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Małgorzata

Na stronie ogłaszają rekrutację na aplikanta. Był ktoś na rozmowie rekrutacyjnej? Jak sprawdzają umiejętności wymagane, to myślenie analityczne wspomniane w ogłoszeniu, ciężko jest? Będę wdzięczna chociaż za jedno zdanie, bo mnie strasznie stresują takie rozmowy i czuję się spokojniejsza, jak mam jakieś info.

Klient

Nie polecam tej firmy zero kontaktu z klientem

Rozczarowanie
@Klient

Niestety potwierdzam opinię przedmòwcy. Kancelaria droga (sprawa frankowa). Fatalna komunikacja z klientem.

Rozczarowanie

dział procesowy
@Klient

Szanowny/a Panie/Pani, Zespół Kancelarii obsługuje Państwa sprawy najskuteczniej jak to możliwe, pilnując przy tym wyznaczonych terminów. Proszę mieć na uwadze, że działanie w Państwa sprawach może zajmować dłuższy czas w wyniku działania sądów i pozwanych. Nie pozostajemy obojętni Państwa opiniom i dokładamy wszelkich starań, aby stale podwyższać jakość świadczonych usług. Ponieważ nie mamy wpływu na czas trwania postępowań sądowych, stawiamy na skuteczność i prędkość wykonywanych czynności, które leżą w sferze wpływu Kancelarii. Z wyrazami szacunku, Zespół DT

dział procesowy
@Rozczarowanie

Franek

Porażka wielka porażka, kontakt zerowy , nikt nic nie wie. Sporawa pare lat i stoi w miejscu, nic nie robią. Co pare miesięcy zmiana opiekuna !!!!!,

Czy w mieście Warszawa da się zarobić więcej niż 3700 pracując jako Asystentka?

Konkretny

Da się. W większości na takim stanowisku zarobisz 7-10tys brutto

Aneta
@Konkretny

Wooow to strasznie dużo. A są do tego jeszcze jakieś premie?

Grażyna

Kancelaria Drzewiecki Tomaszek szuka w Warszawie osoby na stanowisko Front Desk Receptionist. Oczekują min. 1 roku doświadczenia w obsłudze kancelarii prawniczej, znajomości angielskiego i proponują pracę zmianową, bo kancelaria jest czynna w godz. 8.00-19.00. Ja mam pytanie istotne, bo oferta pracy nie zawiera widełek zarobkowych. Ile może się spodziewać kandydat na takim stanowisku administracyjnym? Proszę o rzetelne wskazówki.

@Grażyna

wynagrodzenie w Kancelarii jest uzależnione od doświadczenia kandydata oraz zaangażowania w pracę po nawiązaniu współpracy. Widełki to 3.000 - 3.500 netto.

Magda

Pracuję w DT już 2 lata. Podoba mi się tu a pracą, którą wykonuję daje mi dużo satysfakcji. Polecam jako pracodawcę!

Paulina
@Magda

Cześć Magda, na wstępie zaznaczę, że cieszę się, że polecasz tego pracodawcę :) Ale czy mogłabym dowiedzieć się trochę więcej na temat pracy w firmie? Za co mogłabyś polecić bym wybrała właśnie ich? :D Oferowane są jakieś atrakcyjne warunki pracy? Benefity, premie?

Joanna

Bardzo dobre opinie o kancelarii można usłyszeć i przeczytać. Praca dla ludzi ambitnych ,więc polecam.

Magda

@Milk, wyjaśnij na podstawie czego ta opinia?

Mariusz

@Mik dlaczego? Napisz coś więcej jeśli pracowałeś w firmie!

miśka

Korzystałam z ich usług i mega polecam! Wyciągnęli mnie z opresji.

Agata

W internecie natknęłam się na ofertę pracy w Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka na stanowisko adwokata/radcy prawnego z doświadczeniem w prawie gospodarczym oraz w sprawach nieruchomościowych. Czy na ten wątek zaglądają czasami pracownicy tej kancelarii? Jakie warunki zatrudnienia mogą zostać zaproponowane na tych stanowiskach osobom aplikującym? A może ktoś z Was złożył już CV na któreś z nich?

LM

Pracowałem w kancelarii DTW przez 3 lata i bardzo pozytywnie oceniam poziom prawników w kancelarii oraz ogólna atmosferę w zespole. Miałem mozliwosc uczestniczenia w wielu ciekawych projektach i dużo wyniosłem przez ten okres. Pewnie gdyby nie to, że postanowiłem założyć własna kancelarię to wciaż pracowałbym w DTW.

ola

najlepsza rozmowa o prace jaka miałam , cyrk na kółkach. Rekrutowała mnie dziewczyna w pogniecionym tshircie i kamizelce futrzanej ( podkreslam, ze jest to podobna jedna z lepszych kancelarii prawnych) dając mi tekst do przetłumaczenia po angielsku, chcialam jej zadac kilka pytan rowniez w jezyku angielskim po czym nie potrafila odpowiedziec, pierwszy raz sie z czyms takim spotkalam. Po czym bym była bardzo niemiła i zakonczyla rozmowe. Radze zmienic ,,HR'' w kancelarii.

AA

Jeśli oceniać firmę po tym jak rekrutują pracowników, to chyba nie jest to poważna firma. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka - Warszawa

• Jak się pracuje w Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka?

Zobacz opinie na temat firmy Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka
3.3/5 Na podstawie 23 ocen.

Drzewiecki Tomaszek i Wspólnicy Kancelaria Adwokacka