Opinie o Termoheat Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Termoheat Sp. z o.o. Sp. k.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Termoheat Sp. z o.o. Sp. k. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja konstrukcji metalowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Termoheat Sp. z o.o. Sp. k. w Wrocław

Patryk Nowy wpis

A pracujecie nadal w maseczkach ?

Były pracownik Nowy wpis

(usunięte przez administratora) podatkowi. Odradzam

Zuzanna

@Gościu, widzę, że jesteś zadowolony, a jakie stanowisko zajmujesz? Za co najbardziej cenisz pracę w firmie? Czy pracodawca oferuje posadę zgodną z kwalifikacjami pracownika? Czy daje możliwość udziału w szkoleniach? Napiszcie, w oparciu o jaki rodzaj umowy zatrudnia firma.

Gosciu
@Zuzanna

Jestem monterem instalacji wod-kań, gaz i co. Umowy o prace jak wszędzie. Żadnych szkoleń tu nie ma. Trzeba wszystko umieć.

Zwolniony Nowy wpis
@Zuzanna

Sprawdź kolego od jakiej kwoty zatrudnienia odprowadzane są składki, a w deklaracji podatkowej dopatrz się różnicy. Zwróć uwagę co podpisujesz, a co dostajesz.

Przyjechało do firmy dwóch pracowników (Jacek i Tomasz), którzy po okresie 1.5 roku zrezygnowali z pracy. To oni piszą te głupoty. Za pobicie innego pracownika z którymi mieszkali, musieli zrezygnować z pracy. Większość pracowników pracuje dłużej niż 5 lat. Przy zatrudnieniu to pracodawca podaje numery telefonu do innych pracowników, wiec można się wszystkiego dowiedzieć. Nawet płaca za żywność. Kasa jest na czas. Jak było tak źle, to czemu pracowaliście tak długo? Ciesze się ze Was już tu nie ma. Spokój na kwaterze.

Pracownik jeśli nie wiesz jak naprawdę było kto kogo pobił i z jakiego powodu to nie posadzaj ludzi i domniemania zachowaj dla siebie.

Kolega 2 Nowy wpis

Może zapytaj kolegi (usunięte przez administratora) jak naprawdę było ,jeśli ktoś jest naługowym alkoholikiem i nie umie panować na swoimi emocjami tez wyjeżdża do domu ukradkiem.

Czy po rozmowie w Termoheat Sp. z o.o. Sp. k. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
monter K.

Muszę przyznać, że bardzo się wszystko poprawiło. Z końcem kwietnia nastąpiłą zmiana (sam jeszcze wszystkiego nie wykumałem) ale wszystko mi sie zgadza, kasa nawet przed terminem na rachunku i jest lepiej niz myslałem. Oby tak dalej!

@monter K.

Zachodzą zmiany bo ludzie odchodzą na kontrakty do Belgijskich firm.Brak pracowników i chętnych daje dużo do życzenie wiec polityka firmy musiała ulec zmianie .

Kolega

Potwierdzam, faktycznie wszystko jest OK. Tak to mogę pracować :-) Płacą jak należy. Mogliby jeszcze coś dołożyć ale nie marudzę.

Gościu
@Kolega

Zgadza się. Ci co odeszli teraz mogą żałować. Ale się porobiło. Wychodzi lepiej niż myślałem

@Kolega

zastanawiam sie czy sie u nich zatrudnic? czy ktos kto tam aktualnie pracuje cos moze mi proradzic? Od kolegi co tam robil slyszalem ze są OK a jak jest teraz? Bo pracy jest duzo, mam inne oferty i myslę.

B.......

Ty razem po 200 godzin i więcej zarobiłem dla nich dużo pieniędzy i jeszcze mnie oszukali jak się rozstałem z nimi po tylu latach. 700 euro za sprzątanie pokoju i nie odzyskam swoich rzeczy które pewnie zostały wyrzucone.

Gruby
@B.......

Bronek, zawsze byłeś brudasem i klamociarzem. Zostawiłeś po sobie taki bałagan , ze nie dziwie się ze cie obciązyli kosztami sprzatania. Podobno dali ci czas bys sam posprzątał i olałes to. sam sobie jestes winny.

Zuzanna

@Kolega, a wiesz coś o tym, żeby inne osoby spotkało to samo? Może po prostu wystąpiło jakieś niedopatrzenie? Zachęcam do aktywnego uczestnictwa w dyskusji, rzeczowe komentarze mają duże znaczenie dla innych użytkowników forum.

Zuzanna

@M.... piszesz, że ludzie są zwalniani za szczerość, co dokładnie masz na myśli? Czy występuje duża rotacja pracowników? @Kolega, czy sytuacja z odprowadzaniem składek była jednorazowa, czy zdarzyło się to już wcześniej? Jak to wygląda obecnie, wszystkie problemy zostały wyjaśnione?

@Zuzanna

Jeden z kolegów ma do zapłacenia 200euro podatku wiec wiadomo ze były odprowadzane małe zaliczki podatkowe.

2500 ero do zapłacenia

Zuzanna

Co sądzicie o pracy w Termoheat? Czy od czasu waszych ostatnich wpisów zaszły jakieś zmiany w firmie? Można liczyć na umowę o pracę oraz terminowe wypłaty? Istnieje jakiś system premiowy, dofinansowania do hobby? Dajcie znać, czy szukają nowych osób!

@Zuzanna

Witam wszystko po staremu żadnych zmian ,premia to jak sama sobie wypłacisz to będziesz mieć

M....
@Zuzanna

Nic się nie zmieniło ,ludzie odchodzą do belgijskich firm inni są zwalniania za szcerosc .Inni trwają w tym co jest z racji zasiedzialosci.

@Zuzanna

Ludzie dostali w rozliczeniu po kilka tysięcy ero do do płacenia podatku za pracę w belgii ,znaczy się ze odprowadzane zostały zbyt niskie zaliczki podatkowe.(usunięte przez administratora)

Chętny do pracy

Czy dobrze się pracuje z firmą? Tak rzadko piszecie??

Gosc

3E-HEATING to ta sama firma która zmienia co jakiś czaś nazwę ,adres się zgadza jak w poprzednich

Brokoz

Jeśli ktoś pracował w okresie 1 luty 2016 do 31stycznia 2017 dla TGPolterm może odzyskać pieniądze za nadgodziny które były wypłacane nie prawidłowo przez spółkę ,według taryfy belgijskich były zaniżane.Kontakt z Stowarzyszeniem Interwencji Prawnej 048 22 621 51 65 Lub ORCA Brussel+32(0)2/2741431 Pan Jan Knockaert dyrektor OR.CA

Bronkoz

Ooo o teraz i diety się znalazły ,lepiej kupic niż dac bo taniej.Gdy pracownicy się upomina prze tyle lat to wmawiają im ze nie należy się ...dieta 48 ero ,lecz gdy zapewnia pracodawca zakwaterowanie i wyżywienie należy się 25% diety która zapewne i tak nie otrzymujecie. Biedaki nikt się nie odezwie ,dobrze wam jak juz jest tak wspaniale .Smacznego życzy wam kolega.

Firma jest OK. Godzin sporo, kasa w terminie. Są różne dodatki. A rozrabiacze, którym wszystko nie pasuje zawsze się pojawiają i szybko ze smrodem odchodzą. Ja firmę polecam.

Czyli zwykle oszustwo podatkowe.

monter

Pracuję tu już trzeci rok. Większość ludzi pracuje tu znacznie dłużej. Zawsze wszystko jest na czas. Jest sporo godzin. Dobra praca, dobre warunki, A koleś, który to wypisuje zawsze mącił. Mieszkałem z nim. On nigdzie szczęścia nie zazna bo nie wie czego chce.

@monter

Panie monter to pański problem, że nie zaowaza pan różnice na pitach rocznych i godzi się na taką sytuację. Ważne ze to kolega wie co chce odżywia zwłaszcza 40 letni kawaler.

@monter

Panie monter jak pan taki zadowolony to po co pan nagrywa rozmowy

Bolek

Nie interesujemnie kto przyjechał ?kto odjechał ,kto z kim się pobił ,ale jeśli doszło do takich sytuacji to winy leżą po dwóch stronach.Bywają tacy co po palcu w (usunięte przez administratora) wchodzą i tacy co nie godzą się z taką sytuacją.Ważne czy pracujesz i dostajesz za swoją pracę odpowiednie wynagrodzenie jakie ci obiecano.

Tadek

Pracuję w tej firmie już 7 lat. Jakoś nie przypominam sobie by kiedyś kogoś oszukali. Kasa jest zawsze na czas. Mają dodatki których inni nie płacą. Generalnie jestem bardzo zadowolony.

@Tadek

Naucz się liczyć p (usunięte przez administratora)i sprawdź rozliczenie roczne może da ci to coś do myślenia, jeśli nie widzisz różnicy to znaczy ze tępy z ciebie gosc

Rozmawałem z kimś kto tam pracuje ,nie dokona jest tak super ale pieniądze są za pracę na czas .Prąca jest w nadgodzinami lecz płacą tak jak normalnie bez dodatków.Bywają problemy z dowozem do pracy gdyż bazują na prywatnych samochodach pracowników.

Bolek
@Nowy

Ponoć następni złożyli wypowiedzenia i po urlopie budowlanym powstaną braki kadrowe

K.......

Nadal poszukiwania trwają ,delegacje nie wypłacają bo szkoda kasy wiec pakują nam konserwy których nikt nie chce jeść(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Termoheat Sp. z o.o. Sp. k. - Wrocław

Termoheat Sp. z o.o. Sp. k.
3.9/5 Na podstawie 34 ocen.
  • Krzywoustego 105 lok. 23
    51-166 Wrocław
  • NIP: 8952036676 KRS: 0000529331

Termoheat Sp. z o.o. Sp. k.