In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak

Opinie o In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak

MIRAS 2012-02-14 15:46
ALE TY KŁAMIESZ
Piotr 2014-02-26 10:53
Bardzo dobre zarobki, jedne z większych w powiecie kartuskim.
Świadczyć o tym może również zdobyta jedna z trzech Super Pereł Kaszub za 2013r.:
olek 2014-09-05 18:08
niestety nie wierz w to na co się umówisz, szef zwykły kłamca, nie dotrzymuje słowa. jak się dogadasz, to znaczy, że wcale się nie dogadałeś, nie wierz w żadne ustalenia słowne, bo szef to całkiem niepoważny facecik!!!!
dyziek 2014-09-06 07:30
niestety to całkowita prawda.... facet zupełnie niesłowny
Moro 2014-09-08 20:07
Ja sie z nim umówiłem i lipa. Co innego gada co innego robi
niko 2015-01-02 16:48
Tam to jest czeczenia normalnie. Spawacz musi 2 rolki po 15kg wyspawać na 10godzin, są tam takie świry co i 3cią rolkę zaczynają,jak zobaczyłem tych centkarzy i dziadków cisnących jak roboty to sobie odpuściłem tamtejszą pracę. 2 lata i mózg przegrzany,a płuca zadymione. Ogólnie tragedia.
Zarobić można trochę,ale skórka nie jest warta wyprawki,reszta to pomyłka.
Mówię o spawaczach, być może tokarze itp. mają inne zdanie.
zizii666 2015-03-26 18:17
JEŚLI CHODZI O ZAROBKI TO JAK NA KARTUSKIE TO SA NAPRAWDĘ NIEZŁE .
JEŚLI CHODZI O SZEFA TO JEST SŁOWNY I DOTRZYMUJE DANEGO SŁOWA .
JEŚLI CHODZI O PRACE TO NIEMA OBIJANIA SIĘ ALE JEŚLI MA BYĆ COŚ ZROBIONE DOBRZE TO POTRZEBUJ TO CZASU I UWAGI A WŁASNIE PRZEZ TAKICH SPAWACZY CO SPAWAJĄ 2 ALBO NAWET 3 ROLKI DRUTU TO TRZEBA POPRAWIAĆ I RAMY PROSTOWAĆ .
NO SORY ALE ZA NIERUBCTWO TO TAM NIE PŁACĄ .
POZDRAWIAM
Rambo5 2017-03-10 15:43
Szef zaangażowany w swoją firmę i w jej wyroby...częsciej go mozna spotać przy zwykłym stanowisku pracy niz w gabinecie. Jest prostym zwykłym człowiekiem, uczciwym. Nie ma manier biznesmena "elyty". Jeśli ktoś zarabia wiecej w powiecie kartuskim jako zwykły pracownik to muszą być jakieś inne względy...
Pan Mirek przyzwoicie płaci i dotrzymuje słowa.
Zostaw swoją opinię o In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak - Sierakowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie In-Bul Firma Produkcyjno-Usługowa Mirosław Bulczak